Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Konsooli Sõda!!!

Kumb teie arust kõige parem?  

41 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb teie arust kõige parem?



Soovitatud postitused

Niiet tuli teha mõte teemast konsooli sõda.

 

Need kes ei tea mis on konsooli sõda: Konsooli sõda tuli sellel Gen-il mil oli väljas PS1 ja N64 ja mingi Sega oli ka, on vaieldud üle interneti, tehtud irl sõimusõdu selle üle ja asi on kiskunud vägivaltseks lausa ära.

 

Igatahes elan PS3 ja Sony-le kaasa, see juba maailma sõja 2 lõpus alustanud oma tööd, Microsoft alustas oma tööd 1980 kuskil

 

 

Sony Goalid:

 

PS2 on kõige tuntum konsool maailmas

PS1 võitis konsoolisõja N64-ga ja mingi Segaga

 

Microsofti goalid:

 

Xbox ja 360 on tehtud maailma rikkama inimese poolt, Bill Gates

 

Nintendo goalid:

 

kõige rohkem müüdud konsool poodides on Wii

 

 

Sega ei pane siia kuna tema konsoolid välja surnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis selle teema möte on? ma ei saa aru midagi....

 

 

 

xbox360 ftw muidu


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bill Gates pole ammugi enam kõige rikkam inimene.

Ja PS3>everything

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei viitsi uuesti kirjutama hakata, kopin enda teksti arto blogist siis..

Ma ikka vahest käin vahvlis ja vaatan, et maailmas leidub ka igasuguseid tarde. Äkki enne oma tarka juttu oleks pidanud netis natuke ringi vaatama? Igal pool hinnatakse xboxi rohkem. Ütlesid, et pea igas asjas.. Äkki tooksid näite? Sa tõesti räägid nagu mingi ärahellitatud poiss, kes läheb issiga poodi ja näitab ps3-mele näpuga: "tahan seda, tahan seda". Ja siis kui saad selle, arvad et oled kõikvõimas ja sul on parim asi evar. Oled üldse mänginud mõlemaga, et suudad nii julmalt kohe hinnata.. Kahtlen.

 

/edit: Näete! Ka Mart kiidab xboxi. Te poisid äkki lasete inglisekeele õpetajal paar xboxi ja ps3-me reviewi ära tõlkida enne kui postitate. Need kõik mis te väidate on vcaid eelarvamused! Ja whatever sellepeale, et xboxi pärast tehti gta iv map väiksemaks. Ära kujuta ette.

 

/edit:

Whatcha say?

 

http://www.gamespot.com/features/6162742/ - "We found that the Xbox 360 actually had better graphics in the majority of the games we compared. "

 

http://www.hardcoreware.net/reviews/review-348-1.htm - "Short answer: XBOX 360.

Long answer: Price, performance, visual quality, game selection and online support. I think the XBOX 360 wins in every category."


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei viitsi uuesti kirjutama hakata, kopin enda teksti arto blogist siis..

 

tead ka kui vanad need on?

 

kohe pärast ps3 välja laskmist, siis olid jah graffid sitad, ps3 kõige esimene mäng resistance-i physicsid olid pasad, mingi lasin üle õhu ja mäng loeb metallinna, sest mäng on esimene

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvuti omab kõik ära. Muidu kõige parem on muidugi irl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Arvuti omab kõik ära. Muidu kõige parem on muidugi irl.

 

Pc fanboys are the worst

 

PC ei ole konsoolgi, loe teema nime.

 

''Konsooli Sõda''

 

PC gaming elab tänu Steamile, Xfirele ja Valve pärast, kui neid ei oleks oleks k6ik 360 ja ps3 sebinud

 

---------- Postitused liidetud 23:02 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:54 ----------

 

Sai siis mingi toreda inglasega 3 tundi järjest pelatud uncharted 2, tegime sitax coop survi ja vahepeal 1 VS 1 deathmatchi Rocket Launcheritega, suht fun oli

 

 

uusi karikaid ei ole, aga tahaksin rääkida oma suurtest saavutustest sel ajal kui olin banaaned

 

 

mu trophyd mis sain banni ajal(esimesed kõige vanemad ja alumised kõige uuemad)

 

Uncharted 2:

 

50 Kills - M32 Hammer

 

Selgitus: Tapa 50 vaenlast M32 Hammeriga

 

grenade Hangman

 

Selgitus: tapa 10 vaenlast korraga granaatidega hoides millegist kinni

 

 

God of War 3:

Its getting hot in here...

 

Segitus: põleta 100 vaenlast Apollo Vibuga

 

Nice Tan

 

Selgitus: Pimesta 100 inimest Heliose Peaga

 

Feather Plucker (See on silver ka

 

Selgitus: korja kõik Phoenixi suled

 

tänaseks kõik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pc fanboys are the worst

 

PC ei ole konsoolgi, loe teema nime.

 

''Konsooli Sõda''

 

PC gaming elab tänu Steamile, Xfirele ja Valve pärast, kui neid ei oleks oleks k6ik 360 ja ps3 sebinud

 

---------- Postitused liidetud 23:02 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:54 ----------

 

Sai siis mingi toreda inglasega 3 tundi järjest pelatud uncharted 2, tegime sitax coop survi ja vahepeal 1 VS 1 deathmatchi Rocket Launcheritega, suht fun oli

 

 

uusi karikaid ei ole, aga tahaksin rääkida oma suurtest saavutustest sel ajal kui olin banaaned

 

 

mu trophyd mis sain banni ajal(esimesed kõige vanemad ja alumised kõige uuemad)

 

Uncharted 2:

 

50 Kills - M32 Hammer

 

Selgitus: Tapa 50 vaenlast M32 Hammeriga

 

grenade Hangman

 

Selgitus: tapa 10 vaenlast korraga granaatidega hoides millegist kinni

 

 

God of War 3:

Its getting hot in here...

 

Segitus: põleta 100 vaenlast Apollo Vibuga

 

Nice Tan

 

Selgitus: Pimesta 100 inimest Heliose Peaga

 

Feather Plucker (See on silver ka

 

Selgitus: korja kõik Phoenixi suled

 

tänaseks kõik

 

Mis targutad siin, et selle teema nimi on "Konsooli sõda" ? Mis tuled siis siia oma kuradi blogi tegema ? PS: Kedagi ei koti mida sa tegid ...

 

Ja mis selle teeema point on ? Yay , tema ütles ps3 ! Omg mingi noob ütles xbox 360 ... mida see sulle annab ? Isegi hääletust pole ..

Btw miks sa tumm pole ? Mine spämmi kuskil siis saad uuesti kobeda embleemi .

 

OnTopic: Xbox ofc ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis selle teema möte on? ma ei saa aru midagi....

 

 

 

xbox360 ftw muidu

 

Põhjendaks ka vb miks sedasi arvad ? .

 

Ise omad üldse Xboxi ? .

 

Netis mängimiseks oled valmis igakuu välja käima 200-300 eeku ?

 

Ise oman PS3 ja veel ära ei anna :D

 

Muidugi mõlemal konsoolil on plussid ja miinused.

Xbox360 on tuntuim, ja sellel on suurim online community ja vb tõesti ameeriklastele pole midagi maksta iga kuu 15 dollarit aga siin Eestis, on turundus nii väike, et siis tavahindadele on vähe suurem summa otsa keevitatud.

 

PS3-me kohta võib nii palju öelda, et PS3 on "tegelikult" müünud rohkem konsoole kui Xbox360.

Arvestades seda, et Xbox360 tuli juba 2005 ja on müünud ligi 40 miljonit masinat,

siis Sony PS3 tuli välja 2006/2007 ning on müünud ligi 34 miljonit masinat.

 

Ma ütleks, et Sony on teinud märgatavalt kiirema tõusu konsooli müügis kui Microsoft.

 

Ma pole mingi fanboy siin, et PS3 on igati parem, vaid ma ütlen, et eestlastele tasub pigem PS3 ära (kui te olete mingid erilised rahabossid, siis ostke Xbox).

 

Seda teemat pole mõtet minuarust üldse edasi viia, igalühel oma maitse, ma mängiks ka tegelt ise Xboxiga, kui Xbox Live oleks tasuta, kuna Xboxil on parem pelada FPS games.

 

Peace, ärge kaklema minge siin siis. :)


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm , see, et sa pead igakuu mingi xbox live eest maksa ei ole sittagi ju .. igakuu mingi 100 eeku , hull asi ?

 

Xbox tuleb odavam ikkagi ... ps3el on niivähe mänge, et kui sa tahad midagi osta siis üks mingi 500.- .. xboxil on mingi fifa 2009 juba 100.- ... = Säästad raha .

Ja xboxiga saab muidu praake ka mängida, aga ma ei mängi. Kui ikka konsooli austad siis sa ostad talle normaalsed mängud ka mitte mingid sellised mis on tõmmatud .

 

Aga jah , nagu eespool mainitud .. mõlemal plusse ja miinuseid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm , see, et sa pead igakuu mingi xbox live eest maksa ei ole sittagi ju .. igakuu mingi 100 eeku , hull asi ?

 

Xbox tuleb odavam ikkagi ... ps3el on niivähe mänge, et kui sa tahad midagi osta siis üks mingi 500.- .. xboxil on mingi fifa 2009 juba 100.- ... = Säästad raha .

Ja xboxiga saab muidu praake ka mängida, aga ma ei mängi. Kui ikka konsooli austad siis sa ostad talle normaalsed mängud ka mitte mingid sellised mis on tõmmatud .

 

Aga jah , nagu eespool mainitud .. mõlemal plusse ja miinuseid :)

 

Rääkides mängu hindadest, siis sa tood välja oma 100.- mängud Eesti piires või ... ?

 

Kuna Eestis ei ole poodides mänge 100.- eest konsoolidele. (kasutatud mängudest ma ei räägi - poodides kasutatud pelad on 500-600 eeku ikkagi - alla selle nad ei lähe)

 

Ja btw, sa ise muidu teenid raha, et pole hull asi 100.- iga kuu plekkida ? .. Vanemate kulul pole jah eriti raske elada.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja PS3>everything

 

Lmao, selle väljendiga mõtlen, et IRL sakib, PS3 pwns.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm , see, et sa pead igakuu mingi xbox live eest maksa ei ole sittagi ju .. igakuu mingi 100 eeku , hull asi ?

 

Xbox tuleb odavam ikkagi ... ps3el on niivähe mänge, et kui sa tahad midagi osta siis üks mingi 500.- .. xboxil on mingi fifa 2009 juba 100.- ... = Säästad raha .

Ja xboxiga saab muidu praake ka mängida, aga ma ei mängi. Kui ikka konsooli austad siis sa ostad talle normaalsed mängud ka mitte mingid sellised mis on tõmmatud .

 

Aga jah , nagu eespool mainitud .. mõlemal plusse ja miinuseid :)

 

ps3lmel palju m2nge

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ps3lmel palju m2nge

 

xboxil nagu pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.