Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kas ma olen scammer või ei?

Kas milka peab andma Gabrielile authi või ei? (lugege ennem teema läbi)  

224 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas milka peab andma Gabrielile authi või ei? (lugege ennem teema läbi)



Soovitatud postitused

Selle teema võix kinni panna ?

Gabriel ei soovi, et Milka talle uue authi ostax, vaid tahab 1.omaniku kontakte vms. Milkal ei tohix midagi selle vastu olla.

 

Milkast ei saa ma üldse aru, kas mingi tähelepanuvajadus ?

Gabriel ähvardas sind Banniga vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Gabriel sa ei pea sittagi tagasi saama ja mine muretse omale mujalt uus auth kui oled selle perse keeranud.

Tõesti see pole tema viga kui tema müüb sulle authi ja see on juba sinu käes olnud 5 kuud.

Muidugi pole Milkal tõestust, et tema seda ei kasutanud ja seega pole ka Gabrielil tõestust, et Gabrieli viga.

 

Kuid kui mina oleks Milka asemel ja ma teaks, et mina poleks sellega seotud siis hui annaksin talle uue/maksaks raha/ tegeleks sellega.

 

Sulle ikka ei jõua kohale jah?

 

Gabriel ei ole süüdi, et enamus authe fail said!!!

Las esimene omanik küsib uue ning annab Gabrielile ja asi vask.

 

gabriel, teie tehing oli umbes aasta tagasi ( kui õigesti aru sain) siis kuidas sa said seda kasutada 4 kuud?

 

Vaata pilti.

 

28.12.2009 (Kui ma ei eksi)

Ja kui kuid tunned siis ~4kuud tagasi on see auth saatetud!

 

Pooldan Gabrieli kuigi vastasin juba ei kuna sain valesti aru.

Aga Milka las küsib uue, kui ei saa siis ei saa.

Leian, et see pole Milka süü, et osadel pole raha authe osta ja hakkavad neid häkkima.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle teema võix kinni panna ?

Gabriel ei soovi, et Milka talle uue authi ostax, vaid tahab 1.omaniku kontakte vms. Milkal ei tohix midagi selle vastu olla.

 

Milkast ei saa ma üldse aru, kas mingi tähelepanuvajadus ?

Gabriel ähvardas sind Banniga vms ?

 

Ei ähvardanud ma midagi, ta läks raged ja ütles, et teeb teema jne.:)

Milka muidu normaalne kärs aga koostööd ei tee.

 

 

gabriel, teie tehing oli umbes aasta tagasi ( kui õigesti aru sain) siis kuidas sa said seda kasutada 4 kuud?

 

Milka pani lihtsalt üle.

 

 

And for the Fact temaga alustasin ma msn rääkimist kohe Miss Farmingu teemal ja kuna mul kõik msn historyd alles siis:

22.PNG

 

Meie ilus jutuke mis toimus nn " aasta " tagasi.

 

 

Lihtsalt tee koostööd ja saab asi timmi.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

gabriel.

tegelt ma vihastusin selle peale ,et ma ajasin just ennem seda emaga ühe suure lahingu rolleri teemal. kus jäi tema peale . :(

selle pärast ma vihastusin ja ma olin närvis kuna ema lubas aga ei täitnud seda.

eks kohe saan teada mida arvab vahvel.net rahvas minust.

 

muidu ta saatis kirja ja öeldi ,et sellise emaili peale ei ole ostetud mitte ühtegi authi.

 

palun ütle enda täis nimi uuesti gabriel. siis ma tean kellega ma enam äri ei tee.

 

---------- Postitused liidetud 22:29 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:12 ----------

 

aga meil oli sellest kah juttu to kord. et ma maksan rahas. sa ei olnud nõus.

sain rc authiga üle ( 120.- vist). ütlesin et ma maksan raha muidu saan veel üle.

ostin talle mining authi mis sai nüüd banned. mis authi sa soovid järgmisena?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no normaalsed moded ju siis. Kurat nüüd ma mõistan ,et moded ära ostetud. Vähemalt teine kord võiksid panna põhjuse kah!

lahedaidhoiatusipannaks.jpg

 

 

muidu tema foorumi nimi oli matuh.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gabriel.

tegelt ma vihastusin selle peale ,et ma ajasin just ennem seda emaga ühe suure lahingu rolleri teemal. kus jäi tema peale . :(

selle pärast ma vihastusin ja ma olin närvis kuna ema lubas aga ei täitnud seda.

eks kohe saan teada mida arvab vahvel.net rahvas minust.

 

muidu ta saatis kirja ja öeldi ,et sellise emaili peale ei ole ostetud mitte ühtegi authi.

 

palun ütle enda täis nimi uuesti gabriel. siis ma tean kellega ma enam äri ei tee.

 

---------- Postitused liidetud 22:29 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:12 ----------

 

aga meil oli sellest kah juttu to kord. et ma maksan rahas. sa ei olnud nõus.

sain rc authiga üle ( 120.- vist). ütlesin et ma maksan raha muidu saan veel üle.

ostin talle mining authi mis sai nüüd banned. mis authi sa soovid järgmisena?

 

see oli nüüd väga labane ja lapsik sinust ...alguses teed teema ja tahad foorumlastelt nõu saada ja siis teed sellise kannapöörde ...vaikselt pooldan juba Gabrieli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tartuboy: ma tänan. point selles ,et võidan/ei võida hakkavad moderaatorid mulle näkku otseses mõttes nussima.

seda on juba näha.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no normaalsed moded ju siis. Kurat nüüd ma mõistan ,et moded ära ostetud. Vähemalt teine kord võiksid panna põhjuse kah!

 

 

No ma ütleks põhjuse kui sa poleks oma esialgset postitust ära muutnud. Ma usun, et sa said ise väga hästi aru milles asi, muidu poleks ju muutnud, või mis? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No ma ütleks põhjuse kui sa poleks oma esialgset postitust ära muutnud. Ma usun, et sa said ise väga hästi aru milles asi, muidu poleks ju muutnud, või mis? :)

 

sa oleks võinud panna KORRALIKU põhjuse.

Minu teada on kirjas reeglites ,et põhjus peab olema välja toodud.!

 

ütleme kui sa saad warni ja põhjus on asdasd

mis sa siis arvad mille pärast sa said?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oleks võinud panna KORRALIKU põhjuse.

Minu teada on kirjas reeglites ,et põhjus peab olema välja toodud.!

 

ütleme kui sa saad warni ja põhjus on asdasd

mis sa siis arvad mille pärast sa said?

Palun näita neid reegleid. Kui sa väga tahad või panna veel ühe hoiatuse koos KORRALIKU põhjendusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Palun näita neid reegleid. Kui sa väga tahad või panna veel ühe hoiatuse koos KORRALIKU põhjendusega.

 

sel juhul peab olema see 0punktine.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gabriel.

tegelt ma vihastusin selle peale ,et ma ajasin just ennem seda emaga ühe suure lahingu rolleri teemal. kus jäi tema peale . :(

selle pärast ma vihastusin ja ma olin närvis kuna ema lubas aga ei täitnud seda.

eks kohe saan teada mida arvab vahvel.net rahvas minust.

 

muidu ta saatis kirja ja öeldi ,et sellise emaili peale ei ole ostetud mitte ühtegi authi.

 

palun ütle enda täis nimi uuesti gabriel. siis ma tean kellega ma enam äri ei tee.

 

---------- Postitused liidetud 22:29 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:12 ----------

 

aga meil oli sellest kah juttu to kord. et ma maksan rahas. sa ei olnud nõus.

sain rc authiga üle ( 120.- vist). ütlesin et ma maksan raha muidu saan veel üle.

ostin talle mining authi mis sai nüüd banned. mis authi sa soovid järgmisena?

 

Kas sa mängid lolli või sa oledki loll? Ma lihtsalt taha, et sa mulle pmiks kasvõi selle tondi kontaktid. Sa ei pea oma raha mitte millegi peale enam raiskama. Ainult tuleb saata tollel tüübil rsbots.net kiri ja asi on ants.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ma ütlesin ,et ta vahvli konto matuh.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No mida pekki rsk, eile lugesin teemat ja hääletasin ja siis täna mõtlesin, et vaataks mis % on ka, 97 häält hetkel, et milka scammer, 95, et mitte.

Nendele 97le ytleks, et mingid idioodid olete noh,

1)Gabriel sai authi aasta tagasi or sumthing, kyll aega bottida

2)Isegi kui faili saab peale sellist asja, siis pole kohustatud myya, siinjuures milka midagi tegema.

3)Mul oli just sama jama, oma isikliku hunter authi myysin yhele foorumist, sai faili, rsbots.net saatis mu lyhidalt perse, uut authi njetu, aga tyyp ei hakkanud inisema nagu freeking gabriel, et kus mu auth on.

 

Põhimõtteliselt, kes siin yldse midagi valesti tegi, on gabriel, et ta yldse lõugama hakkas sellise pisikese asja pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mida pekki rsk, eile lugesin teemat ja hääletasin ja siis täna mõtlesin, et vaataks mis % on ka, 97 häält hetkel, et milka scammer, 95, et mitte.

Nendele 97le ytleks, et mingid idioodid olete noh,

1)Gabriel sai authi aasta tagasi or sumthing, kyll aega bottida

2)Isegi kui faili saab peale sellist asja, siis pole kohustatud myya, siinjuures milka midagi tegema.

3)Mul oli just sama jama, oma isikliku hunter authi myysin yhele foorumist, sai faili, rsbots.net saatis mu lyhidalt perse, uut authi njetu, aga tyyp ei hakkanud inisema nagu freeking gabriel, et kus mu auth on.

 

Põhimõtteliselt, kes siin yldse midagi valesti tegi, on gabriel, et ta yldse lõugama hakkas sellise pisikese asja pärast.

 

Mul on küll selline tunne, et sa ei ole asjast veel sugugi aru saanud.

 

Gabriel ei saanud authi aasta tagasi, vaid ~4kuud tagasi

 

Põhimõtteliselt, kes siin üldse midagi valesti tegi oled sina. Kui authi eest on Gabriel maksnud siis see ei tohiks pisiasi küll asi olla. Kui sina veel raha ei väärtusta siis küll kunagi näed


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milka on suurim kits, keda mina siin foorumis näinud olen.

Gabrielil on 100% õigus küsida oma auth tagasi.

Ostan auto aga see võetaxe a pärast tagasi, kuna firma läx pankrotti ? Või mis iganes.

Pealegi Gabriel küsis sult kontakti, mille ta ka sai, mida sa enam sogad siin ?

Mina olexin adminite asemel sulle 7 päeva banni väänanud, suck it up ja mine oma eluga edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milka on suurim kits, keda mina siin foorumis näinud olen.

Gabrielil on 100% õigus küsida oma auth tagasi.

Ostan auto aga see võetaxe a pärast tagasi, kuna firma läx pankrotti ? Või mis iganes.

Pealegi Gabriel küsis sult kontakti, mille ta ka sai, mida sa enam sogad siin ?

Mina olexin adminite asemel sulle 7 päeva banni väänanud, suck it up ja mine oma eluga edasi.

 

 

1+, arvan ka et su jutus on iva

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

teema tegin ma siis selle pärast ,et kui ma võidan siis ma ei pea järgmine kord seda komöödiat läbi tegema.

kui ei siis ma ei pea ikkagi seda komöödiat uuesti läbi tegema kui see peaks juhtuma ja siis ma lihtsalt unustan selle mis oli.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See auth on minu käest ostetud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.