Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kas ma olen scammer või ei?

Kas milka peab andma Gabrielile authi või ei? (lugege ennem teema läbi)  

224 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas milka peab andma Gabrielile authi või ei? (lugege ennem teema läbi)



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis asja?

Gabriel ise kaotas authi ära ja nüüd nõuab uut?:D

LOL !!!

Sama hea ostan endale uue auto, kaotan võtmed ära ja lähen uut autot nõudma. :D

Kindlasti EI PEA sa talle maksma !

 

Vabandan kui sain asjast valesti aru.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loomulikult, et Ei.

Järgmine kuu tahab ta sult Woodcutterit authi.

Nii need asjad küll ei käi, olgu ta kes tahes siin foorumis.

Kui tal on moderaatori staatus siin foorumis, ei tähenda seda see, et ta peab saama mis tahab ja tal on õigus alati.

Saan aru et kui auth failed saab, aga nüüd tahab hoopis mingit kolmandat authi mis ei ole nende tehingus sees olnud, see ei ole lihtsalt normaalne.


Mõtle ennem kui midagi teed!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahaha..

 

Aasta on möödas ja sa nõuad enda vea tõttu uut?

Mine maga välja ennast, Milka kui ma sina oleks, saadaks ma pikalt pu**i..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gabriel ei taju biiti.

 

Ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

uurisin siis seda natukene.

enamustelt kellelt küsisin ei ole saanud emailile mingit kirja vanadest authidest (nagu näiteks rensli kellelt ma fishing authi ostin.)

 

sain siis selle müüa msni teada. ja küsisin talt.

ta ütles mulle ,et talle ei ole mingit kirja tulnud authi kohta ( nüüd hakkan ma talt selle pärast raha nõudma? EI!).

 

eks seekord sa pead enda tasku raha eest ostma selle authi.!


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loomulikult, et Ei.

Järgmine kuu tahab ta sult Woodcutterit authi.

Nii need asjad küll ei käi, olgu ta kes tahes siin foorumis.

Kui tal on moderaatori staatus siin foorumis, ei tähenda seda see, et ta peab saama mis tahab ja tal on õigus alati.

Saan aru et kui auth failed saab, aga nüüd tahab hoopis mingit kolmandat authi mis ei ole nende tehingus sees olnud, see ei ole lihtsalt normaalne.

 

+1 tahtsin sama asja kirjutada :D

hääletasin "ei"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei pea Farmerile midagi andma , see pole sinumure ju kui ta nii lapsuke on ja midagi hoida ei oska , ja veel hullem et mingi authi pärast tahab banni panna haha :D , cmon mängi ise Gabriel, aga rs-ist võiks ikka üle saada ;)

Sa loe enne see jutt kah läbi mis mina kirjutan.

 

Gabriel, absull kõikide authid said failed.Isegi RSB Staffide omad:huh: Mina ei näe reaalset scammi tglt.

Enda poolt hääletas ta muidugi, kuna ta teab, et pole teinud mindagi sellist, mis paneks ta "jah" hääletama.

Vähemalt on rohkem mees, kui enamus Vahvli ethugid.Kui refundist polnud juttu alguses, pole ka probleemi.Ta sai aasta kasutada, normaalne.

 

Seda ma üritangi talle selgitada, et kõik authid said failed lihtsalt vaja HELP DESKIST uus tellida TASUTA!

 

Kohe kindlasti ei peaks Milka midagi tagastama.

1 aasta on suhteliselt pikk aeg ning saan täiesti Milkast aru, kui ta ei mäleta authi algset omanikku.

Milka pole midagi valesti teinud.

Ta polegi midagi valesti teinud lihtsalt läks vihale, et ma tulin talt abi paluma, et ta aitaks auth tagasi saada.

 

Mis asja?

Gabriel ise kaotas authi ära ja nüüd nõuab uut?:D

LOL !!!

Sama hea ostan endale uue auto, kaotan võtmed ära ja lähen uut autot nõudma. :D

Kindlasti EI PEA sa talle maksma !

 

Vabandan kui sain asjast valesti aru.

MA EI KAOTANUD SEDA ÄRA! Kõik authid said failed, lihtsalt peab rsbots.net staffile kirja saatma see vend kes auth tellis muud ei midagi.

 

Loomulikult, et Ei.

Järgmine kuu tahab ta sult Woodcutterit authi.

Nii need asjad küll ei käi, olgu ta kes tahes siin foorumis.

Kui tal on moderaatori staatus siin foorumis, ei tähenda seda see, et ta peab saama mis tahab ja tal on õigus alati.

Saan aru et kui auth failed saab, aga nüüd tahab hoopis mingit kolmandat authi mis ei ole nende tehingus sees olnud, see ei ole lihtsalt normaalne.

Kuule sa ei taju vapsee midagi.

 

Hahaha..

 

Aasta on möödas ja sa nõuad enda vea tõttu uut?

Mine maga välja ennast, Milka kui ma sina oleks, saadaks ma pikalt pu**i..

 

Gabriel ei taju biiti.

 

Ei.

 

TEGU OLI MASSBANNIGA (VEA TÕTTU)!! TEIE EI TAJU BIITI VOT!

 

ESIMESES MILKA POSTITUSES ESINEB FAKTIVIGU!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kohe näha, et enamjaolt on tegemist siin pooletoobistega.

Jah paljudel said authid failed, aga http://www.rsbots.net kodulehel oli kirjas, et

kõik kes authi ostnud on ja kellel see selle mass banniga failed sai saavad uue.

Gabriel tahab uut authi kuna sina andsid talle selle authi ja sina saad ka uue küsida,

kellelt iganes sa seda ka ei ostnud saab uue authi e-mailile lasta saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milka pole süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gabriel tegelt sa ei saa talle midagi teha , sellepärast et sul oli piisavalt pikk aeg 1 aasta isegi ja kui milka sai selle inimese kätte

kellelt ta ostis authi ja ta proovis saada authi tagasi ja teisele vennale ei tulnud authi emailile

ta ei saaa talt enam jju raha välja pressida niiet jah ,kõik on juba selge nii et võib vist teema kinni panna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tbh siis Gabriel got point.

Kui kõik authid said banni ja saab uut küsida siis las esimene omanik küsib uue.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpuks mõni mõistab ka.

Milka ajab siin ma ei tea mis jama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gabriel sa ei pea sittagi tagasi saama ja mine muretse omale mujalt uus auth kui oled selle perse keeranud.

Tõesti see pole tema viga kui tema müüb sulle authi ja see on juba sinu käes olnud 5 kuud.

Muidugi pole Milkal tõestust, et tema seda ei kasutanud ja seega pole ka Gabrielil tõestust, et Gabrieli viga.

 

Kuid kui mina oleks Milka asemel ja ma teaks, et mina poleks sellega seotud siis hui annaksin talle uue/maksaks raha/ tegeleks sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pange warn kes peksavad segast :) Mina sain siit jutust aru et Gabriel lihtsalt tahtis et Milka laseks sellel sellil kellelt ostis Reissue authile teha! Keegi pole uut tahtnud ega raha kinnimaksmisest jutt olnud.

 

Milka pole ju palju küsitud kui lased reissue sellel tondil teha? See on täiesti tasuta! :)

Nagu pubekad siin :) Msnis on ka võimalik arutada asju.

 

Graffit mine häbene ennast, oke sulle kui pimedale siis:

AUTHID SAID LAMPI FAILED! ENAMUSTEL!!!!

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pange warn kes peksavad segast :) Mina sain siit jutust aru et Gabriel lihtsalt tahtis et Milka laseks sellel sellil kellelt ostis Reissue authile teha! Keegi pole uut tahtnud ega raha kinnimaksmisest jutt olnud.

 

Milka pole ju palju küsitud kui lased reissue sellel tondil teha? See on täiesti tasuta! :)

Nagu pubekad siin :) Msnis on ka võimalik arutada asju.

 

Graffit mine häbene ennast, oke sulle kui pimedale siis:

AUTHID SAID LAMPI FAILED! ENAMUSTEL!!!!

 

 

 

Ta ytles et see vant pole tal enam msnis kellelt ostis .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul suva kas sebib selle tagasi või mitte:) Sebigu mulle vähemalt kontakt:) Uuri vaata kes sellel ajal Dicec authe müüs teemadel on kuupäevad kah:) Mul ei ole mingit soovi sulle banni panna eniveis:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.