Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

küsimus win 7

Küsimus

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

ei saagi , think logical, otsi parem dvd, suurema mahuga .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul oli win 7 Ultimate u. 4GB. 32 bit jne.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
tere

 

 

et tõmbasin endale win 7 aga vaatasin et 5,3gb aga endal plaaat kuhu peale panna on 4,7 gb et kuda ma sell sinna peal saaks väga oleks vaja teada

 

Lollikesed küll:D Tõmbasid torrenti kus on 84x(32-bit) ja 64-bit koos, mille maht on 5,3 GB

Sul peaks olema 2 .iso faili. Vali sealt 32-bit või 64-bit, oleneb mis sul arvuti toetab.

2,33 GB on Windows 7 Ultimate 32-bit .iso suurus, niiet mahub ilusti DVD'le.

 

Edu Windows 7 uurimisel:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Oh , ma küsiks ka midagi ...

 

Mul atm mingi "Windows Vista Basic" right .. et kui tahaksin seda windows seitset, siis peaksin tõmbama selle ? Ja kui tõmban siis kõik asjad mis atm arvutis on lähevad nagu kaduma vms ?

 

Või lihtsalt nagu Upgrade ja asjad jäävad alles ? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Oh , ma küsiks ka midagi ...

 

Mul atm mingi "Windows Vista Basic" right .. et kui tahaksin seda windows seitset, siis peaksin tõmbama selle ? Ja kui tõmban siis kõik asjad mis atm arvutis on lähevad nagu kaduma vms ?

 

Või lihtsalt nagu Upgrade ja asjad jäävad alles ? :O

 

Kõik asjad kustuvad ära:D See pole Upgrade. Kõik läheb maha ja paned uue windowsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kõik asjad kustuvad ära:D See pole Upgrade. Kõik läheb maha ja paned uue windowsi.

 

Ei kustu kõik asjad ära ..

Windows 7 peale pannes ta teeb ise automaatselt backupi ning kõik failid ja programmid mis arvutis on, on pärast c: kettal ning kaustas Windows.old , seega kõik failid saab sealt kätte, programmid muidugi tööle ei lähe aga muud failid ( pildid, muusika jms ) saab sealt ilusti töötavatena kätte !!

Räägin seda mida ise olen kogenenud , olen mitmeid kordi enda läppakale Windows 7 versioon proovind ning kõik on sujunud ideaalselt ! :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.