Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Hääletus] Vahvli Usaldusväärseim liige

Kes on vahvli usaldusväärseim liige?  

69 liiget on hääletanud

  1. 1. Kes on vahvli usaldusväärseim liige?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Soul :)

Oi me oleme temaga ikkka päris palju äri teinud ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

S.u.p.e.r.m.a.n - e.r.i.k


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mmm...

Oleks ma endale hääle andnud, siis oleksin 3 punktiga Milkaga viimase koha pärast võistelnud.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esikoht läks õigele inimesele. Väheseid kellele usaldaks korteri võtmed ise puhkusele minnes. Siit nimekirjast on puudu tegelikult veel päris mitu nime (Tanel, Henry jne), kes konkureeriks esikohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wow juba hääletus läbi? :D

 

õnnitlused erikule ,aga ta vist lahkunud sellest foorumist juba?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas jus lahkunud, kuid võtsin korraks puhkuse endale kindlasti, sest seda oli vaja.

Suvi veel ees ja nii pea enda nina siia ei pista, kuid blog tuleb varsti ehk tagasi, sest esmaspäevast kolin tagasi koju- Inglismaale.

Tänan, et hääletasite minu poolt ja, kui täiesti aus olla siis ma olen tulemusega rahul... Muidugi võiks öelda siin, et "soul oleks pidanud võitma" ja tooma välja nii palju erinevaid põhjuseid, kui võimalik, aga ma olen inimene ikkagi ja kellele ei meeldiks võita?:D

Ma arvan, et hääletus tulemused ei valeta, kui siis veidi.

 

Peab nentima, et Silver on lihtsalt üks võimalust miljonist, sest olgem ausad- ega internetis ei kohta inimest keda võiks usaldada ju tegelikult, ega?

Ma võiks kokku liita need summad, mis on meie tehingutest läbi käinud, ning ma arvan, et te ei usuks neid, sest enamus teenivad oma usaldust siin 35 krooni maksvate PIN´idega(no offence, kuid 35 krooni pole teab, mis raha). Ma arvan, et need summad on üks paarkümmend tuhat juba, +/- mõni tuhat krooni.

Ma arvan, et Silver on tõesti üks nendest inimestest kellele ma usaldaks oma maja võtmed, auto võtmed, kassid ja enda pangakonto summad, sest ta tõesti on nii usaldusväärne.

 

Olge tublid ja pidage vastu, varti näeme.

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.