Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

sild on lubatud rinnalt surumisel niiet ära tule midagi ajama, et see vale

 

Ma ütlesin selge sõnaga, et silda ei tohi kasutada, tra kui loll debiil Sa ikka oled. Loe veel, ja veel, ja veel kuni Sa lõpuks pihta saad. Kohe vaja ära panna ise ei taju mu**igi, ära aja närvi lohh


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlesin selge sõnaga, et silda ei tohi kasutada, tra kui loll debiil Sa ikka oled. Loe veel, ja veel, ja veel kuni Sa lõpuks pihta saad. Kohe vaja ära panna ise ei taju mu**igi, ära aja närvi lohh

 

Sild on lubatud igal pool, ära tule sitta ajama, sild ei anna surumisel midagi juurde, annab ainult stabiilsust ja see on aksepteeritud surumistehnika maailma surumisliitude poolt. Mul tekib kahtlane tunne, et sa ise ajad siin teemas sitta, ja nokid teiste kallal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra Sa oled järgmine ohmoon, kes mu teksti läbi ei lugenud ja mõnistamisest te ka keegi aru ei saa. See "selge" oli seal selleks vahel, kuna ma ei teinud oma üleeelmisel postitusel kaugeltki juttu sillast, kas on lubatud või ei. Sild on lubatud kasutada surumisel, muidugi. Aga tekkis küsimus, kus Sa veel silda kasutad?:D Jõutõmbes? See küll sild pole kui selga nõgusalt hoiad, sama kükk, ja Sa ise võid siin teemas sitta ajada


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra Sa oled järgmine ohmoon, kes mu teksti läbi ei lugenud ja mõnistamisest te ka keegi aru ei saa. See "selge" oli seal selleks vahel, kuna ma ei teinud oma üleeelmisel postitusel kaugeltki juttu sillast, kas on lubatud või ei. Sild on lubatud kasutada surumisel, muidugi. Aga tekkis küsimus, kus Sa veel silda kasutad?:D Jõutõmbes? See küll sild pole kui selga nõgusalt hoiad, sama kükk, ja Sa ise võid siin teemas sitta ajada

 

Wtf jõutõmbes silda, mis sitta sa siin ajad? Ja võin jah sitta ajada, aga ei soovi, erinevalt sinust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sild on lubatud igal pool, ära tule sitta ajama, sild ei anna surumisel midagi juurde, annab ainult stabiilsust ja see on aksepteeritud surumistehnika maailma surumisliitude poolt. Mul tekib kahtlane tunne, et sa ise ajad siin teemas sitta, ja nokid teiste kallal?

 

Tekkis küsimus, kus Sa siis silda veel kasutad tarkpea?

Ja sild annab surumisel sitaks juurde, Sa ajad ikka tõesti paska


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis küsimus, kus Sa siis silda veel kasutad tarkpea?

Ja sild annab surumisel sitaks juurde, Sa ajad ikka tõesti paska

 

Sa natukene uurimist oled teinud enne kui suust paska välja pritsid? http://forum.bonsuna.com/voistlus-ja-voistlejad-nii-kirjas-kui-pildis/rinnaltsurumise-voistlus!!!-max-kordadele/30/

 

Igal pool ehk siis surumisvõistlustel üle maailma. Ikka nokid? mine noki nina kukk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled ikka nirk küll, väljenda ennast kohe korralikult, mitte ära jäta sõnu vahelt ära lihtsalt nii et Su mõttest aru ei saa. Näpi tilli

 

Sina tekitasid selle segaduse siin, väites, et silda ei tohi kasutada. Mina löön lolli juttu peale küüned kõrri mees, vaata ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te siin üldse vaidlete :D?

Loogiline, et sild annab surumises väga palju juurde ( kui õigesti kasutada) . See kui Kalmus, sama vend kes kuulsust otsides sit*a suust välja ajanud nii mis jube ütleb et ei anna, ei tähenda , et see kellelegi midagi juurde ei anna. Juba see, kui sa silda võtad, tähendab seda, et sa pead suruma niipalju vähem CM kui selg õhku tõuseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled ikka nirk küll, väljenda ennast kohe korralikult, mitte ära jäta sõnu vahelt ära lihtsalt nii et Su mõttest aru ei saa. Näpi tilli

tra, nagu mingi lilla oled, et kirjutad teise fontiga. muuda font ära ja ära aja paska

 

Mida te siin üldse vaidlete :D?

Loogiline, et sild annab surumises väga palju juurde ( kui õigesti kasutada) . See kui Kalmus, sama vend kes kuulsust otsides sit*a suust välja ajanud nii mis jube ütleb et ei anna, ei tähenda , et see kellelegi midagi juurde ei anna. Juba see, kui sa silda võtad, tähendab seda, et sa pead suruma niipalju vähem CM kui selg õhku tõuseb.

 

järelikult loll on see, kes sillaga ei suru

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te siin üldse vaidlete :D?

Loogiline, et sild annab surumises väga palju juurde ( kui õigesti kasutada) . See kui Kalmus, sama vend kes kuulsust otsides sit*a suust välja ajanud nii mis jube ütleb et ei anna, ei tähenda , et see kellelegi midagi juurde ei anna. Juba see, kui sa silda võtad, tähendab seda, et sa pead suruma niipalju vähem CM kui selg õhku tõuseb.

 

Kui sa jõuad oma raskust suruda, siis jõuad. Sillaga liigutad vähem maad kangi. Samuti arvan, et ei anna palju juurde, eks igal ühel oma arvamus asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa "arvad". Aga ma "tean " , et see annab palju juurde.

 

no las ta annab. äkki su vasak käsi annab ka palju juurde, võtame maha, suru aint parema käega. sild on lubatud ja las ta annab juurde, ega see ei tähenda seda, et kui sa "õigesti" suruksid, siis sa suruksid vähem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no las ta annab. äkki su vasak käsi annab ka palju juurde, võtame maha, suru aint parema käega. sild on lubatud ja las ta annab juurde, ega see ei tähenda seda, et kui sa "õigesti" suruksid, siis sa suruksid vähem

 

Esimene osa su jutust oli küll täielik bull , poiss. Tahaks näha neid rekordipüstitajaid , kes mitusada kilo suruvad "õigesti " siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai natukene kavaväliselt lahmitud- triceps, õlg, rind, kõht/selg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.