Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Nagu ma ütlesin ennem, igal ühel oma arvamus.

 

Nii, et sinu arvamuseks jääb "sa ei oska sillata suruda ?". Mõtle ka enne kui sa midagi ütled eks ?.

 

xzi1 Kui ma trennis surun, üritan võimalikult vähe kasutada, kuna pikad seeriad on ja selg väsib. Aga võisteldes on alati sild, enamustel võistlejatel ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, et sinu arvamuseks jääb "sa ei oska sillata suruda ?". Mõtle ka enne kui sa midagi ütled eks ?.

 

xzi1 Kui ma trennis surun, üritan võimalikult vähe kasutada, kuna pikad seeriad on ja selg väsib. Aga võisteldes on alati sild, enamustel võistlejatel ka.

 

Ma pole niimoodi arvanud, sõnastad ümber siin kukk?

 

Minu arvamus oli see, et sa ei oska sillata ja väidad, et see annab palju juurde. Ainus asi mis ta juurde annab on see, et kang liigub vähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole niimoodi arvanud, sõnastad ümber siin kukk?

 

Minu arvamus oli see, et sa ei oska sillata ja väidad, et see annab palju juurde. Ainus asi mis ta juurde annab on see, et kang liigub vähem.

 

 

Algselt postitas n6gesemees

Shaffy ise sillutada ei oska ja siis põhjendab häid tulemusi sellega, et sild annab palju juurde.

Sa räägi ikka sellest, mis sa tead, et tõsi on laps

 

 

Algselt postitas Shaffy

Sa räägi ikka sellest, mis sa tead, et tõsi on laps

Nagu ma ütlesin ennem, igal ühel oma arvamus.

 

 

 

Vaata ka keda sa kukeks kutsud siin laps eks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jätkem see lapsik spämm?

Rääkige ikka asjalikku, mitte mis tehnikat keegi surudes kasutab, kellele seda mõttetut spämmi vaja on?

Palju surute siis max ja mis raskustega rinda treenite?

Enda max 100kg ja jõusaalis teen jõutsüklit 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 80kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jätkem see lapsik spämm?

Rääkige ikka asjalikku, mitte mis tehnikat keegi surudes kasutab, kellele seda mõttetut spämmi vaja on?

Palju surute siis max ja mis raskustega rinda treenite?

Enda max 100kg ja jõusaalis teen jõutsüklit 6x 75kg, 6x 80kg, 6x 80kg

 

see pole spämm, läheb igati jõusaali teemasse ja lõppudelõpuks tahame ikkagi teada saada, kellel õigus on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see pole spämm, läheb igati jõusaali teemasse ja lõppudelõpuks tahame ikkagi teada saada, kellel õigus on.

 

Õigus on kõigil. Kui sa oskad sillaga suruda, annab see surumisele juurde. Kui ei oska, ei anna. Saab ka ilma sillata suruda :D

 

edit. Näidake keegi, kes samapalju surub ilma sillata

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algselt postitas n6gesemees

Shaffy ise sillutada ei oska ja siis põhjendab häid tulemusi sellega, et sild annab palju juurde.

Sa räägi ikka sellest, mis sa tead, et tõsi on laps

 

 

Algselt postitas Shaffy

Sa räägi ikka sellest, mis sa tead, et tõsi on laps

Nagu ma ütlesin ennem, igal ühel oma arvamus.

 

 

 

Vaata ka keda sa kukeks kutsud siin laps eks ?

 

Kukk millest sa aru ei saa? :D

 

Kas ma oleks pidanud sinna ette kirjutama siis (ma arvan, et) Shaffy ise sillutada ei oska..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kukk millest sa aru ei saa? :D

 

Kas ma oleks pidanud sinna ette kirjutama siis (ma arvan, et) Shaffy ise sillutada ei oska..

 

Kas sa lohhik mõelda ka oskad ? Tule äkki ütle mulle näost näkku kukk, eks ma õpetan sind ka "sillutama" . Või siis silla all ujuma.

Kao tagasi kooli taun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sild annab surumisel juurde, ärge enam vaielge. Võib-olla on natukene surumis distants lühem, kuid Sa saad seljaga aidata surumisel. Proovi, Nõgesemees, nii suruda ja ära vaidle. Uuri foorumeid või käi õiges trennis koos treeneriga, mitte üksi ära pressi:)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sild annab surumisel juurde, ärge enam vaielge. Võib-olla on natukene surumis distants lühem, kuid Sa saad seljaga aidata surumisel. Proovi, Nõgesemees, nii suruda ja ära vaidle. Uuri foorumeid või käi õiges trennis koos treeneriga, mitte üksi ära pressi:)

 

Ma ise sellist 'hullu' silda ei tee, aga mul pmst tuleb ise selline kerge sild sisse, kui rinnalt surun. Vahepeal proovisin nalja pärast selja vastu pinki suruda, aga see kerge sild tuli ikka sisse. Mida ta siis veel teeb? peale surumis distantsi lühendamise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sild annab surumisel juurde, ärge enam vaielge. Võib-olla on natukene surumis distants lühem, kuid Sa saad seljaga aidata surumisel. Proovi, Nõgesemees, nii suruda ja ära vaidle. Uuri foorumeid või käi õiges trennis koos treeneriga, mitte üksi ära pressi:)

 

no ja mis siis on, kui silda teen surumisel? ega see ei tähenda, et valesti surun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa oled ikka kõige suurem lohh, keda ma tean. KUS MA OLEN ÖELNUD, ET SILLAGA SURUMINE ON VALE? Mina surun sillaga, kõik enamvähem suruvad sillaga. Oled ikka nirk

 

Ma ei oska seletada, kuidas see aitab, saad lõpus selja kuidagi pingile lähedamale tõmmata, ja see aitab kergemini suruda[, proovi ise, see aitab:)/I]


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled ikka kõige suurem lohh, keda ma tean. KUS MA OLEN ÖELNUD, ET SILLAGA SURUMINE ON VALE? Mina surun sillaga, kõik enamvähem suruvad sillaga. Oled ikka nirk

 

Ma ei oska seletada, kuidas see aitab, saad lõpus selja kuidagi pingile lähedamale tõmmata, ja see aitab kergemini suruda[, proovi ise, see aitab:)/I]

 

Selja pingile lähemale? ma jätan selja pingi kõrvale ja tõmban lõpus lähemale? sobib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled ikka kõige suurem lohh, keda ma tean. KUS MA OLEN ÖELNUD, ET SILLAGA SURUMINE ON VALE? Mina surun sillaga, kõik enamvähem suruvad sillaga. Oled ikka nirk

 

Ma ei oska seletada, kuidas see aitab, saad lõpus selja kuidagi pingile lähedamale tõmmata, ja see aitab kergemini suruda[, proovi ise, see aitab:)/I]

 

neela mõõka pilvik, munn. ise ütlesid, et tuharad ei tohi surumisel tõusta. kui tõusevad, siis see ongi sild

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neela mõõka pilvik, munn. ise ütlesid, et tuharad ei tohi surumisel tõusta. kui tõusevad, siis see ongi sild

 

Tuhar ei tohigi tõusta munn! See pole sild, see on pededele, kes tuharat tõstab, mingi 10x lihtsam nii, värd.

http://www.topfatlosstrainer.com/wp-content/uploads/2011/01/increase-bench-press.jpg

Näe, sild, selja alaosa on õhus, turi ja tuhar peab pingil olema, limpa kulli


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuhar ei tohigi tõusta munn! See pole sild, see on pededele, kes tuharat tõstab, mingi 10x lihtsam nii, värd.

http://www.topfatlosstrainer.com/wp-content/uploads/2011/01/increase-bench-press.jpg

Näe, sild, selja alaosa on õhus, turi ja tuhar peab pingil olema, limpa kulli

 

käi vittu vitt. kui tahan, siis tõstan perset kus tahan, mis sinu asi on, ampelmann. ja loll oled, kui tuharat ei tõsta. ju siis on effektiivne max raskuse surumisel, vitnahk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.powerlifting-ipf.com/fileadmin/data/Technical_Rules/IPF_rulebook_05_2011.pdf - loe siit Sa alaarenenud idioot

Tõsta oma perset kus tahad, aga võistlustel seda ära ei loeta, saad foorumi kirjutada max raskuse 40kg rohkem kui päriselt, ole õnnelik netihiiro

Ära ennem ütle midagi, kui seda läbi pole lugenud


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.