Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Pean kurvastusega tõdema ,et praegune areng on seisma jäänud ilusate ilmade tõttu ja samuti töö tõttu ,panin ka tähele ,et kaal hakkab vaikselt kahanema kuna soojaga ei taha ültse süüa.Suvel jõukas ei käi ja ei lähegi ,arvatavasti hakkan jõukas higistama septembrist.Suvel hoian vormis kätekõverduste ja bari workoudiga + on see ,et jõud on veel alles ja ei olegi plaanis seda kaotada , jaksan veel baril teha seda mida mõni jõusaali külastaja ei suuda. Suur austus nende ees ,kes ikka suudavad ja viitsivad suvel jõukas käia minul kahjuks seda viitsimist ei ole ja ka tegelikult aega ei ole.Soovin edu teile treenimisega ja hoidke vormi ! Arvan ,et suvel külastan harva seda teemat noh saate isegi aru :) Aga aktiivsem olen septembrist :D , kes pole näinud minu keha siis saate eespool olevatel lehtedel vaadata ja sixplacki teemas on ka mõni pilt.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meelekindlust peab olema, muidu tulemus nii hea pole. Ise raban olenemata välistest teguritest ALATI kindla plaan järgi jõusaalis ;) 5-7 korda nädalas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meelekindlust peab olema, muidu tulemus nii hea pole. Ise raban olenemata välistest teguritest ALATI kindla plaan järgi jõusaalis ;) 5-7 korda nädalas

 

Üpris intensiivne treening siis, oled mingi massikava peal?

 

Ise käin homme viimast korda jõusaalis, ülejäänud treeningud hakkavad toimuma kodus või siis õues.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka suht pask seis selle jõusaalis kohapealt praegu.Esiteks on töögraafik suht pask ja jõusaal on suht kaugel.Pole mingi kuu aega käinud jõmmis ja juba on näha, et hakkab toonust kaduma:S.Aga järgmine kuu tuleb vist ikka kuidagi vähemalt 2 jõmmi päeva nädalas ära teha.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel töö, kuid teen täna uue kuukaardi ning plaanin ikka edasi käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üpris intensiivne treening siis, oled mingi massikava peal?

 

Ise käin homme viimast korda jõusaalis, ülejäänud treeningud hakkavad toimuma kodus või siis õues.

 

Teen lihasvastupidavust ja jõudu pooleks (1h+1h 15min vastavalt), esimene osa oleks nagu pikale veninud soojendus vms (nt tühja kangiga 100x - 10 sek paus - 35x veel kohe otsa) ja jõu kavadega on enamus tuttavad ma arvan. Aga pmselt kütan mõlemat pidevalt hambad risti/pool trenni koguaeg valus jne:D ning pesuruumi jõudes võiks arvata, et tulin just basseinist (peale trenni tavaliselt ~2kg kergem+tarbin trennis ~1L vett).

Peale trenni muidugi keeran kohe valgu koos kreatiiniga alla- muidu lihtsalt ei peaks vastu pmselt iga päev sellist asja teha. Ja toitumine peab ka paigas olema- enne trenni puder(mingi moosiga) + tuunikala + 2x muna + roh. tee ning peale trenni ~400g kana, kohupiima, ~3 banaani.

Ja kindlasti ei tohi magneesiumi unustada sellise intensiivsuse peal olles, muidu oled varsti iga öö lihaskrampides.

Põhimõte siis selles, et niisama tühja ei nühiks jõusaalis - mida ma käin seal aastaid, kui olen ikka nagu iga teine tüüp tänavalt?? Eesmärk paari aastaga ikka korralikult bulked up saada ja siis mõtleb ka militaarkarjääri peale ehk... kuigi see viimane rikub tegelt natuke tippvormi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teen lihasvastupidavust ja jõudu pooleks (1h+1h 15min vastavalt), esimene osa oleks nagu pikale veninud soojendus vms (nt tühja kangiga 100x - 10 sek paus - 35x veel kohe otsa) ja jõu kavadega on enamus tuttavad ma arvan. Aga pmselt kütan mõlemat pidevalt hambad risti/pool trenni koguaeg valus jne:D ning pesuruumi jõudes võiks arvata, et tulin just basseinist (peale trenni tavaliselt ~2kg kergem+tarbin trennis ~1L vett).

Peale trenni muidugi keeran kohe valgu koos kreatiiniga alla- muidu lihtsalt ei peaks vastu pmselt iga päev sellist asja teha. Ja toitumine peab ka paigas olema- enne trenni puder(mingi moosiga) + tuunikala + 2x muna + roh. tee ning peale trenni ~400g kana, kohupiima, ~3 banaani.

Ja kindlasti ei tohi magneesiumi unustada sellise intensiivsuse peal olles, muidu oled varsti iga öö lihaskrampides.

Põhimõte siis selles, et niisama tühja ei nühiks jõusaalis - mida ma käin seal aastaid, kui olen ikka nagu iga teine tüüp tänavalt?? Eesmärk paari aastaga ikka korralikult bulked up saada ja siis mõtleb ka militaarkarjääri peale ehk... kuigi see viimane rikub tegelt natuke tippvormi ära.

 

Jube rassimine ikka, aga on väärt ma usun. Ise hakkan varsti vist valku tarvitama, nimelt Hera80 ja vaatan kas annab kaalule midagi juurde ja hakkan aktiivselt siia kaalu psotitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jube rassimine ikka, aga on väärt ma usun. Ise hakkan varsti vist valku tarvitama, nimelt Hera80 ja vaatan kas annab kaalule midagi juurde ja hakkan aktiivselt siia kaalu psotitama.

 

Esialgu tuleb kaal suht kiiresti ~10kg juurde kuskil 1-2 kuuga, kuid sealt edasi palju vaiksemalt juba.

Hera80 esialgu täitsa mõistlik ja populaarne valik, siin pikemalt selle kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise kaalun hetkel 61-62, sooviks kooli alguseks saada 70 ja rinnalt 100, eks näeb. :D

Praegu läheb rinnalt 80, jah? 80st 100ni on maru suur eesmärk sellise vähese ajaga, hästi ei usu et nii kiiresti saab. Ma pakun, et 90-ne peale saad mingit moodi vast ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu läheb rinnalt 80, jah? 80st 100ni on maru suur eesmärk sellise vähese ajaga, hästi ei usu et nii kiiresti saab. Ma pakun, et 90-ne peale saad mingit moodi vast ära.

 

Võimalik, et 85, pole proovinud kaua aega. Aga jah, eesmärk on üpris hull. Eks näeb, suve lõpus siis proovib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fakk mul see töö ees peab olema:D.Eriti joll töö ka veel, 12 tundi lihtsalt istu ühe kohapeal ja pane mingit asja kokku:S.Aga õnneks 4 päeva tööl ja 4 päeva vaba:D.Kade meel lugeda siin kuidas teised vabalt trennis saavad käia.Aga samas raha läheb vaja, et sügisel midagi suuremat teha:P.Ootan juba esimest palka, et uuesti trenni minna:P.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu selja pilt jääb päris kaugele, kuigi lubasin sniff. :D:D Kaamera ei vöta pilti ette miskitpärast enam.

Nõgesemees, räägi oma saavutustest baril, kuna sa seal eriti ei tee, aga head saavutused, siis räägi, motivatsiooni puudus. :P

 

Pole eriti mingisi saavutusi, ma teen kodus oma kangi peal, selle Iron Gymi peal. Aga max lõuatõmbeid võib proovida jah, isegi täna, proovin laia haardega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käin ka jõusaalis :). Suvel on lahtiolekuajad suht kesised - nädalavahetuseti kinni ning argipäeviti vaid kella kuueni õhtul. Kahjuks või õnneks on nüüd ilmad üsna halvad, siis jõuab sinna jõusaali ka äkki rohkem. Aga noo suvel tuleb lõdvemalt ka veits võtta :). Sügisest plaan hakata suruma rohkem. Kui praegu surumise max on 100kg, siis talveks tahaks selle 130kg peale saada. Elame-näeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.