Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Suht labane mode kohta. Parem oleks sul üldse olnud vait olla, sest sul on ju kalduvus osasid asju mitte mainida ja pärast teistel häda käes.

Valk annab massi, kreatiin annab massi- ja mis me sinust targemaks saime??

 

Mida fakki man. Valgul ja kreatiinil on nagu vahe sees ka.

Tee enda peal üks katse: tarbi kreatiini iga päev 1 supilusikas päevas. Kuu aja pärast oled 30 kilo juurde võtnud. Valgu liigsel tarbimisel sellist asja aga ei juhtu.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida fakki man. Valgul ja kreatiinil on nagu vahe sees ka.

Tee enda peal üks katse: tarbi kreatiini iga päev 1 supilusikas päevas. Kuu aja pärast oled 30 kilo juurde võtnud. Valgu liigsel tarbimisel sellist asja aga ei juhtu.

No seda ma üritangi koguaeg öelda, et on vahe sees;)

...aga oma mütsi söön ma küll ära kui ma peaksin kuuga 30kg juurde võtma, ehk ~4-5kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida fakki man. Valgul ja kreatiinil on nagu vahe sees ka.

Tee enda peal üks katse: tarbi kreatiini iga päev 1 supilusikas päevas. Kuu aja pärast oled 30 kilo juurde võtnud. Valgu liigsel tarbimisel sellist asja aga ei juhtu.

 

ma ei oska korralikku küsimsut sõnastada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma käin Tartus Turu tänaval, seal on masinaid vähe... Võiks kõvasti rohkem olla.

Aga no positiivse kaldega pink ja see ristamise mehhanism peaks ikka igas jõusaalis olema.

See nagu kangi olemasolu jõusaalis pmst. :D

 

seal jõusaalis kus ma käin , pole seda ristamise värki, on surumispingid, allatõmbemasin, millel saab teha ette alla tõmbeid, taha alla tõmbeid, alakeha tõmbeid, biitsa, triitsa + jala masin reiele ja säärtele, triitsa masin eraldi. ´+ hantlid. Kõik vajaliku saab tehtud. + saab suvel igakell minna sinna ;)

 

edit. Teie teemale lisaks, Massi saab ka valgust. Oleneb kui suur on valgu % tootes. Kui see on väike, on see lihtsalt päevase normi täitmise kergendamiseks, aga kui see on suur siis õigesti tarbidest aitab samuti massi lisada. Kreatiinist niipalju, et seda rohkem kasulikum võtta neil, kes treenivad võistlusteks, kuna neil on kindel eesmärk jõu suurendamiseks ja trenni tehakse ka tihti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole nüüd ma see kõige targem mees kreatiini koha pealt aga, endal sõber võttis ühe kuuriga (6 nädalat) juurde 9kilo.

Nii palju kui kreatiini purgi peal kirjas siis see suurendab lihasmassi 5-10% ja samuti suurendab üldist massi. Samas annab juurde ka sooritust/pingutust kuni 15% sõltuvalt siis inimesest.(Tegemist BioTechi kreatiiniga mida hakkan ise tarbima Juuni kuust)

 

Jõudu kõigile!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kasutan hetkel fast creatine ja kuur käimas . hetkel 3-s nädal 3kg juurde tulnud.

Rinnalt nii 75kg läheb.

kaalun ka 75kg.

Kasutasin ka enne muscle+.

Massi tuli juurde ca 2kg aga erilist vahet ei teinud...


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida süüa, kuidas süüa, palju süüa, et mass tuleks hoogsalt?

Suvi käes, Hea väljas trenni teha, ei pea jõusaali minema! :D

Tehke kõik endast suvealgus ja suvelõpu pilt, et pärast oleks hea, Enne-Pärast Pilti vaadata. ;)

 

Hea mõte isegi, näeb palju päike ka külge hakkas.

 

EDIT: Hoogsa massi jaoks tuleks vist kreatiini tarvitada, ise pole tarvitanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et massi saada tuleb tarbida rohkem, kui ära kulutada jõuad ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal keerulist, pool kilo kana ahju lihtsalt ja siis pärast kohupiima/keefiripakiga kummutad alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole väga teadlik nendest kreatiiinidest ja värkidest. Mõtlesin rohkem, et toiduga kuidas saab :D Muna, liha, kala peab sööma vist :D

Sellega on raskusi, et rohkem tarbida kui kulutan :D. Trenni võin koguaeg teha niiöelda, aga süüa ei viitsi teha :D

Ise tegin endal praeguse pildi ära juba, 3 kuud treenida nüüd! :D

 

Sheeri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Massilisajad on olemas, sellised mis kasvatavad puhast lihast, lisades samal ajal parajalt massi. Kreatiini hakake alles siis võtma kui on näha, et raskused ei suurene. (1-2a pärast).

Fitness müüb Hera80t, see on kõigile soovitatav. Sisaldab lihasekasvuks ja taastumiseks vajalike vadakuvalku. Kui aga neid asju tarbida tuleb jälgida segamisõpetusi. Valesti segatud kogused rikuvad neere. Mingeid küsimusi on võite läbi PM kirjutada, võin teile vastata palju suudan. Soovitan teil lugeda MuscleFitness ajakirju. Seal päris mugavad treening ning toitumiskavad + palju muud lahedat ning ka http://www.bodybuilding.com/ on päris lahe koht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole eriti inspireerivad vennad. Aga teisel vennal vägev tatokas käe peale, tahaks ise ka mingit tatokat kunagi käe peale, keti sarnast, pikka.

 

sinu jaoks on vb ronnie colemani lihased inspireerivad, mu jaoks rohkem sellised esteetilised lihased

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sinu jaoks on vb ronnie colemani lihased inspireerivad, mu jaoks rohkem sellised esteetilised lihased

 

Mindi ei inspireeri üldse teised kujud, eriti mingid suured pumbatud vennad. Endal pole ka plaanis suureks ja ümaraks kasvata, pigem tahan jõudu ja reljeefi tarvitamata toidulisandeid ja kõike muud, sest siis ei näe eriti kena välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mindi ei inspireeri üldse teised kujud, eriti mingid suured pumbatud vennad. Endal pole ka plaanis suureks ja ümaraks kasvata, pigem tahan jõudu ja reljeefi tarvitamata toidulisandeid ja kõike muud, sest siis ei näe eriti kena välja.

 

reljeef ehk?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.