Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Sai väike pildike tehtud, vaikselt kasvab

 

14a8yaa.jpg

 

Nüüd proovin natukene uut lähenemist (super seeriad,rohkem kordusi) kuu või nii, eks näis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ISe kasutan drop setti ,suht hea asi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus oleks,kas need bulprid aitavad ka midagi w?Võttan mingise lambise näite:http://www.okidoki.ee/item/1608229/


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma isiklikult teen stronglifts kava-kõige efektiivsem kava mis üldse leida võib.Soovitan kõigepealt personaal treeneri juurest läbi hüpata ja lasta testida ennast mitte kohe lampi kütma hakata.Mõned vennad teevad aastaringselt ühte ja sama asja samade raskustega.Alustasin nullist.Nüüd on kükk 122.5 kg,rinnalt 90 kg 5x3,jõutõmme 105 5x1,barbell rows 76 kg ja seda kõike 90 kilo kaaludes.Kindlasti mitte ärge tehke neid kavasi mida mõnned tüübid siin kirjutavad kus teevad ühel lihasgrupile mingi sada seeriat-pole produktiivne.Ainult siis kui tahate kulturistiks saada aga kui tahate jõudu ja lihasmassi kasvata siis tehke kindlasti nii nagu soovitasin ;) pole tänu väärt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk kui teen rohkem seeriaid ühele lihas grupile, siis lihasmassi ja jõudu ei saa? Mida ma siis saan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei muidugi saad.Kahjuks pole keegi kunagi uuringut tehtud kulturistide ja jõutreeningu tegijate vahel,et võrrelda tulemusi ja treeningu produktiivust.Ma olen ise muidu mitmeid kavasi proovinud.Ütleks nii et see kus teed ühele lihasgrupile mitu seeriat/harjutust on julm,esiteks see tõmbab lihased täiesti ribadeks trenni lõpuks ning taastumine võtab kaua aega.Teiseks-seda kava tehes ei toimunud areng nii kiiresti kui jõukava tehes.Ma pole muidugi ekspert ega saanud haridust fitness/kulturism vallas aga midagi ma siiski tean.Aga kui keegi soovib teha,siis miks mitte.Ma olen 3 kuud teinud jõukava ja jõudnud sihukeste tulemusteni.Keegi võiks teha näiteks nüüd 3 kuud seda kava kus kütavad ühele lihasgrupile mitu seeriat ja siis 3 kuu pärast on hea võrrelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule The Rock. Pole sul mingeid erilisi tulemusi, et siin ennast õpetajaks pidada. Ma kaalun umbes 75kg ja ainuke asi ,mida sa natuke rohkem teha jõuad on rinnalt surumine. Sedagi teed väga vähe rohkem. Ma alles hakkasin jõutõmmet tegema ja 160kg olen ilusti ära tõmmanud. Jõutõmme on sul ikka väga nõrk. Sa pole siin foorumis olnudki ja juba üldistad ja pead kõiki endast nõrgemaks. Targuta oma WWE alateemas, aga jäta see alateema rahule. Kõik mida sa praegu rääkinud oled, on ammu siin läbi arutatud. PALUN ÄRA PEA OMA FOORUMIKAASLASI IDIOOTIDEKS!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Stronglifts on algajatele märgiks ära ennem. Kui mina nt. hakkaks tegema strongliftsi (iga trenn 5x5 kükk), ma peaks kükkima mingi 5x5x120kg iga trenn, ja see võtaks ikka tüki küljest kui aus olla.

 

Kaua treeningstaaži sul on üldse rock? ja ma võin 101% kindlusega öelda, et sa teed 1/8 kükke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kokku ma olen jõukas k2inud üle 4 aasta vast aga aasta tagasi tekkis suurem huvi selle vastu.Hakkasin testimas k2ima ja lugema fitness/kulturism kohta ja proovinud igast variante.Lihasvastupidavus,jõutreening jnejne.Nüüd olen parima kava kokku saanud(Tänud coachile siin kohal) Kuid siiski ei,kükk on põlvedest madalamale sest ma ei taha oma põlvi tuksi keerata.Aasta tagasi oli kükk tõesti kole mul,ma olin reaalne null painduvuse koha pealt aga siis sai 2-3 kuud tõsisemalt venitamisega tegeletud ja nüüd on tip top k6ik.

 

Ega nüüd hakkab blokk vastu ka tulema küki tegemisel.Viimasel seerial vaevu vaevu saan tehtud viimase korduse.Max 150 tuleks momendil vb.

RUSTONIA-esiteks ma ei pea kedagi nõrgemaks.Ma austan kõiki kes näevad ränka vaeva ja teevad õieti harjutusi ja palju õnne,et sul jõutõmme 160 on :D ma panen iga trenn 2.5 juurde,küll ma järgi jõuan ;)

 

Saja kiloni ma kükkisin 5x5 aga peale seda võtsin kaks seeriat vähemaks.

Muudetud liikme TheRock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai jalgu tehtud.Säärt tegin liiga palju ja lõpuks istusin jõukas 10 minutit,ennem kui liikuma sain:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hhaha Zeus-las ma arvan.3x nädalas trenn,1 päev jalad,2 päev rind,õlad biitseps,3 päev selg ja triips ? :D

 

No kui ma tegin esimest korda sihukest treeningut kus oli mitu harjutust ühele lihasgrupile siis järgmine päev vaevu liikusin ringi.Peale trenni olid lihased koheselt läbi.

Muudetud liikme TheRock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no kokku ma olen jõukas k2inud üle 4 aasta vast aga aasta tagasi tekkis suurem huvi selle vastu.Hakkasin testimas k2ima ja lugema fitness/kulturism kohta ja proovinud igast variante.Lihasvastupidavus,jõutreening jnejne.Nüüd olen parima kava kokku saanud(Tänud coachile siin kohal) Kuid siiski ei,kükk on põlvedest madalamale sest ma ei taha oma põlvi tuksi keerata.Aasta tagasi oli kükk tõesti kole mul,ma olin reaalne null painduvuse koha pealt aga siis sai 2-3 kuud tõsisemalt venitamisega tegeletud ja nüüd on tip top k6ik.

 

Ega nüüd hakkab blokk vastu ka tulema küki tegemisel.Viimasel seerial vaevu vaevu saan tehtud viimase korduse.Max 150 tuleks momendil vb.

RUSTONIA-esiteks ma ei pea kedagi nõrgemaks.Ma austan kõiki kes näevad ränka vaeva ja teevad õieti harjutusi ja palju õnne,et sul jõutõmme 160 on :D ma panen iga trenn 2.5 juurde,küll ma järgi jõuan ;)

 

Saja kiloni ma kükkisin 5x5 aga peale seda võtsin kaks seeriat vähemaks.

 

4 aastat? mida sa oled teinud terve see aeg? :confused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks hullemaid vigu mis ma tegin kui üldse jõusaalis k2ima hakkasin oli see,et ma tegin järjest iga kord täpselt sama kava.Lihastasakaal läks käest ära.Õlad läksid ettepoole,Rüht oli perses ühesõnaga.Võttis vähemalt pool aastat et saada see õige vorm kätte

 

Hea küsimus nõges.Ma täpselt ei mäletagi mida ma kõike teinud olen.Kaks esimest aastat tegin ma nö lampi treeningut.Pm k2isin vist kõik masinad läbi ühe treeningu jooksul.Aga kui hakkasin aasta tagasi mma-ga tegelema siis peale seda olengi jõutrenni ja lihasvastupidavuse vahel vahetanud.

Muudetud liikme TheRock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna rind ja proovsin uut maxi rinnalt surumises.Eelmine kuu oli 86 ja nüüd tuli 91kg ilusti ära,kuigi ei teinud ühtegi korda kangiga rinda sellel kuul ,ainult hantlitega:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Areng on veel kiire vist ceuz, nats tapeeti juurde siis saad kiiremaks.

 

ise tegin 3x10 rowe 40kg hantliga, 3x10 shrugse 110kg kangiga, biitsa 3x10 40kg kangiga, need siis märkimisväärseimad, volüüm oli kõva igastahes, trenni lõppu veel peene althaardega lõuakad 3x15

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahhh mul kopp ees sellest junnist jõukast ,kus praegu käin. Hantleid ikka nii vähe, et midagi nendega ette võtta ei saa. Kang kõver nagu kreeka E ja enamus masinaid jumala tuksis(kõigil masinatel mingi viga küljes)... Selline tunne, et tammun kogu aeg ühel kohal. Ootan juba järgmist õppeaastat ja Tartu võimalusi.

Täna tegin selga ja kõhulihaseid. Raskuseid ei ole nii täpsel meeles, et neid kirja panna.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka puuduvad 24,28 ja midagi veel ning siis pead midagi ise seal aretama hakkama.Kus liblikaid teed,seal jääb üks käsi poole peal seisma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul ka puuduvad 24,28 ja midagi veel ning siis pead midagi ise seal aretama hakkama.Kus liblikaid teed,seal jääb üks käsi poole peal seisma:D

 

Mul kõige suuremad mingi 25kg vist. Aretada ka midagi ei anna.. Ja liblikaga on mul jõmmis sama asi. Ma ei viitsi seda masinat sellepärast vapsjee puutuda :S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige suuremad hantlid 25?? Lasteaias treenite või? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul suurim 32kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõige suuremad hantlid 25?? Lasteaias treenite või? :D

Nii on.. Enamus harjutusi pean tegema ainult kangiga.

Elvas oli ka mingi 80kg hantel olemas. Võib-olla oli isegi raskem. Marek Kalmus ainukesena kasutas seda:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.