Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mine bodypumpi, kus tehakse kava täies mahus läbi ja saad kogeda midagi mitu korda raskemat. Te tegite 5 plokki 55min - päris päris palju saite ikka puhata ja taastuda vahepeal. Täismahus tehakse 10 plokki 60min jooksul.

Ja räägi raskustest ka, mis sa iga lihasgrupi lõikes kasutasid seal ikka.

 

Lollakas oled? Me ei puhanud mitte sekunditki! Imre pani ise selle kava kokku - kus kuradi kohast tead sina, kui pikalt me midagi tegime? Kaameraga käid salaja filmimas v :D

Raskused olid väikesed. Rinnale 20kg kõigest, kangiraskus. Kuid seal minu kõrval kõvad jõusaalivennad, kes suruvad +150kg, nemad ka surid sellega :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lollakas oled? Me ei puhanud mitte sekunditki! Imre pani ise selle kava kokku - kus kuradi kohast tead sina, kui pikalt me midagi tegime? Kaameraga käid salaja filmimas v :D

Raskused olid väikesed. Rinnale 20kg kõigest, kangiraskus. Kuid seal minu kõrval kõvad jõusaalivennad, kes suruvad +150kg, nemad ka surid sellega :)

Hah! Eeskujulik my ass :D

 

Ise ütlesid, et tegite 55min 5 plokki läbi. Imre võis kombineerida selle kava selles suhtes, et ta kasutas erinevaid bodypump kavasid silmas pidades mingi kindla lihasgrupi jaoks (nt. võttis bp77'st ühe ploki, 69'st mingi muu ploki). Aga plokisiseseid muudatusi ta vaevalt tegi - või on sul vastupidiseid andmeid?

Ja fakt on see, et muidu on bodypump 60min ja 10 plokki ning mille arvelt siis? Oled sa teinud neid kavasid, et tead rääkida?

Ja trapets? Ma arvan, et sa said millestki väga valesti aru.

 

Ega jah, see 20kg on täitsa ok kui esimest korda ja korralikult tegid. Tegid puhtalt? (näiteks ega seal kangi vastu rinda vahepeal kordagi lasta ei või, muidu võid ju suht mida-iganes sinna peale laduda).

 

 

Raskuste osas ka arusaadav, miks Tanel neid avalikustada väga ei julge - http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/24581-planet-sport-tartu-kolmapeval07122011-pildistamine/page__view__findpost__p__324048

 

Ja Tanel, rohkem sul ei tohiks kobisemist olla selles osas - http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/24581-planet-sport-tartu-kolmapeval07122011-pildistamine/page__view__findpost__p__324047

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei viitsi ka vaielda.

Tule trenni ütlen vaid!

Ilmselgelt Imre õpetab, kuidas bodypump käib - loomulikult ei lasknud kangi vastu rinda.

Ei julge raskusi avaldada? Mida sa toodad? Ütlesin, et 20kg-ga, ehk tühi jõusaali kang.

Sa oled kõva ärpleja küll, tule tee üks bodypumpi trenn kaasa, "kõva vend"


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei viitsi ka vaielda.

Tule trenni ütlen vaid!

Ilmselgelt Imre õpetab, kuidas bodypump käib - loomulikult ei lasknud kangi vastu rinda.

See on vist nõks liiga kallis kus sa käid.

Umbkaudu ~30€ kuus vist? Aga mis see hind konkreetselt sisaldab endas? (nt. mitu korda nädalas saate kokku, mis teete - enamjaolt poseerimist vist?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on vist nõks liiga kallis kus sa käid.

Umbkaudu ~30€ kuus vist? Aga mis see hind konkreetselt sisaldab endas? (nt. mitu korda nädalas saate kokku, mis teete - enamjaolt poseerimist vist?)

 

Sa oled enda mõttes maailma naba, eks uuri ise välja


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled enda mõttes maailma naba, eks uuri ise välja

No eks sul ikka pappi jagub ju, rolleripettusega teenis päris hästi?

Sa ei ole seda tiitlit väärt, kui vastad selliselt küsimustele. Ise hakkasid siin kukke panema.

 

 

 

Ja ma olen käinud bodypumpis küll. Piisavalt palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No eks sul ikka pappi jagub ju, rolleripettusega teenis päris hästi?

 

Ava silmad, ära vahi ainult omaenese perset. Rolleripettus? Andsin rolleri väga odava hinnaga, ostja veendus kõiges ja läks kaubaks. Tüübil oli minu vastu mingi isiklik vimm, nõudis 10 eurot minult. Labane oled. Rolleripettus, haha!

Maksan 23 euri kuus, on tõesti palju. Ma ei tea, sul seda viimast pole üldse vist, mis moodi sul küll arvuti ja internet on?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ära mölisege, lohhid.

 

180kg jõutõmme läks üles nagu nalja

 

Tubli.

Endal oli täna kükk, 5x5

5x 90kg, 5x 110kg, 5x 112.5kg, 5x 112.5kg, 5x 112.5kg - lõpp läks ikka väga raskeks.

Hiljem kirjutan blogi sissekande ka ära.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JT 95x8 105x7 110x6 115x5 130x4 140x3 145x2 ning 155x1

LS 45x10 50x6 55x4 60x3 65x2 70x1

neljapäev jõutõmmet ei tee, pühapäev võistlused lamades surumises, keegi mõnda head harjutust oskaks öelda mida teha võiks and also, mis harjutustega treenib kõige paremini kõhtu?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas parem teha kükki täitsa alla lastes või oleks ikka hea ,kui laseks poole peale (90 kraadi)????

sest ma ei lase alati täpselt sama madalale kui teen 90 ja kas sellesks mingi abivahend ka on??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas parem teha kükki täitsa alla lastes või oleks ikka hea ,kui laseks poole peale (90 kraadi)????

sest ma ei lase alati täpselt sama madalale kui teen 90 ja kas sellesks mingi abivahend ka on??

 

Nii alla lase kui võimalik, tuleb ainult kasuks. Ei loe raskused, vaid tehnika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

uh, 3 nädalat pole siis trennis käinud , masendav.

See sama pöidla jama mis mul oli, on tõsisem kui ma arvasin, v igatahes ei saa kangi ka kätte võtta aga arst väidab, et kõik korras jällegi,

ja nädala pärast saan teisele arstile aja alles -.-

Anyway, mul on hakanud söömisega juba kasvõi tulemused tulema ( rohkelt liha, proovida piirata rasva, kohupiima igapäev jms ) ja kõik on aidanud väga palju ;)

 

Aga küsimus teile.

Ma ei ole elus teinud ühtegi lõuatõmmet, ei tule lihtsalt -.- et paluks selle jaoks mingeid harjutusi? Tean, et saab mingite kummidega, aga ei leidu neid kuskilt, et mis selja harjutusi peaks üldse tegema?

V mis seal kõige rohkem loeb üldse ?


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
uh, 3 nädalat pole siis trennis käinud , masendav.

See sama pöidla jama mis mul oli, on tõsisem kui ma arvasin, v igatahes ei saa kangi ka kätte võtta aga arst väidab, et kõik korras jällegi,

ja nädala pärast saan teisele arstile aja alles -.-

Anyway, mul on hakanud söömisega juba kasvõi tulemused tulema ( rohkelt liha, proovida piirata rasva, kohupiima igapäev jms ) ja kõik on aidanud väga palju ;)

 

Aga küsimus teile.

Ma ei ole elus teinud ühtegi lõuatõmmet, ei tule lihtsalt -.- et paluks selle jaoks mingeid harjutusi? Tean, et saab mingite kummidega, aga ei leidu neid kuskilt, et mis selja harjutusi peaks üldse tegema?

V mis seal kõige rohkem loeb üldse ?

 

No ikka see loeb http://en.wikipedia.org/wiki/Latissimus_dorsi_muscle

 

Enivei, kui külastad suurema varustusega jõusaali (masinad jms) siis otsi sellist masinat

 

back.jpg

 

ja sellist

 

image011.png

 

e. siis pulldown masin ja bent row masin, ning tee nendega mingi 3x10 (isiklikult arvan, et masinatega võiks jääda kordused miinimum 10). Kui ei ole masinaid, siis tee lõuatõmbe negatiive, e. abistad ennast üles, niiet silmad sama kõrgel kui kang, ja aeglaselt (5 sec) lased ennast alla, ja nii ka 3x10. Kangiga saad teha bent over row'e, seda otsi googlest, niigi palju trükkinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahad teha palju lõuatõmbeid? Hakka lihtsalt tegema, teed nii palju kui suudad, iga päev teed, küll varsti jäksad ka palju teha. Hea treenimine on ka rippumine, aga mitte lihtsalt rippumine, vaid hoiad käsi 90 kraadise nurga all, nii kaua, kui jõuad, siis puhkad ja uuele ringile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ka see on normaalne kui kükkides suudan rohkem teha täiesti alla lastes kui 90 kraadi peale`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Probleem sellest, ei tule ühtegi.

Pull over masin on olemas, aga see kuradi närakas kus ma käin, aga saab hakkama ;)

Aga just mõtlengi, et mingeid alternatiiv vahendeid kuidas üldse asja käima saaks ;)

Aga tänud :P


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsiks ss ,et mida veel soovitaks teha 1ja3 trennis peale rinnalt surumise mida oleks kindlasti hea teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

okei,tänud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Probleem sellest, ei tule ühtegi.

Pull over masin on olemas, aga see kuradi närakas kus ma käin, aga saab hakkama ;)

Aga just mõtlengi, et mingeid alternatiiv vahendeid kuidas üldse asja käima saaks ;)

Aga tänud :P

Tee nii, et üles tõukad ennast jalgadega ise ja alla lased hästi aeglaselt.Lõpuks proovid jalgadega vähem ennast üles tõugata ja rohkem ülakehaga tööd teha ning varsti jõuadki paar tükki korralikult ise teha...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.