Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Kohe kohe trenni siis, proovin 140kg tõmmata, värdjas jõutõmme. Täna mõtlesin selle peale, et miks üks vend must rohkem jõudu tõmbab (alustas 2 kuud tagasi trennis käimist, 10kg kaalub must rohke, kui eelnevaid jõutrenne pole tal olnud, 145kg tõmbab ta). Nimelt jõutõmme kaasab rohkem lihaseid kui isegi kükk, seega jõutõmme pigem näitab siis väga 'üldist' jõudu, mitte väga seda, mis trenniga saavutanud, e. siis 'geneetika' (H). Ta kükib 100kg, ma 145kg, ning surub 80kg, mina aga 100kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

N6ges, kas sa viimasel ajal ainult jõutõmmet teedki? :D

 

Ma käisin eile 25,56 minti jooksmas, kusagil 5 kilti ma arvan.

Täna lähen uuesti ja jooksen seekord umbes 30 minti.

 

Proovin igakord paar minti rohkem joosta.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Valku joote?

Oskab keegi öelda, mis on valgul ja valgul vahe? s.t et kallimal ja odavamal (peale maitse muidugi)

Kui lugeda nö. spece, siis on erinevad valgu sisaldus ühe portsjoni kohta, aga on ka mingi vahe, mida ei saa numbritega võrrelda?

Millist ise kasutate?

http://stronger.ee/est/tooted/proteiinid/optimum-100-gold-standard-whey/ - sellega ei tohiks vast mööda panna?

 

Joon ikka jah. Antud valk on mul olnud ja EI SOOVITA. Maitse on päris kehva ikka.

Vaata isolaatide poole.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd kus hakkasin korralikult jälle jõusaali ka tegema tuli kohe mingi idiootne vigastus...Põlv vett täis ja seda täiesti lambist.Pole kükki ega midagi juba ammu teinud.Put*i..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
N6ges, kas sa viimasel ajal ainult jõutõmmet teedki? :D

 

Ma käisin eile 25,56 minti jooksmas, kusagil 5 kilti ma arvan.

Täna lähen uuesti ja jooksen seekord umbes 30 minti.

 

Proovin igakord paar minti rohkem joosta.

 

Ei tee. Ma lihtsalt kirjutan vahvlisse märkimisväärsemad harjutused, tõmmet teen korra nädalas.

 

Aga natuke siis trennist. 140kg tõmme tuli kergelt, ma ei saa aru kuidas, esimesel katsel oli topelt pealthaare ning ei saanud seda maast lahti, siis panin ühe käe alt teise katse ajal (ärge arvake, et essat korda 'mixed gripi' kasutasin, ennemgi sellega proovinud) ja tuli nagu nalja, ei tea kuidas.. vast tegin midagi paremini, millest ma teadlik polnud. 145kg proovisin ka kuid ei tulnud.

 

Rebimist tegin 3x40kg, 3x45kg, 3x50kg, 1x55kg ja sinna see jäi, 55kg enam ei jaksanud, hiljem proovisin 60kg kuid see jõudis ainult õlgade maani :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui käin 4 korda nädalas kas oleks hea panna 2 päeva rinnalt surumist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänasest jõusaali trennist tooksin välja jõutõmbe:

10x 90kg, 10x 100kg, 10x 112.5kg - väga rahul.

Blogis täpsemalt.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu tegemised siis täna:

 

Positiivse kaldega rinnalt surumine 3x10x60kg

Jalapress 3x6x200kg

Seistes surumine 3x5x45kg

Koljupurustaja (triits) 3x8-6-6x35kg

Säär sangpommiga (üks jalg korraga) 3x20x24kg

 

Peale seda kere kangiga nii, et võtsin kukla taha kangi, painutasin keha küljele, ilma, et jalad kronksu läheksid (e. sirged jalad terve aeg) ning proovisi kangi otsaga jalga puudutada. Väga hea kere (obliques) harjutus, soovitan. (H)

 

Ahja, randmeid tegin ka hantliga, kõverdasin siis. 1x10x22,5kg ja 2x10x18,5kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui käin 4 korda nädalas kas oleks hea panna 2 päeva rinnalt surumist?

On , näiteks esmaspäev raske päev(Suured raskused) ja neljapäev kerge päev(10% alla keskmise raskused) ,kolmapäev puhka.

 

---------- Post added 02-12-11 at 13:34 ----------

 

Kohe kohe trenni siis, proovin 140kg tõmmata, värdjas jõutõmme. Täna mõtlesin selle peale, et miks üks vend must rohkem jõudu tõmbab (alustas 2 kuud tagasi trennis käimist, 10kg kaalub must rohke, kui eelnevaid jõutrenne pole tal olnud, 145kg tõmbab ta). Nimelt jõutõmme kaasab rohkem lihaseid kui isegi kükk, seega jõutõmme pigem näitab siis väga 'üldist' jõudu, mitte väga seda, mis trenniga saavutanud, e. siis 'geneetika' (H). Ta kükib 100kg, ma 145kg, ning surub 80kg, mina aga 100kg.

Surumine ,kükk ja jõutõmme on põhilised harjutused ,mis annavad jõudu ja keha kaalu suurenemise.Endale väga meeldib jõutõmme ,eriti kui suured raskused maast tõusevad siis väga mõnus tunne. :) (Jõutõmmet tuleks teha 1 kord 2 nädala jooksul muidu ei jõua taastuda ,kui alustasin siis täiega meeldis ja tegin 2 korda nädalas kuid järgmised päevad ei jõudnud enam midagi teha)


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline probleem siis, et kas keegi oskab nõu anda, kuidas rinnalt surumises nagu nn. "jõnksukohast" üle saaks. Lihtsalt, ma panen 70kg kangile ja tunnen, et kang on ikka ülikerge aga ei suuda lihtsalt teatud jõnksust üles poole suruda... Või on asi lihtsalt siiski selles, et ei jõua?


Kogemus õpetab meile, et kogemusest ei õpi inimene midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selline probleem siis, et kas keegi oskab nõu anda, kuidas rinnalt surumises nagu nn. "jõnksukohast" üle saaks. Lihtsalt, ma panen 70kg kangile ja tunnen, et kang on ikka ülikerge aga ei suuda lihtsalt teatud jõnksust üles poole suruda... Või on asi lihtsalt siiski selles, et ei jõua?

Asi on lihtsalt selles, et ei jõua.Jõnks ongi see raske koht lihtsalt...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline probleem siis, et kas keegi oskab nõu anda, kuidas rinnalt surumises nagu nn. "jõnksukohast" üle saaks. Lihtsalt, ma panen 70kg kangile ja tunnen, et kang on ikka ülikerge aga ei suuda lihtsalt teatud jõnksust üles poole suruda... Või on asi lihtsalt siiski selles, et ei jõua?

 

Oleneb kus see 'jõnks' on, kas siis kui kang rinnal ja ei saa isegi rinnalt lahti suruda? Või surud ning teatud punktist ei suuda enam edasi suruda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
On , näiteks esmaspäev raske päev(Suured raskused) ja neljapäev kerge päev(10% alla keskmise raskused) ,kolmapäev puhka.

 

---------- Post added 02-12-11 at 13:34 ----------

 

Surumine ,kükk ja jõutõmme on põhilised harjutused ,mis annavad jõudu ja keha kaalu suurenemise.Endale väga meeldib jõutõmme ,eriti kui suured raskused maast tõusevad siis väga mõnus tunne. :) (Jõutõmmet tuleks teha 1 kord 2 nädala jooksul muidu ei jõua taastuda ,kui alustasin siis täiega meeldis ja tegin 2 korda nädalas kuid järgmised päevad ei jõudnud enam midagi teha)

 

Ma teen jõutõmmet kord nädalas ja kusjuures jõuan täitsa kenasti taastuda.

Hetkel jõutõmbe rekord 200.

 

Nüüd viimased päevad jooksmas käinud, loodan enda jõutõmbe maxi suurendada ja kehakaalu alandada.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles ongi asi, et rinnalt tuleb elukergelt, lihtsalt tunnen, et pole üldse raske.. Aga kui mingi veerand või nii veel suruda, siis lihtsalt ei tule..

 

Järelikult on sul triitseps nõrk, plahvatuslikku on, kuid triits nõrk. Soovitan teha skull crushereid ja peene haardega rinnalt surumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selles ongi asi, et rinnalt tuleb elukergelt, lihtsalt tunnen, et pole üldse raske.. Aga kui mingi veerand või nii veel suruda, siis lihtsalt ei tule..

Jep, siis on triitsepts liiga nõrk.

Harjutustepank: http://www.fitness.ee/harjutustepank - siit leiad kindlasti endale sobivad harjutused.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänastest tegemistest tooksin välja 5x5 kitsalt surumise, triitsepsile.

5x 50kg, 5x 70kg, 5x 75kg, 5x 77.5kg, 5x 80kg - väga rahul :)

Päeva poole tuleb uuem blogi sissekanne ka.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.