Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Kusjuures, kui sa teha oskad sellega, siis võib see isegi veidi rohkem juurde anda. Aga ainult siis, kui oskad teha. See pole päris nii, et tõmbad selga ja kohe surud. Tuttav nt ei saanud sellega 210 kg suruda, kuna ta ei jõudnud kangi vastu rinda tõmmata :P

 

No üsna lamp värk, huvitab ikka mis moel see nii palju juurde annab siiski. :/

 

Kui ma tänaval selle selga tõmbaks kas ma kellegi endast 2x suurema lööks pikali muidu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D:D:D See töötab nagu vedru, raske tõmmata, aga lükkamisel aitab kaasa.

 

Assoo, no tundub loogiline jah. Mõnikord videotes tähele pannud, et naljalt kangi nad endale rinna peale ei lase, väga aeglaselt, ja kui läheb surumiseks on supsti üleval.. minul käib see vastupidi. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule Parko ära sina räägi jõusaalist, sa ise ei käigi seal :)

Arvad, et ma ei tea, kes sa oled? said luuki ka veel Raplas.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See võrdlus on väga sitt praegu. Kui sa tahad jalgpalli võrdluseks tuua, siis surumissärgiga surumine on nagu putsadega mängimine ,mis ise löövad.

 

Tegelt ka, mis sitta Sa mees ajad? Oled Sa üldse käinud jõutõstmis võistlustel? Särk ei suru ise, aitab. Buutsad aitavad Sul ka mängida, mitte ei löö ise. F u kui sittagi ei tea ja mölised siin, tegelt ka.

Ära enam pane tarka, Sul ei tule välja


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule Parko ära sina räägi jõusaalist, sa ise ei käigi seal :)

Arvad, et ma ei tea, kes sa oled? said luuki ka veel Raplas.

 

Milline parko on? Ma panin ka parkole luuki kunagi, tean kus elab ka nüüd. Sandrist räägid ikka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt ka, mis sitta Sa mees ajad? Oled Sa üldse käinud jõutõstmis võistlustel? Särk ei suru ise, aitab. Buutsad aitavad Sul ka mängida, mitte ei löö ise. F u kui sittagi ei tea ja mölised siin, tegelt ka.

Ära enam pane tarka, Sul ei tule välja

 

Kuule laps, ära ärple. Ma olen sinust vast mitmeid kordi rohkem käinud jõutõstmisvõistlustel. Samas tean ma ka selle ala kohta ma olen kindel, et mitmeid kordi rohkem kui sina. See särk ei ole surumise põhivarustuses, see on lisavarustuses. Põhivarustuses on surumisel särk, püksid. Jalgpallis on põhivarustuses putsad, riided, kaitsmed. Tatt teinekord mõtle ka, enne kui sa midagi siin ärplema hakkad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule laps, ära ärple. Ma olen sinust vast mitmeid kordi rohkem käinud jõutõstmisvõistlustel. Samas tean ma ka selle ala kohta ma olen kindel, et mitmeid kordi rohkem kui sina. See särk ei ole surumise põhivarustuses, see on lisavarustuses. Põhivarustuses on surumisel särk, püksid. Jalgpallis on põhivarustuses putsad, riided, kaitsmed. Tatt teinekord mõtle ka, enne kui sa midagi siin ärplema hakkad.

 

Mõnda pilti ka tõestuseks on, et Sa oled käinud kuskil? Vana Sa oled? Ja KÕIK, KÕIK ma kordan kasutavad võistlustel särki, nahhui Sa üldse ilma ronid sinna? Ja Sa käisid ilma särgita võistlusel? Tegid kõigile särgiga surujatele pähe ja?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõte sellega särgiga suruda on?MA saan aru, et see aitab aga õigem on ikka suruda ilma lisavarustuseta.See minu arvamus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõte sellega särgiga suruda on?MA saan aru, et see aitab aga õigem on ikka suruda ilma lisavarustuseta.See minu arvamus.

 

Oleneb mis on õigem. Kui kõik suruvad särgita, siis särgiga oleks ebaõiglane, kui kõik suruvad särgiga, siis on kõigil võrdne võimalus ju? Ilma särgita ikka särgiga surujatele pähe ei tee,


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõnda pilti ka tõestuseks on, et Sa oled käinud kuskil? Vana Sa oled? Ja KÕIK, KÕIK ma kordan kasutavad võistlustel särki, nahhui Sa üldse ilma ronid sinna? Ja Sa käisid ilma särgita võistlusel? Tegid kõigile särgiga surujatele pähe ja?

Kõik kasutavad särki?

Seda kasutavad paljud aga enamus siiski ei kasuta.

On eraldi võistlused kus kasutatakse särki ja kus ei kasutata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõnda pilti ka tõestuseks on, et Sa oled käinud kuskil? Vana Sa oled? Ja KÕIK, KÕIK ma kordan kasutavad võistlustel särki, nahhui Sa üldse ilma ronid sinna? Ja Sa käisid ilma särgita võistlusel? Tegid kõigile särgiga surujatele pähe ja?

 

Vana ma olen ? 19 . Mina käin näiteks võistlemas iseenda jaoks, et näha, palju ma paari kuu-kolmega arenenud olen. Mitte sellepärast, et endal jalad rihmadega kinni tõmmata, särgid selga panna ja igast muud moodi lisa saada. Ja sa oled väga valesti aru saanud, kui sa arvad, et kõik kasutavad särke :D Ja ei teinud, surumine ei ole mul kõige parem hetkel + Ma pooldan ilma "lisavarustuseta " võistelda, vähemalt tartumaal tehakse enamasti nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimus jõusaali rahvale, kommenteerige tribulus't- mis asi see on? Mingi drug?:D

Sattusin lampi jõuka lehel peale, kus soovitati jne - http://www.hobisport.ee/Joogid-Toidulisandid-Kehahooldus/Joogid-toidulisandid/Vitamiinid-ja-toidulisandid/1563-MDY-Tribulus-Terrestris.html?pop=0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahvel on ka siia teemasse jõudnud:S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jätke see teema korralikuks, ainuke teema kus saab arukat juttu lugemas käia. ;)

 

Endal puhkepäev täna, ülisuur väsimus, ei tea millest.

 

Masendavad mõtted koolist võtavad läbi vast.

 

Endal jalad suht kibedad täna, eile tegin korraliku trenni jalgadele, isegi pingutasin nats, tavaliselt jalgadega ei viitsi ÜLDSE pingutada, vapsjee lihtsalt. Ma teen kükke ka hädisemate raskuste & seeriatega kui rinda, naljakas.

 

Muidu eilne kava oli selline: 5x10x40kg sügavkükk, 3x12x75kg jalapress, 4x25-25-15-15 sääred. Õlgu ei jaksanud palju, energia sai otsa, siiski tegin õlapressi (suht sita vormiga) 3x8, lateral raises (ei viitsi tõlkida eesti keelde) 3x10, plaanisin pärast militaryt ja kuklatagant surumist aga sellest ei saanud asja, käed olid nagu makaronid juba, tegin lihtsalt inclinel lendamist 2,5kg. (rind toetab vastu pinki)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, vöimalik:D Igapäev keegi räägib koolist. -.-

Endal köhulihastega täpselt sama asi, ei viitsi neid üldse treenida, aga treenin ikka vahest. Aga nii on Tavaliselt, et kui enam ei jaksa/ei viitsi siis jätan lihtsalt asja pooleli. Teistega on ikka korralikult löpuni.

 

Aga kuidas sul see trenn oli? Energiaga, jätkus trenni löpuni v ei? Vötsid miskit batooni vms.? Et kas aitas ka kui vötsid? :P

 

Alles homme järgmine trenn, siis katsetab vast, loodan, et meelde jääb. Ise ka kõhulihaseid ei viitsinud palju teha, nüüd olen rohkem peale surunud endale, et teeksin, eelmine trenn sai korralikult tehtud, tegin 4x8 pike (lõuatõmbe kangi peal) ja siis keretõsteid (captains chair) 4x15

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.