Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

palju sa kaalud siis? jalad sul siis veits nõrgad või mis

 

Ei ütleks, et nõrgad lol, enda klassis vennad kes ei tee jalapressil 100 isegi ära, ise lükkan 160+.

 

Kaalun 62 kg~

 

Pole olnud kükiga väga aktiivne, pluss veel vasak tagureis pole paranenud täiesti, mingiaeg proovib uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ütleks, et nõrgad lol, enda klassis vennad kes ei tee jalapressil 100 isegi ära, ise lükkan 160+.

 

Kaalun 62 kg~

 

Pole olnud kükiga väga aktiivne, pluss veel vasak tagureis pole paranenud täiesti, mingiaeg proovib uuesti.

 

vabandust, ei tahtnudki halvasti öelda. 62 kaalud, siis on tõesti hästi saadud tulemus. Mõtlesin, et vast 80kg poiss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vabandust, ei tahtnudki halvasti öelda. 62 kaalud, siis on tõesti hästi saadud tulemus. Mõtlesin, et vast 80kg poiss.

 

Lootsin paremat ikkagi, 90 tuli kergelt siis mõtlesin, et mis siin ikka lükkan 20 juurde veel ja see 110 jah oli ikka tõsine mass :D

 

Kükiga on plaanid saada 120kg siis pmst. 2x BW, benchiga 1.5BW, jõutõmbega 3x BW.

 

Varsti saan rinnalt 90 ära siis hakkan rohkem jalgu tegema. Palju ise kükid ja kaalud?

 

---------- Post added 21-07-11 at 09:09 ----------

 

Oota n6gesemees, Sa proovisid küki maksi ja tuli 90kg?

Kui Sa 160kg+ vend oleks, siis 90kg tuleks Sul isegi helbeid süües hommiku ära. No offence aga Sa ajad paska hetkel kuskil postis

 

Mis asja sa sokid? :D

 

Ma kaalun 62~ kg, võta see üleliigne sott sealt ära, 90 oli jah mis tuli ära, 110 enam ei tulnud, aga 100 oleks kah ära tulnud, nädala pärast proovib uuesti vast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lootsin paremat ikkagi, 90 tuli kergelt siis mõtlesin, et mis siin ikka lükkan 20 juurde veel ja see 110 jah oli ikka tõsine mass :D

 

Kükiga on plaanid saada 120kg siis pmst. 2x BW, benchiga 1.5BW, jõutõmbega 3x BW.

 

Varsti saan rinnalt 90 ära siis hakkan rohkem jalgu tegema. Palju ise kükid ja kaalud?

 

---------- Post added 21-07-11 at 09:09 ----------

 

 

Mis asja sa sokid? :D

 

Ma kaalun 62~ kg, võta see üleliigne sott sealt ära, 90 oli jah mis tuli ära, 110 enam ei tulnud, aga 100 oleks kah ära tulnud, nädala pärast proovib uuesti vast.

 

No ise kaalun nüüd 79 umbes. Kükkinud olen 100ga seeriaid, max oli 120 mis kevadel ära tuli, Nüüd suvel pole teinud kükki / ei tee ka enne sügist :) Aga jalapressiga on teine lugu, sellega on 200'ga 10seid seeriaid tehtud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ise kaalun nüüd 79 umbes. Kükkinud olen 100ga seeriaid, max oli 120 mis kevadel ära tuli, Nüüd suvel pole teinud kükki / ei tee ka enne sügist :) Aga jalapressiga on teine lugu, sellega on 200'ga 10seid seeriaid tehtud

 

Normaalne. Jalapress on mõttetu näitaja imo, sama pmst kui suruksid rinnalt smithil, tasakaalu eriti midagi ei hoia, lihtsalt surud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Normaalne. Jalapress on mõttetu näitaja imo, sama pmst kui suruksid rinnalt smithil, tasakaalu eriti midagi ei hoia, lihtsalt surud.

 

Pole kunagi jalapressi teinud, mul huvitav paljuga seal oleks võimeline enda seeriat tegema.

Ise hetkel kükitan 150kgx2 tuleb suht normaalselt, ei kujuta ette kas 160kg venitaks ära.

 

Eile siis trenn oli päris suur. Proovisin 100kgx2 võtta rinnale poolkükki ja svungida. Olin imestanud ,et see kaal oli läinud nii puhtalt.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks rinnalt surumine siis mõttetu?

 

Mul see küll üks lemmikumaid asju, sest meeldib kõige rohkem rinda/triitsa treenida.

 

Selles mõttes, et selle järgi ei saa päris täpselt määrata "kui tugev" keegi on. Kirjutasin, et see on mõttetu, sest tavaliselt esimene asi ongi surumine, millest räägitakse. Kõik teevad seda erinevalt ka, mõni põrkega ja mõni vingerdades. Seetõttu ei saagi seda võtta määravaks "tugevuse " näitamisel. just my two cents ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles mõttes, et selle järgi ei saa päris täpselt määrata "kui tugev" keegi on. Kirjutasin, et see on mõttetu, sest tavaliselt esimene asi ongi surumine, millest räägitakse. Kõik teevad seda erinevalt ka, mõni põrkega ja mõni vingerdades. Seetõttu ei saagi seda võtta määravaks "tugevuse " näitamisel. just my two cents ;)

 

Tõsi, mina arvan, et kõige suurem jõunäitaja on rebimine ja mõned teised jõu olümpiaalad.

 

Ise tahan ka rebimist ja rinnalevõttu juba proovida kui jalg korda saab, väga head compound harjutused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi, mina arvan, et kõige suurem jõunäitaja on rebimine ja mõned teised jõu olümpiaalad.

 

Ise tahan ka rebimist ja rinnalevõttu juba proovida kui jalg korda saab, väga head compound harjutused.

 

Õigus. Kunagi tegelesin ise ka nende aladega. Praegu saab ka vahepeal prooviks lihtsalt 80- 90 raskuseid tõugatud ja rinnale võetud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhiline on paljudel see, et "Palju Sa surud", ja siis tuleb mingi vingerdades hullu põrkega 100 ülesse ja kuuled kaugelt, "oh yea, uus rekord, fck yea kui tugev ma olen". Siis tuleb selline soe irve näole kui järgmine harjutus on biits ja kõht ja siis koju.

Kükis ja tõmbes eriti vingerdada ei saa ikka, kas saad ülesse või ei saa, pole erilist chiitimis võimalust. Pigem kirjutaks siis kõik 3 tulemust(surumine, tõmme ja kükk) kui ainult mingi hädine surumine vale tehnikaga ja ebareeglite päraselt


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhiline on paljudel see, et "Palju Sa surud", ja siis tuleb mingi vingerdades hullu põrkega 100 ülesse ja kuuled kaugelt, "oh yea, uus rekord, fck yea kui tugev ma olen". Siis tuleb selline soe irve näole kui järgmine harjutus on biits ja kõht ja siis koju.

Kükis ja tõmbes eriti vingerdada ei saa ikka, kas saad ülesse või ei saa, pole erilist chiitimis võimalust. Pigem kirjutaks siis kõik 3 tulemust(surumine, tõmme ja kükk) kui ainult mingi hädine surumine vale tehnikaga ja ebareeglite päraselt

 

Ei saaks rohkem nõus olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhiline on paljudel see, et "Palju Sa surud", ja siis tuleb mingi vingerdades hullu põrkega 100 ülesse ja kuuled kaugelt, "oh yea, uus rekord, fck yea kui tugev ma olen". Siis tuleb selline soe irve näole kui järgmine harjutus on biits ja kõht ja siis koju.

Kükis ja tõmbes eriti vingerdada ei saa ikka, kas saad ülesse või ei saa, pole erilist chiitimis võimalust. Pigem kirjutaks siis kõik 3 tulemust(surumine, tõmme ja kükk) kui ainult mingi hädine surumine vale tehnikaga ja ebareeglite päraselt

 

Mis sul nende hädiste surumistehnikatega on, ise surud hädiselt, näed hädist tehnikat tihti või mis?

 

Ise surun täiesti korrektse tehnikaga, võib öelda, et väga tagasihoidliku powerlifteri tehnikaga, loomulik sild tuleb sisse mingi ~3 cm, selga proovin ka rohkem kokku ajada ja kannad alati maas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sul nende hädiste surumistehnikatega on, ise surud hädiselt, näed hädist tehnikat tihti või mis?

See on lihtsalt nii hea vaadata, kuidas kangi põrge rinnale lööb peaaegu hinge kinni, tuhar on pingilt üleval, kannad maast lahti ning siis loetakse seda oma surumistulemuseks.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on lihtsalt nii hea vaadata, kuidas kangi põrge rinnale lööb peaaegu hinge kinni, tuhar on pingilt üleval, kannad maast lahti ning siis loetakse seda oma surumistulemuseks.

 

Ma pole ühtegi sellist rinnalt surumist näinud :D

 

Võib-olla sellepärast, et see kus ma käin on rohkem mõeldud kergejõustiklastele see jõusaal, see all raja ääres ja seal mingid jobud tatikad ei käi, harva näeb uusi nägusi.

 

Ise sõpradele koguaeg tuletan meelde, et ära lase kangil kukkuda vastu rinda, tuleb kinni hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole ühtegi sellist rinnalt surumist näinud :D

 

Võib-olla sellepärast, et see kus ma käin on rohkem mõeldud kergejõustiklastele see jõusaal, see all raja ääres ja seal mingid jobud tatikad ei käi, harva näeb uusi nägusi.

 

Ise sõpradele koguaeg tuletan meelde, et ära lase kangil kukkuda vastu rinda, tuleb kinni hoida.

 

Veab Sul, et Sa sellist õudust näinud pole:D

 


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

.Jõutõmmet väga ei ole teinud, no sellesmõttes, et ma rekordeid ei proovinud.Tegin lihtsalt seeriaid mingi 100/110kg.Rinnalt sain 95kg ülesse ilusti.Praegu ei jõua rinnalt enam nii palju aga teisi asju teen kindlalt rohkem juba.Jalapress on tõesti üks mõttetuimaid näitajaid.Tegin ise sellega 400kg.No käisin jalkas ka oma 6.aastat ja sitaks jalgratast teinud.Sellega oli selline värk, et esimene nädal tegid jah 150kg, aga teisel juba 250kg jne...Lihtsalt seal ei ole vaba raskus ja see mõjutab seda nii palju.Praegu teen 3* nädalas trenni.Kordamööda rind, triits, biits, ja siis selg,õlg,kõht.Nüüd panustan rohkem plahvatuslikule trennile, sest plaanis ei ole ennast väga mingiks kolliks pumbata.Kui jõmmipäev ei ole siis võtan oma 2kg hantlid teen shadowboxingut, jooksen ja siis kiirust ka nendega.Aitab isegi rohkem kui jõusaal vahepeal.Lihtsalt alguses lihased polnud ära harjunud sellise asjaga.Aga siiski suve lõpus näete paari pilti kah.Senikaua olen kuss...:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry N6ges, ei süvenenud;)

Endal loodaks, et mingi 150kg+ tuleks kükk ära, kuna mingi paar kuud tagasi tuli 140 ilma sidemeteta. Võib-olla isegi 160+

 

Milleks teha sidemetega, sa ju ei kükita korralikult lõpuni ära, kõik need maailma rekordid mis tehtud sidemetega ma ei taha neid arvesatagi kuna see kui inimene 15cm alla liigib ja kohe üles ei ole ju kükk ?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks teha sidemetega, sa ju ei kükita korralikult lõpuni ära, kõik need maailma rekordid mis tehtud sidemetega ma ei taha neid arvesatagi kuna see kui inimene 15cm alla liigib ja kohe üles ei ole ju kükk ?

 

Sa vist pole asjadega kursis, kükk käib ikka sama sügav sidemetega, kui ilma sidemeteta(puus allapoole põlvest). Külasta youtube, võib-olla Sulle lihtsalt tundub, kuna tüüpide jalad on ulmeliselt suured, aga see on tavaline kükk

Ja N6ges, sidemed annavad kükkimisel juurde, kui õieti ja tugevalt siduda koguni 40kg, kui on õiged võistlussidemed.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.