Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

eesmärke pole siis pole ka motivatsiooni ja siis ei viitsigi jõusaali minna ...või noh jah, on ka sellised vendi, kes käivad jõmmis mingi arvutimängudest rääkimas ja loobivad raipeid lakke ...heal juhul teevad paar harjutust hantlitega ...

 

ise teen nüüd suht igapäev nüüd lõuatõmbeid võimalikult laia haardega, mingi aind 10 tuleb ära :D pihkudel hakkab valus, kuna on peenike toru :/

 

Eriliseid eesmärke mul pole, aga trenni tahan sitaks teha. Kui igav on siis proovin ka leida võimaluse sporti teha, noh eelistan ikka ülakeha treenimist.

 

Just tulin jõukast, erilist midagi ei teinud.

 

Rinda 15x40kg, 8x60kg, 8x60kg, 8x60kg

Kihvti trapetsi harjutust mille nime ei tea ja ei viitsi otsida pilti ega midagi.

Decline ja incline rinnalt surumist.

4x10 laia haardega pullupi.

 

 

Tellisin veel täna Iron Gym Express, loodan selle nädala jooksul kätte saada, saab kodus selga pumbata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa treenid ainult ülakeha siis sul on eesmärk järelikult olemas ju.Tahad lihtsat hea välja näha-eesmärk missugune ju:D!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tellisin veel täna Iron Gym Express, loodan selle nädala jooksul kätte saada, saab kodus selga pumbata.

 

Mida see endast kujutab? Saab muid harjutusi ka teha? Ma käiks ise ka heameelega jõusaalis kui aega leiaksin. Preagu oleks vaja lihtsalt trenni teha, olekski vaja midagi koju tellida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida see endast kujutab? Saab muid harjutusi ka teha? Ma käiks ise ka heameelega jõusaalis kui aega leiaksin. Preagu oleks vaja lihtsalt trenni teha, olekski vaja midagi koju tellida.

 

 

 

 

Sellega saab tervet ülakeha teha.

 

@George ma ise ka olen hiljuti kangi peal asju teinud (rannas) koguaeg proovin muscleupi, enam ei tule, vahepeal tuli isegi 2, jõusaalis. Aga nüüd ei tule ei jõusaalis ega rannas see asi ära.. võibolla tehnika käest jälle läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peale suve tasuks see asi ära, sest teistel aastaaegadel on kehva teha väljas trenni teha. Aga nu, endal olemas ainult toru kodus ning ei ole vaja seda :D.

 

@n6gesemees, Ise püüdlen ka sellepoole, aga nüüd ongi paras aeg harjutama minna :D!

 

Mitu pull-upi teha jaksad? Ise tegin õlgadelaiuse haardega 20, mõni päev proovin laia haardega ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea saavutus, mõlemat pidi jaksan teha 12. Arvatavasti tuleb täna uusrekord, kuna 10'ni tuleb ilma pingutusteta pm. :D

M-Up'iga on nii et saan rinna üle, aga ei jaksa käsi sirgu lükata, paar korda olen vist sirgu ka saanud. Asi edeneb.

 

http://www.youtube.com/user/TheF0rtress - insipratsiooni ja õpetusi.

http://www.youtube.com/user/LittleBeastM - Samuti ka temat.

 

Sessuhtes, see esimene, 2 aastat treeningut teinud vaid ja suu jääb lahti mul :D

 

2 aastat on suur aeg, ise olen natuke üle poole aasta ainult jõusaali ja kergejõustikuga tegelnud. Nüüd suvel rohkem kangi peal asju tegema, jõusaali suve ei raatsi eriti minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea kas teil ka nii on, aga mul selline värk, et pole juba mingi 2 nädalat korralikult trennis käinud.Silmaga juba näha, et nagu toonus on kaduma hakkanud.Ainevahetus kiire või milles on asi?Vastik kohe!Kujutan ette, et kui suvel trenni üldse teha ei saa jõmmis, et mis siis saab:S.Teen küll nn.ghetto workouti, aga see rohkem nagu annab sitkust.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea kas teil ka nii on, aga mul selline värk, et pole juba mingi 2 nädalat korralikult trennis käinud.Silmaga juba näha, et nagu toonus on kaduma hakkanud.Ainevahetus kiire või milles on asi?Vastik kohe!Kujutan ette, et kui suvel trenni üldse teha ei saa jõmmis, et mis siis saab:S.Teen küll nn.ghetto workouti, aga see rohkem nagu annab sitkust.

 

Vähe trenni teinud ja palju söönud vast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
150 kätekõverdust järjest ?

 

150 kätekõverdust pole mitte halli sittagi. Mina tervitan hommikut 500 kätekõverdusega, järjest ja ühe käega, teise käega võõpan kottide pealt higi.

 

Võrreldes sellega, olete te kõik sitakotid, niiet pange näpp perse, nuusutage, ja olge elu üle õnnelik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea kas teil ka nii on, aga mul selline värk, et pole juba mingi 2 nädalat korralikult trennis käinud.Silmaga juba näha, et nagu toonus on kaduma hakkanud.Ainevahetus kiire või milles on asi?Vastik kohe!Kujutan ette, et kui suvel trenni üldse teha ei saa jõmmis, et mis siis saab:S.Teen küll nn.ghetto workouti, aga see rohkem nagu annab sitkust.

 

See on rõve tunne jah :D Sellepärast ei tahagi lõpetada suvel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.