Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

70kg pole küll midagi jõutõmbes tõmmata sirge seljaga, endalgi selline harjutus nagu Jõutõmme sirgete jalgadega ja tihti peale läheb selg nõgusast kumeraks. ja 70kg pole ka mingi raskus jõutõmbes

 

jõutõmme sirgete jalgadega on rumeenia jõutõmme ja tegelt peab selg jääma sirgeks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutatakse väljendit NÕGUS mitte sirge. :D

Enivei, täna oli biits,triits again.

Keep going.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selg peab jääma nõgusaks tarkpea + mis vahet sel on kas Rumeenia jõutõmme(millest pole kunagi kuulnud, vb minu viga) või sirgete jalgadega jõutõmme, kui Rumeenia jõutõmme ongi sirgete jalgadega jõutõmme?

 

mida sa mölised?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd ta kohe raudselt enam ei postita pa*ka,

Mida sa hakkad seda teemat reostama?See üks väheseid teemasid kus on ka teemakohased postid!

Vabateema on ju olemas:S!

Endal täna oli muidu seljatrenn.Polnud tegelt üldse viitsimist midagi teha, aga tegin siiski kõik plaanitud harjutused korralikult ära!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen käinud juba üsna pikalt ja keskmiselt 4x nädalas.

Paljud teist kasutavad proteiini/süsivesikuid või teevad vahest kreatiini kuure?( Ja mis arvate nendest)

Jõutõmme on üks ohtlikemaid asju kui seda valesti teha, selja peese keerad siis good luck future.

 

Jõudu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen käinud juba üsna pikalt ja keskmiselt 4x nädalas.

Paljud teist kasutavad proteiini/süsivesikuid või teevad vahest kreatiini kuure?( Ja mis arvate nendest)

Jõutõmme on üks ohtlikemaid asju kui seda valesti teha, selja peese keerad siis good luck future.

 

Jõudu!

 

Tõsi, jõutõmme pole naljaasi. Kui hakkate sooritama ja olete algaja, las mõni kogenud vend vaatab poosi üle, muidu tõmbate selja ära ja pool aastat ei liiguta sittagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jõutõmbes kindlasti selg nõgusaks, muidu võite väga kergesti ära tõmmata. Alguses väikeste raskustega. Ise teen ka jõutõmmed vaid 70-80kg-ga, kuna järgin rohkem tehnikat.

Vastus kelllegi küsimusele: mina võtan valku, süsivesikuid, kreatiini, taastumiseks bcaa, myometh (kiirendab valgu sünteesi). Järgmise nädala alguses peaks tulema ka arginiin, see kestab umbes 40 päeva (varem ka võtnud, nüüd 2 kuud oli paus ja nüüd uuesti siis).

Eile oli kavaks rind. Surumine läks jälle 10x 70kg, 10x 70kg, 10x 75kg. Kuigi 70kg oli üsna raske ja olin suhteliselt kindel, et 75kg ei tule ära, siis eksisin - tuli ära küll. Jõusaalis oli ikka päris palav ja lämbe - ei tea mis suvel siis hakkab saama.. -.- .

Pos. kaldega pingil ristamine on väga hea. Võtab õla tagaosa üli üli hästi, üks lemmikumaid harjutusi. :) Täna kindlasti gym ei lähe, kuna mul on megapohmakas lihtsalt. Aga homme küll, kavas on selg koos jõutõmbega. Tagasi tulles jõutõmbe juurde, siis ma teen seda üle nädala - ei ole nii suur koormus seljale.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma jõutõmmet enam sellepärast ei teegi jõukas, kuna meil pole jõukas treenerit. ei tasu hakata riskima

Mismõttes pole? :D Keegi vastutav/või siis natukenegi teadjam tegelane peab ju ikka olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismõttes pole? :D Keegi vastutav/või siis natukenegi teadjam tegelane peab ju ikka olema.

 

Ise peaks ka natuke matsu juba vist jagama asenditest ja poosidest ma arvan, kui oled seal jõukas käinud ja näinud asju. Peamine asi ongi, et ära lase jõutõmbe ajal pead alla, koguaeg vaata pmst otse, siis peaks selg ka õiges poosis olema, algeasendis peab tagumik maas olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise peaks ka natuke matsu juba vist jagama asenditest ja poosidest ma arvan, kui oled seal jõukas käinud ja näinud asju. Peamine asi ongi, et ära lase jõutõmbe ajal pead alla, koguaeg vaata pmst otse, siis peaks selg ka õiges poosis olema, algeasendis peab tagumik maas olema.

ok, ma oskan teha jõutõmmet, aga ma ei tee, treenerit ei ole. ei võta riske mingi lollaka jõutõmbe pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nõustun sellega, et see harjutus pole jah väga tähtis, ega midagi erilist ka mitte.

 

Jõutõmme on üks parimaid ja efektiivsemaid harjutusi, kui seda õigesti teha.

Lisaks alaseljale mõjub ka kõhule


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõutõmme on üks parimaid ja efektiivsemaid harjutusi, kui seda õigesti teha.

Lisaks alaseljale mõjub ka kõhule

 

Ei tea, kui tegin seda, siis polnud eriti midagi tunda. Kuid tegin 40 kiloga, ei hakanud alguses suurte raskuste juurde minema, vb sellepärast ei andnud midagi tunda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mina jõukavabal päeval tegemas lõuatõmbe seeriaid

 

Miks sa nagu repeat 3x panid?.. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, kui tegin seda, siis polnud eriti midagi tunda. Kuid tegin 40 kiloga, ei hakanud alguses suurte raskuste juurde minema, vb sellepärast ei andnud midagi tunda.

 

Ei taha küll midagi halba öelda, kuid 40kiloga ei saa selga isegi soojaks ju põhimõtteliselt. Pole küll soovi kelkida ega midagi aga ise teen jõutõmmet 1-2x nädalas ja tavaliselt on seeriad 8x100 8x110 6x120 6x130, loomulikult eelneb sellele korralik soojendus. Kaalu on mul 74-76kg ja olen 186cm pikk. Kui keegi väga tahab võin järgmise jõutõmbe trenni ajal ka mingi proof video teha või samas ka tutorial video.

 

Jõudu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei taha küll midagi halba öelda, kuid 40kiloga ei saa selga isegi soojaks ju põhimõtteliselt. Pole küll soovi kelkida ega midagi aga ise teen jõutõmmet 1-2x nädalas ja tavaliselt on seeriad 8x100 8x110 6x120 6x130, loomulikult eelneb sellele korralik soojendus. Kaalu on mul 74-76kg ja olen 186cm pikk. Kui keegi väga tahab võin järgmise jõutõmbe trenni ajal ka mingi proof video teha või samas ka tutorial video.

 

Jõudu!

 

Ega miks ma usuma ei peaks, 70-80 kiloga poleks ka mul raskusi teha, ainult vähendaks korduste arve. Lihtsalt olin ennem näinud, et isegi täiskasvanud mehed tegid seal üsna väikeste raskustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.