Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Kas poolkükk hüppevõimet ei arenda?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tehke rahulikult 90 kraadiseid kükke, pange kasvõi mingi pink perse alla, et rohkem alla ei läheks, vanemas eas kahetsete kõvasti...

 

Kui tahad hüppevõimet arendada, siis treeni hüppenööriga, hea aeroobne trenn ning arendab hüpet kõvasti.

Lisaks võid hüpata erinevate kõrguste peale, mingid kastid vms.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära aja poolkükki veerand-kükiga segamini. poolkükk võib olla võistlustel täitsa arvestatav kükk.

 

 

poolkükk ei anna eriti midagi sulle, egoboost ainult :D

trapets, rind, õlad, rind, terve ülakeha ikka pmst. ja süüa korralikult ^^

 

Võimalik, et ajasid sassi ikka, tean ka ühte kes teinud ainult poolkükke, natukene alla paralleeli.. ca 160kiloga. Jalad olid ikka korralikult suured

Mõnel näiteks ei ole võimalik ass to grassi teha, aga nüüd hakkangi ainult seda tegema, muidu ma ei näinud väga pointi küki tegemisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
paralleel ja alla selle on päris kükk juba, mitte poolkükk. poolkükk on paralleelist ikka veits kõrgemal.

Asso, siis ma teinud ikka päriskükki.. Kuigi ass to grass raskem kui natuke alla paralleeli

 

 

 

Kuna mõtlesin ehk panen vormipildid.

 

Hetkelise seisuga 12x käinud jõusaalis, muidugi teen ka aeroobset.

 

https://www.dropbox.com/s/lrjbyy8z9rxh2gb/vorm1.jpg

https://www.dropbox.com/s/vkix6sx8gpm3519/vorm2.jpg

 

Kriitikat ? Mis teie arust maha jäänud, ma ise arvan ,et trapetsit peaks järgi aitama.

Tean, et tundun suht kondine sellepärast ka üritan juurde võtta :D

68.7kg, 184cm atm.

 

 

Hetkeline kava:

3x nädalas

(Esimene päev - Rind, selg, biitseps, õlg, kõhulihased)

Teine päev - jalg(kükk, jalasirutus, tagajalaosa, säär), triitseps, õlatagaosa , trapets)

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jõuad ka nii palju ülakehalihaseid ühe päevaga teha? Mul juba ainult selja jaoks eraldi päev :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõuad ka nii palju ülakehalihaseid ühe päevaga teha? Mul juba ainult selja jaoks eraldi päev :D

 

Peavadki eraldi kõik asjad paigas olema, kuna sa ei jõua muidu kõiki asju ju korraga korralikult teha.

Ise käisin muidu 1a+ tagasi 1 kuu jõukas, nüüd plaanis uuesti kohe 3 kuuks jõuka kinni maksta (treening kava 3 kuud pikk). Eenne jõukad olin mingi 60 kg ja 180 cm pikk ning 17a vana. Peale 1 kuud olin 72 kg ning sellest ajast ei tulnud pmht mitte sittagi rasva massi juurde, puhas lihase mass. Hetkel olen umbes 65 kg, selle 3 kuuga plaanis 80 kg+ ajada ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kurat, tee before&after pilt ka siis endast. Ma tahaks näha, kuidas sa 3 kuuga 15kg juurde saad :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jõuad ka nii palju ülakehalihaseid ühe päevaga teha? Mul juba ainult selja jaoks eraldi päev :D

 

Jõuan ikka. Eks mingi hetk ma tõmban kolmeks ära. Praegu harjutan niimoodi edasi.

Ega mul igale lihasgrupile nüüd 4 harjutust pole. 1-2 harjutust, lasen nii nagu torust tuleb.

 

 

Jaanuar 4's 2012 - 2012 aasta suvel läksin ka operatsioonile - songa, seega kõik mis gainisin see läks...

 

Blogipostitusest leidsin.

 

Kükk: 15x40kg, 10x50kg, 10x60kg 10x70kg

Jalasirutus: 15x50kg, 10x60kg, 10x65kg, 10x70kg

Jala tagaosale: 10x25kg, 12x30kg, 10x35kg , 9x35kg

Säär masinal: 25x10kg, 20x25kg, 20x25kg, 20x25kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kurat, tee before&after pilt ka siis endast. Ma tahaks näha, kuidas sa 3 kuuga 15kg juurde saad :P

 

Dvj, oleme kokkuleppinud, enne jõukasse minekut teen endast pilti ja peale 3 kuud ning peale seda postitan pildid siia. Umbes ülejärgmine nädal lähen jõukasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dvj, oleme kokkuleppinud, enne jõukasse minekut teen endast pilti ja peale 3 kuud ning peale seda postitan pildid siia. Umbes ülejärgmine nädal lähen jõukasse.

3 kuuga sa 15kg liha küll juurde ei võta, enamasti, mis sa juurde saad on rasv.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui lihasmassi pealt tahad saada 15kg siis läheb küll raskeks ,pead ikka sittaks vaeva nägema.'

Ja lugesin eestpoolt ,et poolkükk ei anna midagi ,see on siis kui teha jah ei oska.Mulle näiteks istub paremini poolkükk kui täiskükk.See aasta plaanis teha pool kükk 160kg ,praegu parim olnud 130kg 6x3.Ja viimati tegin täiskükki siis max oli 120kg 3x3 :D

 

Eilne kava ,ei viitsinud kirjutada

Kerge sörk 10minti

Siis rebimine 8x4 20kg kükki ,6x1 rebimine kükki

Kükk + sangpommiga

Kükk 50kg 12x5 (4 sek alla ja 4 sek üles ,aeglasti mitte kiiresti) ja sangpommiga (24kg) 12x5

Siis väljaasted 20kg 12x4 pidi tegema viis korda aga 4 lõppus enam teha ei saanud ,kuna ei saanud alt püsti :D

kere kallutused 15kg 12x5

Wide grip lat pull down (raskus oli poole peal ja ei tea neid raskusi) 12x3

Close grip front lat pull down (sama mis üleval kirjas) 12x3

Viimane kõht ja selg

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

15kg lihast saada kolme kuuga, väga kahtlen, võimatu. Ma tegin 8 kuud järjest ja ei puudunud kordagi trennist ning sõin väga hästi. Alles siis tuli mul 15kg juurde.

Kolme kuuga 15kg on isegi pekki juurde võtta väga raske, sest pead sõõma ikka sellist,et nii palju juurde võtta.

Nii suuri ootusi ei tohiks küll endale ette panna, muidu sul motivatsiooni kauaks ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
15kg lihast saada kolme kuuga, väga kahtlen, võimatu. Ma tegin 8 kuud järjest ja ei puudunud kordagi trennist ning sõin väga hästi. Alles siis tuli mul 15kg juurde.

Kolme kuuga 15kg on isegi pekki juurde võtta väga raske, sest pead sõõma ikka sellist,et nii palju juurde võtta.

Nii suuri ootusi ei tohiks küll endale ette panna, muidu sul motivatsiooni kauaks ei ole.

Ma võtsin nt 2nädalaga 8 kilo juurde :D Osa sellest moodustus ikkagi rasv :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aastaga ka ei võta 15kg lihasmassi juurde. Riivas silma ka geniuse postitus, et 90 kraadine kükk on okei. See lõhub rohkem põlvi, kui sügavkükk. Tee edasi oma 90 kraadiseid kükke, aga ära anna valet soovitust.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jh, mul see 15kg ka polnud puhas lihas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
täna läks 78 kg rinnalt, uus rekord ^^

kaal näitas 69, sutsu alla võtnud lampi :D

Paljuga seeriaid teed?

Endal 80 tuli muidu ära siin ükspäev.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänane trenn oli suht normaalne ,võtis kergelt võhmale ja tõmbas lihased täis :D

Algul metsa jooks mingi 4km ,siis kerge harjutused (soendus)

Rebimine 20kg 12x3 ,40kg 12x3 + kiirendus

Svung 40kg 12x3

Rinnale võtmine 12x3

kitselt selg 10x3

Ja venitus

Varsti peaks õige kangi trenn


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hantlid olid täna väga kerged kuidagi, incline bench 30 kilostega 3x5, 27,5 kg 1x8.

flat benchpress 65 kg 3x5, 70 kg 1x2.

incline bench smithimasinas midagi siukest, 1x10 60 kg, 1x7 65 kg, 1x5 70 kg.

ja krdima cable fly'sid tegin ka 3 seeriat pumbaks :D

30 kg max hantlid siin jõmmis, varsti suuremaid vaja :D:D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.