Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Ma pakun mingi 38-40cm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegin täna uue bench-press rekordi: 88kg.

14 olen ja 1 kuu umbes jõusaalis käinud.

No video no proof !Simple :D

Tglt tee video ja siis usub ,kui videot ei tule siis kahjuks ei saa uskuda midagi .

Eelmine reedel sai kergelt tehtud

Rinnalt suruda 20kg 2x10 ,40kg 1x8 ,50kg 2x8 ,70kg 3x6 ,50kg 2x10

Sõudsin 1km ,preacher curl 4x12 (z-kangiga + 7.5 või oli 10kg) ,viimaks ujusin 1km peale ja saun (Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuna jõutõmmet praegu kerge vigastuse tõttu teha ei saa, siis pean tänast päeva alustama military pressiga, mis muidu tavapärases kavas peaks olema teisel kohal, kohe pärast jõutõmmet. eks näis, mitu kordust 90kg kangiga ära tuleb :D

 

/edit õlg 90kg 3-2-3

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaata videosi ja õpi veel natukene .Aga tõesti kuu ajakohta päris normaalne.

Kerge õpetus :

Lase aeglasti alla(vastu rinda ja loe 1,2 ja üles) ja kiiresti üles.

Aga jätka samas vaimus :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin siis täna video ka teile, nagu tahtsite, rind eilsest andis tunda veits, ei tulnud 88kg ära, aga 83kg suutsin ära teha.

http://www.youtube.com/watch?v=6ETA_mwGi94

Kindlasti on ka vigu, ega ma palju jõusaalist ei tea, et ootan teie õpetussõnu. :)

14-aastane ? :O

 

Näed küll tunduvalt vanem, aga see selleks.

 

Edit; Kas mulle tundub või hoiadki kangi valesti ? Ehk targemad oskavad öelda, kuidas peab hoidma, ei oska kuidagi seletada. Käekondi peal mitte peopesas.

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

14 aastase kohta päris suur vend. Alguses ei usknud:D

Muidu jh, liiga kiirelt lased alla. Vaikselt alla ja kiiresti ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegid siis ainult ülakeha kohe algul, et põlved valutavad? Tean nii palju vendi kes ainult keskendusid algul ülakehale ja nüüd nutavad, et põlved haiged..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegid siis ainult ülakeha kohe algul, et põlved valutavad? Tean nii palju vendi kes ainult keskendusid algul ülakehale ja nüüd nutavad, et põlved haiged..

 

ei, tegin poolteist aastat tervet keha, siis tundsin et miskit on pahasti põlvedega ja tegin pausi. trenni ajal täna põlvi ei tundnud vähemalt, loodan et jääbki nii :)

jalad on küll väääga läbi, peale esimest setti kükis proovisin istuda, oi blinn kuidas tõmbas jalad krampi :D

trenn oli siis selline: kükk (ass to grass) 60kg 1x10, 70 kg 1x6, 75 kg 1x5

jalasirutus plokimasinal 3x10

jalakõverdus plokimasinal 3x10

pöiasirutus smithi masinas (ei julgenud vaba raskusega proovida, jalad olid nii kutud juba) 80 kg 1x15, 95 kg 1x12, 105 kg 1x12

 

@Fr0sty ma kindlat vastust sulle öelda ei julge, kuna isegi ei tea mis täpselt endal viga oli :P soojendus on väga tähtis põlvedele igatahes, ja venitama peab ka kindlasti.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei, tegin poolteist aastat tervet keha, siis tundsin et miskit on pahasti põlvedega ja tegin pausi. trenni ajal täna põlvi ei tundnud vähemalt, loodan et jääbki nii :)

jalad on küll väääga läbi, peale esimest setti kükis proovisin istuda, oi blinn kuidas tõmbas jalad krampi :D

trenn oli siis selline: kükk (ass to grass) 60kg 1x10, 70 kg 1x6, 75 kg 1x5

jalasirutus plokimasinal 3x10

jalakõverdus plokimasinal 3x10

pöiasirutus smithi masinas (ei julgenud vaba raskusega proovida, jalad olid nii kutud juba) 80 kg 1x15, 95 kg 1x12, 105 kg 1x12

 

@Fr0sty ma kindlat vastust sulle öelda ei julge, kuna isegi ei tea mis täpselt endal viga oli :P soojendus on väga tähtis põlvedele igatahes, ja venitama peab ka kindlasti.

Mul sai põlved ülekoormusest viga. See tunne oli ligi poolaastat. Nüüd (2-3nädalat käinud) varem tegin 70-80kg (5 seeriat) 15x40, 12x 55kg , 10 x 65, 10x 75, 8x 75.

Nüüd sai eile tehtud esimest korda 40kiloga ass to grass (muidu tegin poolkükke, või natuke alla paralleeli). Asstograss tõmbab jalad korralikumalt läbi . :)

Hetkel 184cm, 68kg .

Surumist kangiga pole teinud, hantlitega hetkel 17.5kg

Eks üritan areneda edasi. Kui õlakondid näha, siis tuleks teha trapetsit?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.