Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Täna oli nii raske päev ja sain alles kella 8 jõusaali mindud:D

Purustasin oma õlad ja tegin korralikult biitsa:D

 

Sain selle 3kg proteiini ka kätte ,mida sai oodatud umbes 20 päeva:D

Aga vähemalt saan üle pika aja hea maitsega pulbrit juua:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile rahulikult triitsa ja möllu,rööbaspuud ja värki


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jood pulbrit või?:D

 

Yep ,kuivalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei viitsi küll oma igat kordust või midagi kogu-aeg siia kirjutada. Esiteks sellepärast, et ma ei tee jõusaalis hetkel mingite suurte raskustega, vaid teen väiksemate raskustega plahvatuslikust. Kui mingit rekordit teen siis võib küll kirjutada, aga mingeid väikseid numbreid ei viitsi kirjutada. Ei viitsi kuulata lihtsalt, kui pa*akott ma olen, et väikeste raskustega teen..

Kuid jah, sellised postitused on suht mõttetud, et ohh täna jõmmi, teen selga. Olen ise ka võib-olla selliseid kirjutanud, kuid luban, et enam seeda ei juhtu:D..

Sügisest plaanis küll teha ikka korralik päevik ja räägin siis ka asjadest. Siis hea, saab Tartusse lõpuks ära ning õige trenn alles algab.

Praegu paremal käel terve luu valutab :S. Eile ei saanud püsti surumist ka sellepärast teha. Lõin kotti paar korda kõvasti ja valusti ning nüüd anna tunda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei viitsi küll oma igat kordust või midagi kogu-aeg siia kirjutada. Esiteks sellepärast, et ma ei tee jõusaalis hetkel mingite suurte raskustega, vaid teen väiksemate raskustega plahvatuslikust. Kui mingit rekordit teen siis võib küll kirjutada, aga mingeid väikseid numbreid ei viitsi kirjutada. Ei viitsi kuulata lihtsalt, kui pa*akott ma olen, et väikeste raskustega teen..

Kuid jah, sellised postitused on suht mõttetud, et ohh täna jõmmi, teen selga. Olen ise ka võib-olla selliseid kirjutanud, kuid luban, et enam seeda ei juhtu:D..

Sügisest plaanis küll teha ikka korralik päevik ja räägin siis ka asjadest. Siis hea, saab Tartusse lõpuks ära ning õige trenn alles algab.

Praegu paremal käel terve luu valutab :S. Eile ei saanud püsti surumist ka sellepärast teha. Lõin kotti paar korda kõvasti ja valusti ning nüüd anna tunda.

 

ei oska lüüa.. :tongue:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Harjutamise ajal ikka eksitakse:D..

Proovisin mingit x kombot ja teist moodi käsi hoida. Kott on ka jube halb, liiga kerge ja seega liigub vastikult. Kerge kotiga on ka väga kerge künarnukke pahupidi lüüa. Isegi proffidel tihti juhtub:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul samasugune plaan, aga samas suvel on natuke piin, mõtled kuidas semud külma õlle limpsivad, sa laksid hantleid samalajal :D

homme jõukasse lõpuks. plaanis suruda rinnalt 110kg nagu eesmärgiks oli, enne uue kuu algust, et surun 110kg rinnalt. loodan et jalg ka terve, kükki pole teinud korralikult nädalaid... et siis selline kehv lugu :thumbdn:

 

ootan suve juba, 3 kuud tõsist trenni, pole mingit lohhi kooli segamas.. :tongue:


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Unlucky , kätekõverdused ja lõuatõmbed lähevad käiku siis :)

normaalne, lähen sinna, ja see väike jõukanurk oli korrast ära, kõik rackid ja kangid jne olid tassitud seina äärde, e. siis seal ei saanud midagi teha (eile alles lõppesid mingi euroopa wu-shu võistlused seal), tore mõttetu trip.. :mad:

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Unlucky , kätekõverdused ja lõuatõmbed lähevad käiku siis :)

 

Oh ei, ma tegin 3 päeva neid: kahel päeval tegin oma iron gymi peal 200 laia kätekat ja üks päev tegin 80 laia lõuatõmmet. Suurte korduste peale intensiivselt teha hakkab mul jube sitt olla... iial ei taha enam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul veel lõuatõmbamiseni 2 kuud aega , siis võib proovida juba

Ma mingi vatsa endale ette kasvatanud siin arvutitaga , ei jaksa seda rebida väga

Oh ei, ma tegin 3 päeva neid: kahel päeval tegin oma iron gymi peal 200 laia kätekat ja üks päev tegin 80 laia lõuatõmmet. Suurte korduste peale intensiivselt teha hakkab mul jube sitt olla... iial ei taha enam :D

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul samasugune plaan, aga samas suvel on natuke piin, mõtled kuidas semud külma õlle limpsivad, sa laksid hantleid samalajal :D

 

Mul just hetkel plaan suveks kaal 70+ saada :D, hetkel kaalun umbes 62kg, nädala algul kaalusin 60kg.

 

Täna vaba päev, homme tuleb siis biiceps ja selg.

 

n6ges, täna proovid siis 110kg rinnalt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik tahavad kaalu juurde saada , mul lebo, kannatust ja vatsa alt tuleb korralik lihas :D

Mul just hetkel plaan suveks kaal 70+ saada :D, hetkel kaalun umbes 62kg, nädala algul kaalusin 60kg.

 

Täna vaba päev, homme tuleb siis biiceps ja selg.

 

n6ges, täna proovid siis 110kg rinnalt?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul suvel suht jahe seis. Ei teagi kas saan jõmmis väga käia, sest plaan minna soome tööle, et järgmine aasta tartus kergem ära oleks elada:D... Aga noh kindad ja lapad võtab kaasa, saab vähemalt midagi teha. Kätekõverdused, lõuatõmbed ja vastupidavust saab rohkem siis teha. Tuleb üritada seda, mis praegu on juba hoida. No võib-olla saab soomes või kuskil ka jõmmis käia, aga eks seda näha ole.

Ootan juba sügist :D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen ka viimane nädal ennast igapäev kaalunud ja keskmine on 85kg ,vahepeal tuli isegi 87 ,kui sai palju söödud:D

Muidu hakkab saama mul pool aastat juba täis ja olen 10kg juurde võtnud ,mis on super:D10kg veel ja rohkem pole vaja:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena, kena

 

Kui keegi sulle peale tõstaks kangi, paneksid 115kg :)

Selle peale tõstmisega läheb juba oma hulk energiat :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki keegi oskab öelda,kui hakkad tegema rinnalt surumist,miks siis hakkab õlg valutama?Praegu ma ei saa ültse,teha üle 50kg,see on natukene kahtlane.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.