Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nelisadakakskümmend [ 420 ]

Soovitatud postitused

ei tea, mulle siin küll midagi utoopilist ei tundu, 420 ongi ju selleks et korralikult peale teha.

 

Ja by the way, ega see korraga ei oleks toimunud.

Iga mingi 30-60 min tagant 2 getsine joint umb ja õhtuks oleks pilbas olnud.

Kuigi jah, unistused unistuseks, meil ei ole atm 3 peale kuskilt 2k välja võluda.

 

sitaks lahe vend oled,autogrammi saab v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sitaks lahe vend oled,autogrammi saab v?

 

Ja siit loo moraal lapsed : ÄRGE ÜLTSE HAKAKEGI MIDAGI ROHKEMAT MAINIMA KUI RUUNSKEIP.

 

kas ma ütlesin kuskil et ma olen lahe v ? pigem persekukkunud veits, aga ... I DONT GIVE A FUCK DO YOU LOVE OR HATE ME.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sisaldab narkootilist ainet? Tahaks teada, mis selle aine nimi on, mida leidub igas narkootikumis. Ka alkohol ja tavaline tubakas on mõnuained ja võib lugeda narkootikumideks. Sisaldavad ka ju seda "narkootilist ainet".

 

THC'd sisaldab homo, ärge peksge väga segast palun .

 

ja muideks head 420'i ..

siin hea lugu, mille saatel on mõnus suitsetada ja üldse trippida : http://www.youtube.com/watch?v=1DPXs5sxEZo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jou jah.

 

Okei, mis ma homme teen ? Ei kujuta ette ausaltöeldes.

Algselt oli plaan mingi 5-10g kolme peale teha aga raha "säästmisest" ei tulnud mitte midagi välja.

Aga siiski loodan midagi välja mõelda, eks ma homme räägin mis ma teen või tegin.

 

Ostke mp4 ära :D:D:D:D

 

 

Kas sa tõmbad mingit sitta, et te 3 peale niipalju peate võtma ? See on lihtsalt küsimus :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on ikka elu parakad juba, kui hea gets 5-6 peale teha. Lol. :D

 

Aga jah, 420 on siin!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Head 420!!!

Ise jätan siiski vahele.:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
idioodiabi.ee sinule

Kas alkohol ja tubaks ajab sind naerma?või siis asju nägema?

Seaduses kirjas, et kanep on narkootiline aine ja kogu lugu.

Enne mõtle siis ütle.

 

//Edit:

Narkotilised ained on Eestis keelatud ja kui N.Ö alkohol ja tubakas on narkotilised ained siis ei tohiks neid Eestis tarbidagi.

 

Narkootilised ained on seadusega määratletud ja kanep tõepoolest kuulub Eestis nende hulka. Ainete liigitamine narkootiliseks ja mittenarkootiliseks on selgelt mõjutatud kultuurilisest taustast(kohalikud ained on sageli legaalsed või lihtsalt võimuorganid ei karista nende pruukimise eest). Meil on alkohol, afgaanidel oopium, igasugu Lõuna-Ameerika shamaanidel deliiriumit põhjustavad juured-seened-lehed, kolumbialaste seas koka lehed jne jne.

 

Alkoholil, tubakal, kanepil, heroiinil, kohvil, amfetamiinil, LSD-l jms. on ühine joon - nad kõik muudavad inimese taju, nende erinevus on lihtsalt selles, et mõningate tarbimist peab ühiskond tabuks ning mõningate ainete(alkohol) pruukimist peetakse sageli uhkuseasjaks(a.la ma jõin 2 litti lauakat nädalavahetusel, praise me!)

 

Ääremärkusena ütlen ära, et jah, alkohol võib suurel tarbimisel viia sind seisundisse, kus sa ei tee reaalsusel ja kujutelmal vahet, st. võid asju näha. Samuti võib seda väga kaudselt põhjustada ka tubakas ning kohv - tegemist on stimulantidega, mis ergutavad sind: oled öö või rohkem järjest üleval ja võid unepuudusest ajutiselt segi keerata.

 

Ahjaa, see ka veel, et seaduses on kohe eraldi rida välja toodud, mis defineerib sõna "narkomaan." Tegemist siis inimesega, kes on sõltuvuses narkootilisest või psühhotroopsest ainest. Avalikkus on kahjuks kiire narkomaaniks tembeldama inimest, kes kasvõi ühe korra jääb narkootikumidega vahele. Samahästi võiks kutsuda kõiki inimesi, kel on alkoholi pudel poekorvis või kodus baarikapis, joodikuks.

 

E: Läks teemast mööda veidi. Ise kanepit ei pruugi tänase kuupäeva puhul, ei pruugi ka niisama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

narko seemnetest tehakse lätis kohukesi :D üks parimaid kohukesi


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida vittu, nii head krõpsud nahhui... mõelge selle üle! te ei kahetse!

800 2008 et saada krõpse, poodidest kõik out

 

// The fuck? tglt ma tegin ainult ühe hiti ja nii laksas ära no! :D k, nüüd kööki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea palju ma täna sõin peale tegemist... Klassivenna juures tegime ja seal läksid kõik puuviljad jne :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht chill, ükspool sai ära tehtud, ilus ilm ja värki .

Positiivne :´ )


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnus oli, tegime sõbraga kah veits :)

 

happy holydays !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Narkootilised ained on seadusega määratletud ja kanep tõepoolest kuulub Eestis nende hulka. Ainete liigitamine narkootiliseks ja mittenarkootiliseks on selgelt mõjutatud kultuurilisest taustast(kohalikud ained on sageli legaalsed või lihtsalt võimuorganid ei karista nende pruukimise eest). Meil on alkohol, afgaanidel oopium, igasugu Lõuna-Ameerika shamaanidel deliiriumit põhjustavad juured-seened-lehed, kolumbialaste seas koka lehed jne jne.

 

Alkoholil, tubakal, kanepil, heroiinil, kohvil, amfetamiinil, LSD-l jms. on ühine joon - nad kõik muudavad inimese taju, nende erinevus on lihtsalt selles, et mõningate tarbimist peab ühiskond tabuks ning mõningate ainete(alkohol) pruukimist peetakse sageli uhkuseasjaks(a.la ma jõin 2 litti lauakat nädalavahetusel, praise me!)

 

Ääremärkusena ütlen ära, et jah, alkohol võib suurel tarbimisel viia sind seisundisse, kus sa ei tee reaalsusel ja kujutelmal vahet, st. võid asju näha. Samuti võib seda väga kaudselt põhjustada ka tubakas ning kohv - tegemist on stimulantidega, mis ergutavad sind: oled öö või rohkem järjest üleval ja võid unepuudusest ajutiselt segi keerata.

 

Ahjaa, see ka veel, et seaduses on kohe eraldi rida välja toodud, mis defineerib sõna "narkomaan." Tegemist siis inimesega, kes on sõltuvuses narkootilisest või psühhotroopsest ainest. Avalikkus on kahjuks kiire narkomaaniks tembeldama inimest, kes kasvõi ühe korra jääb narkootikumidega vahele. Samahästi võiks kutsuda kõiki inimesi, kel on alkoholi pudel poekorvis või kodus baarikapis, joodikuks.

 

E: Läks teemast mööda veidi. Ise kanepit ei pruugi tänase kuupäeva puhul, ei pruugi ka niisama.

 

Esiteks, mis on narkootikum? Kas see "faktipuru", mis paberil seisab või enda kogemuste põhjal tehtud ostus?

Pealegi, pole sellel seadusel piisavalt potensiaali.Kõik ajurakkude hävitamise, vähi tekke jne võin ma sulle siinsamas ümber pöörata.Seadus ei pane loodust paika - naiivne sellessuhtes

 

Narkootiline võib öelda, kui teatud ained/faktorid pärisvad su ajurakkude tööd.Tõesti, kanep mõjutab seda ainult soodumise teel.Samuti parandab ka spermakvaliteeti ja aitab inimesel intensiivsemalt mõelda ja analüüsida.Minupuhul on kadunud selline asi : pealiskaudsus.Teen savu, et mõelda/analüüsida erinevaid asju viimse detailini.

 

Vale arvamus, et alkoholijoobes olek on kõva mehe tunnus.Ei, vaata.Ühiskond ei pea midagi tabuks, see on aind ilmne arvamus asjast.Tegelt on sellel asjal tõsisem põhjus, kui sa arvata oskad.Asi küündib 19saj USA'sse.

 

Jälle, "seaduses on kirjas" - fakk off.Inimesi ei saa seaduse abil "tulpadesse" panna ja ma ei usu sinu seadust.Selline argument "sõltvus" jaguneb juba 2'ks omakorda.

Toon sulle kerge näite - nikotiin, sigaretist saadav produkt, mis oma olemust on ka narkootiline aine.Tehes suitsu sul tekib vaimne vajadus sellejärgi.Suitsul on vaimne sõltuvus.Mis me kõik oleme narkomaanid?

Ilmselgelt pole meie seadustel "tala" alla, mille peale toetuda, alustades mõjust/kõrvamõjudest ja lõpetades koostisega.

 

Et mööda ei paneks - tegin savu, nalja oli nabani.Tartus oli suht palju suu kõrvuni tüüpe ja Botaanika aed põles ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bro, puhka välja ja siis loe mu tekst veelkord läbi, hetkel jääb väga kummaline mulje. Või äkki trollid?

 

Kõik väited on minu oma teadmiste ja kogemuste põhjal.

 

Narkootikum kui mõiste on teaduslikus mõttes seaduses defineerimata, on toodud välja ainult narkootikumide ja psühhotroopsete ainete nimekirjad. Oma silmis on uimasti ükskõik mis aine, mis muudab inimese taju mõjutades retseptoreid . Ajurakkude hävitamisest või terviseriskidest üldiselt ei maininud ma midagi(ohtlikkus on reaalselt kinni tarbimisharjumustes, loll inimene suudab omale ka vee üledoosi tekitada). Seadus ei pane loodust paika, aga inimest võib ta piitsutada palju tahab.

Ka mina pean õigeks, et meie narkoseadused on kehvad: tarbitakse ikkagi, uimastite kvaliteet on allapoole arvestust ja nad on kõrge hinnaga(kangemate uimastite puhul: kõikuv kvaliteet - üledoos; hinnad - vargused) ning kulutused uimastite ärahoidmisele on meeletud.

 

Üldplaanis ikkagi alkoholi teemal taieldakse ringi ja uhkustatakse ning lollide seas on see ikkagi kõva mehe tunnus: "ööö ma jõin viiiis sotti täna maha!!" "oi mul oli vinku nädalavahetuse jooming" "jooma läheme?" "õu, ma tulin peolt ja olen nii täis"

Arvad tõesti, et kõik see propaganda ei tekita inimestele kujutlust, et vähipulk ja õlu on hea ja kanepikook on halb? Vaata eesti inimese reaktsiooni kui keegi mainib uimasteid(sh ka lahjasid nagu nt katataim) - inimesed hakkavad sisisema nagu ussid ja mõtlevad, et kindlasti on mainijal ka HIV. See on ju täielik tabu reaktsioon.

19. sajand on 1800. aastad, ilmselt pidasid silmas 20. sajandi(1920 kanti) aset leidnud tubaka- ja alkoholitööstuse ulatuslikku lobitööd ning hiljem nixoni tegemisi? Kui paljud inimesed on teadlikud sellest? Üksikud.

 

Sa pole ju võimeline minu öeldut korralikult läbi mõtlema. Ma vingusin, et iga töllakas, kes kanepijoindiga vahele jääb saab kohe narkomaani staatuse külge, isegi kui tal pole sõltuvust. Inimest on kasti panna väga lihtne: sõltlane ja mittesõltane, lihtsalt diagnoosimine ei pruugi kuigivõrd lihtne olla, sest mingit rolli mängib ka diagnoosija subjektiivne arvamus.

Tubakas ja nikotiin tekitab tegelikult nii füüsilist kui psüühilist sõltuvust, kusjuures sõltuvuspotensiaal on midagi kokaiini ja heroiini vahepealset. Võõrutusega muidugi vähe teine lugu, heroiinik näeb hallukaid ja kannatab lihaskrampide all. Tubakasõltuvus ei tee inimest seaduse mõistes narkomaaniks, narkomaan on see, kes on sõltuvuses ainest, mis kuulub narkootiliste või psühhotroopsete ainete nimekirja. Niikaua kuni narkomaani definitsioon ei muutu või tubakat ei liigitata narkomaaniks ei saa suitsetajad narkomaaniks nimetada, aga muidugi tegemist on sisuliselt sama asjaga.

 

Seadus on mingil määral põhjendatud - lets face it, keskmine inimene on üsna rumal ja ennast täis. Ei teata korralikku doosi, ei omata mõõteseadmeid ja arvatakse, et just tema on tugevam ning vajab suuremat doosi. Mõningad tugevad CNS depressandid ja stimulandid võivad neid lolle maha tappa või siis psühhoosi viia kiirelt. Nt fentanüül. Doos on alla 200 mikrogrammi(0.0002 g; võrdluseks: hõbedane 20 sendine münt on 2g). Või nt mõni stim, kasvõi amf. ole kolm ööd-päeva ilma söömata ja magamata pilves ja sa hakkad ette kujutama asju, et nt tänaval vastutulev vanamutt on CIA agent, kes tahab sulle sateliiditaldriku perse pista.

 

Muidugi mõne narkootikumi puhul tekib küll küsimusi, miks on see jätkuvalt illegaalne.

 

 

 

 

 

 

Esiteks, mis on narkootikum? Kas see "faktipuru", mis paberil seisab või enda kogemuste põhjal tehtud ostus?

Pealegi, pole sellel seadusel piisavalt potensiaali.Kõik ajurakkude hävitamise, vähi tekke jne võin ma sulle siinsamas ümber pöörata.Seadus ei pane loodust paika - naiivne sellessuhtes

 

Narkootiline võib öelda, kui teatud ained/faktorid pärisvad su ajurakkude tööd.Tõesti, kanep mõjutab seda ainult soodumise teel.Samuti parandab ka spermakvaliteeti ja aitab inimesel intensiivsemalt mõelda ja analüüsida.Minupuhul on kadunud selline asi : pealiskaudsus.Teen savu, et mõelda/analüüsida erinevaid asju viimse detailini.

 

Vale arvamus, et alkoholijoobes olek on kõva mehe tunnus.Ei, vaata.Ühiskond ei pea midagi tabuks, see on aind ilmne arvamus asjast.Tegelt on sellel asjal tõsisem põhjus, kui sa arvata oskad.Asi küündib 19saj USA'sse.

 

Jälle, "seaduses on kirjas" - fakk off.Inimesi ei saa seaduse abil "tulpadesse" panna ja ma ei usu sinu seadust.Selline argument "sõltvus" jaguneb juba 2'ks omakorda.

Toon sulle kerge näite - nikotiin, sigaretist saadav produkt, mis oma olemust on ka narkootiline aine.Tehes suitsu sul tekib vaimne vajadus sellejärgi.Suitsul on vaimne sõltuvus.Mis me kõik oleme narkomaanid?

Ilmselgelt pole meie seadustel "tala" alla, mille peale toetuda, alustades mõjust/kõrvamõjudest ja lõpetades koostisega.

 

Et mööda ei paneks - tegin savu, nalja oli nabani.Tartus oli suht palju suu kõrvuni tüüpe ja Botaanika aed põles ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mai saa aru mis mõndedel on et räägivad et kanep on illegaalne ja mingi mõttetu narko jutt. Kui oleks nii et praegu alles leitakse kanep, alkohol ja suits. Siis pigem oleks nii et alkohol ja suits oleks illegaalne ja kanep oleks legaalne, sest alkohol ja suits kahjustavad nii palju inimese keha.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.