Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nelisadakakskümmend [ 420 ]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Räägid äkki asjast ka?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ahh jaa meenus nüüd.

Sõbrad rääkisid, et see oli juba ammu ära.

Teeks isegi aga lubasin see aasta enam mitte teha.

Seoses millega see päev ültse tuli?

Bob Marley surma pärast või legend sellel oli?:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
heil eesti narkarid

 

Ega see minust narkarit ei teeks kui ma pisut kanepit suitsetaks.

Kanep ei ole nii kahjulik nagu näiteks alkohool.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kanep ei ole narko..:)

 

Vaidlen vastu.

Kuna see sisaldab narkotilist ainet siis see siiski on narkotikum aga mitte nii hull kui näiteks LSD või heroiin.

Aga päris narkariks ei tee kuna see ei tekita nii palju sõltuvust nii palju nagu teised ained.

Minu arvamus on : Narkar- Narko sõltlane.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen vist. Kolme sõbraga 1.5g. Esimest korda ka suht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaidlen vastu.

Kuna see sisaldab narkotilist ainet siis see siiski on narkotikum aga mitte nii hull kui näiteks LSD või heroiin.

Aga päris narkariks ei tee kuna see ei tekita nii palju sõltuvust nii palju nagu teised ained.

Minu arvamus on : Narkar- Narko sõltlane.

 

Sisaldab narkootilist ainet? Tahaks teada, mis selle aine nimi on, mida leidub igas narkootikumis. Ka alkohol ja tavaline tubakas on mõnuained ja võib lugeda narkootikumideks. Sisaldavad ka ju seda "narkootilist ainet".


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sisaldab narkootilist ainet? Tahaks teada, mis selle aine nimi on, mida leidub igas narkootikumis. Ka alkohol ja tavaline tubakas on mõnuained ja võib lugeda narkootikumideks. Sisaldavad ka ju seda "narkootilist ainet".

 

idioodiabi.ee sinule

Kas alkohol ja tubaks ajab sind naerma?või siis asju nägema?

Seaduses kirjas, et kanep on narkootiline aine ja kogu lugu.

Enne mõtle siis ütle.

 

//Edit:

Narkotilised ained on Eestis keelatud ja kui N.Ö alkohol ja tubakas on narkotilised ained siis ei tohiks neid Eestis tarbidagi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Narkootikume on kahte sorti: Legaalsed ja illegaalsed. Legaalsed, ehk siis kohv, tubakas, alkohol, valuvaigistid ja usun, et illegaalseid te teate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ta nii ole, kanep ei võrdu kaugeltki mitte heroiiniga ja idiootsus oleks nii väita. Ja et alkohol ei ole narkootikum - lubage mul naerda, see on ka ikka üks kangemaid narkootikume üldse, vahet pole, et see legaalne on. Ei viitsi seletada, miks see nii on, aga usuteemad ja poliitilised võitlused - need on muutnud elu selliseks nagu ta praegu on (viin legaalne, kanep illegaalne).

Ise üritan kindlasti 420-t pidada ikka aupaklikult, täna saan teada, kas saan suitsu või ei. Siit Saaremaalt pole nii kerge seda muretseda kui ntx Tlnast, aga kui vaja, siis võib ikka saada. Loodan väga, et saan ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks ta nii ole, kanep ei võrdu kaugeltki mitte heroiiniga ja idiootsus oleks nii väita. Ja et alkohol ei ole narkootikum - lubage mul naerda, see on ka ikka üks kangemaid narkootikume üldse, vahet pole, et see legaalne on. Ei viitsi seletada, miks see nii on, aga usuteemad ja poliitilised võitlused - need on muutnud elu selliseks nagu ta praegu on (viin legaalne, kanep illegaalne).

Ise üritan kindlasti 420-t pidada ikka aupaklikult, täna saan teada, kas saan suitsu või ei. Siit Saaremaalt pole nii kerge seda muretseda kui ntx Tlnast, aga kui vaja, siis võib ikka saada. Loodan väga, et saan ikka.

 

Telli postiga. :D

 

Ma vb paar kössi White Widowit tõmban aga mitte rohkem.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
idioodiabi.ee sinule

Kas alkohol ja tubaks ajab sind naerma?või siis asju nägema?

Seaduses kirjas, et kanep on narkootiline aine ja kogu lugu.

Enne mõtle siis ütle.

 

//Edit:

Narkotilised ained on Eestis keelatud ja kui N.Ö alkohol ja tubakas on narkotilised ained siis ei tohiks neid Eestis tarbidagi.

Panid nüüd omaarust paika?

Kas sa oled loll või kuidas?

Kas kõik narkootikumid ajavad su naerma?

Narkootiline aine ei tähenda ainult keelatud mõnuaineid. Sa oled vist tõesti ainuke hälvik siin, kes arvab, et alkohol ja tavaline tubakas ei ole narkootiline aine! Fkin dopehead, get real!

Aga ma arvan, et ma ei suutnud sind ümber mõtlema panema, sest ega loll õpi ju..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dude, 20 aprill..

 

Okei, keegi saaks juhatada BongShoti siia teemasse ;D ? nalja saaks.

 

Jou jah.

 

Okei, mis ma homme teen ? Ei kujuta ette ausaltöeldes.

Algselt oli plaan mingi 5-10g kolme peale teha aga raha "säästmisest" ei tulnud mitte midagi välja.

Aga siiski loodan midagi välja mõelda, eks ma homme räägin mis ma teen või tegin.

 

Ostke mp4 ära :D:D:D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jou jah.

 

Okei, mis ma homme teen ? Ei kujuta ette ausaltöeldes.

Algselt oli plaan mingi 5-10g kolme peale teha aga raha "säästmisest" ei tulnud mitte midagi välja.

Aga siiski loodan midagi välja mõelda, eks ma homme räägin mis ma teen või tegin.

 

Ostke mp4 ära :D:D:D:D

 

Ossa vitt :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
10g kolme peale? ulme :D:D:d

 

Ei tea, mulle siin küll midagi utoopilist ei tundu, 420 ongi ju selleks et korralikult peale teha.

 

Ja by the way, ega see korraga ei oleks toimunud.

Iga mingi 30-60 min tagant 2 getsine joint umb ja õhtuks oleks pilbas olnud.

Kuigi jah, unistused unistuseks, meil ei ole atm 3 peale kuskilt 2k välja võluda.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.