Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Poola presidendi lennuk kukkus Venemaal alla

Soovitatud postitused

Lugesin "Venemaa..." ja esimene mõte oli, et "Ei saa olla õnnetusi" aga nu ei tea.

 

Ei nu, sad lugu.

 

RIP.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lugesin "Venemaa..." ja esimene mõte oli, et "Ei saa olla õnnetusi" aga nu ei tea.

Aga jahm, kaastunded.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli udu, tekkisid raskused lennuki maandumisel, lennuki tiib toetas puud mille tõttu ka see oli kahjustatud ja lennuk kukkus maha.

Ei usu, et venelased siin süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagunii Venelased lasid maha , ega nendelt troppidelt muud tahta ei saagi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Nagunii Venelased lasid maha , ega nendelt troppidelt muud tahta ei saagi .

 

Ega kui pilk runescapest kaugemale ei jõua, siis ongi imelik mingit muud kommentaari loota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sügav kaastunne.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu kaastunne Lech Kaczyński pereliikmetele ja ta vennale(Jarosław Kaczyński). Presidendina jääb Ta kindlasti meelde paljudele Eestlastele, pakkus Tema ju meile kõige esimesena poliitilist abi 27. aprillil. Ma arvan paljud teist präegu vastasid siia PC suurendamise eesmärgil, kuid mina mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui seal lennukis oleks olnud Eesti president koos oma kaaskonnaga siis see oleks ka Eesti jaoks väga suur tragöödja. Olen mõtetes Poolakatega neil rasketel aegadel.

 

Kaastunne.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Piloodid lendavad Venemaalt Poolasse.

Putin: Sa ole valmis.

Piloot: Okei.

Poola valitsuse liikmed sisenevad lennukisse.

Piloodid: Oleme valmis.

Putin: Tore, teata, kui olete kohal Venemaal.

Piloodid: Ok, sir.

Lennuk tõuseb õhku ja lendab Venemaale.

Lennuk on Venemaa piiril.

Putin: Kõik kotkad teele!

Lendurid: Kelle sihtmärgiks?

Putin: Läbikäijal.

Kotkastel on Poola lennuk sihtmärgiks.

Kotkad tõusevad õhku ja lendavad.

Kotkad on lennuki taga.

Putin: Andke tuld!

Raketid lendavad ja boom, boom boom.

Putin: Plaan tehtud, meelitame ka Poola valitsuse liikmeid kogu Venemaale, siis neil perses seis.

Kotkad taanduvad baasile.

Uus Poola presidendiks valiti ära.

Uus Poola president on Putini vend.

Hakkavad varsti liiduks tegema.

 

:dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega kui pilk runescapest kaugemale ei jõua, siis ongi imelik mingit muud kommentaari loota.

 

No ma küll kirjutasin Venemaast, aga kui ikka mõnel inimesel Runescape sõltuvus on siis ta ikka vist näeb seda posti teistmoodi :)

" Ou ma kuulsin, et poolakad said Venemaa käest pile , Putin ja Sõdur lasid Fc, Barrage ja siis kui Poolakad olid low hp siiis pani Putin Ddsi kätte ja lasi k0. Poolakad olid meleed niiet nad ei saanud sittagi teha kuna nad said fc . Kurb, aga tõsi = (

 

 

tont, mine hari end.

 

Hari end ? mida ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
No ma küll kirjutasin Venemaast, aga kui ikka mõnel inimesel Runescape sõltuvus on siis ta ikka vist näeb seda posti teistmoodi :)

" Ou ma kuulsin, et poolakad said Venemaa käest pile , Putin ja Sõdur lasid Fc, Barrage ja siis kui Poolakad olid low hp siiis pani Putin Ddsi kätte ja lasi k0. Poolakad olid meleed niiet nad ei saanud sittagi teha kuna nad said fc . Kurb, aga tõsi = (

 

 

 

 

 

Hari end ? mida ?

 

Vot siis järgmine kord ära kirjuta kui midagi ei tea. See lihtsalt näitab sinu arengutaset kui kõiges venelasi süüdistad.

Ma ei viitsi sinuga siin vaielda, aga kõiki venelasi värdjateks ja tibladeks sõimata - järelikult su kupli all siiski on ainult runescape. Mine Venemaale, uuri ringi ja ava oma silmad, venelased on väga sümpaatsed inimesed, isegi sümpaatsemad kui eestlased, see et mingist aprilli rahutusest sinu ajju jäi sõnum, et kõik venelased on sellised ja värdjad, see on väga vale. On värdjaid eestlaste seas, on ka venelaste, aga mingite mõttetute konfliktide põhjal ei saa üldistada kogu rahvust. Piloot eiras käske, talle öeldi mitu korda et maanduda Moskvas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, ega seal nüüd see valitsus ka suhteliselt korras ära ole, sest seal lennukis ainult suured ninad olidki. Muideks, need kes siin venelasi sõimavad ja süüdistavad peavad olema ikka väga suure ajuhälvega. See, et teie silmaring nii väike on, ei tähenda, et kõiges venelased süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot siis järgmine kord ära kirjuta kui midagi ei tea. See lihtsalt näitab sinu arengutaset kui kõiges venelasi süüdistad.

Ma ei viitsi sinuga siin vaielda, aga kõiki venelasi värdjateks ja tibladeks sõimata - järelikult su kupli all siiski on ainult runescape. Mine Venemaale, uuri ringi ja ava oma silmad, venelased on väga sümpaatsed inimesed, isegi sümpaatsemad kui eestlased, see et mingist aprilli rahutusest sinu ajju jäi sõnum, et kõik venelased on sellised ja värdjad, see on väga vale. On värdjaid eestlaste seas, on ka venelaste, aga mingite mõttetute konfliktide põhjal ei saa üldistada kogu rahvust. Piloot eiras käske, talle öeldi mitu korda et maanduda Moskvas.

 

Pole värdjast rahvast, on üksikud sead ;) Samamoodi nii Eestis, Venemaal, Hispaanias. Kui Eestlased käivad soomes vargil kas siis me kõik oleme kohe vargad?

(Lisa Siimu postitusele)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vot siis järgmine kord ära kirjuta kui midagi ei tea. See lihtsalt näitab sinu arengutaset kui kõiges venelasi süüdistad.

Ma ei viitsi sinuga siin vaielda, aga kõiki venelasi värdjateks ja tibladeks sõimata - järelikult su kupli all siiski on ainult runescape. Mine Venemaale, uuri ringi ja ava oma silmad, venelased on väga sümpaatsed inimesed, isegi sümpaatsemad kui eestlased, see et mingist aprilli rahutusest sinu ajju jäi sõnum, et kõik venelased on sellised ja värdjad, see on väga vale. On värdjaid eestlaste seas, on ka venelaste, aga mingite mõttetute konfliktide põhjal ei saa üldistada kogu rahvust. Piloot eiras käske, talle öeldi mitu korda et maanduda Moskvas.

 

Ei noh , ENAMUS Eesti venelasi on tropid ... venemaal kindlasti normaalsemad . Ja ma olen kõvasti näinud venelasi & netis videosi, minu silmis nad ei ole normaalsed .

 

Oh and Phaze .. sa oled massiive Debiil , nägin su teist teemat kuid nüüd locked . Osta elu pls .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noh , ENAMUS Eesti venelasi on tropid ... venemaal kindlasti normaalsemad . Ja ma olen kõvasti näinud venelasi & netis videosi, minu silmis nad ei ole normaalsed .

 

Oh and Phaze .. sa oled massiive Debiil , nägin su teist teemat kuid nüüd locked . Osta elu pls .

 

Kas sa oled enamuse eesti venelastega kohtunud? Mu onu on vene rahvusest pärit, Eesti ühel juhtivamail töökohal, kas tema on tropp? See kui sa koplis ringi liigud ja igapäev peksa saad venelastelt on su enda viga. Kui sa mängiksid vähem RuneScape, käiksid rohkem õues ringi, näeksid kui toredad inimesed võivad olla venelased.

 

See, et netis on videoid kuidas venelased peksavad kedagi? WTF ? Eestlastest on ka videoid kus nad peksavad, kuna vene rahvast on rohkem siis on ka loogiliselt neid videoid rohkem.

 

See kui su vanematele ei meeldi Putin, või said mingilt venelaselt peksa/scami. Ega sellepärast pole kõik venelased mingid jobud, oled sa kunagi ültse Venemaal käinud ja näinud kui lahked ja sõbralikud inimesed nad on???

 

Kui sa oled rassist võta SIRP ja VASAR, ja pista need omale perse ;) for god shake - "We had a dream ..."

 

(liiga offtopic aga neid inimesi peab mõtlema panema)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.