Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ohtlik netikurjategija

Soovitatud postitused

Hahahahah.

Siin foorumis ennegi selliseid lubajaid olnud ,et tulen kappidega ukse taha, aga ainult need ütlusteks jäänud.

Oletame, sa tuled kappidega mulle ukse taha, teed oma kohut? Ma võin sulle sama teha, lasen jalga või mida iganes, ütlen ,et mingi lambi jobid tulid aeda vargile ja pidin ennast kaitsma kuna olite mitmekesi. Ja te juba jääte süüdi, võõra maale tungimise eest. Longate jala koju tagasi minna, kuulihaav jalas.

Alguses olite kapid, hiljem riiulid.

Aga ei, huumorit peab saama, lubajaid siin palju, aga noh pole minu teema, ei viitsi kirjutada ka enam, saage oma asjad korda ja järgmine kord olge targemad:)

 

ega see ei pea lubadus olema, lähed lihtsalt vanematega rääkima, saad kohe raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta soovis mult ka, et ma ette käiksin, kuid ma õnneks ei käinud. Rääkis küll head juttu, aga njaa. Kahju, et nii üle saite, nüüd pole aga kahjuks enam midagi eriti teha, ei usu, et raha kätte saab enam talt.

Ning muide, kui tüüp saab tingimisi, siis on hea seda ära kasutada kui vaja - teed tutvust, ütled, et sa 17 alles, aga annad paar sotti lauaka eest. (kui ta ikka on 18). Alaealisele alkoholi ostmine peaks olema kriminaalkuritegu. Voila! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

/facepalm

 

Appi jumal inimesed , kas teie ei ole ikka õppinud , et kui asi käib PayPaliga ja suurtes summades , ÄRGE TEHKE TEHINGUT LÄBI INETERNETI! NÄOST NÄKKU KASVÕI INETERNETI KOHVIKUS!

Mina olen pidanud niipalju jama PayPal pettustega nussima , PayPal on väga ohtlik , kui sa ei oska seda kasutada õieti ja ei tea kuidas see käib , ÄRGE TOPPIGE OMA NINA SINNA!

Light , sa tundud väga tuntud inimene olema , miks pagana päralt sa käid ette? Hinnavaatlusest ma saan aru kui ette käiakse , seal on väga suur võimalus oma raha tagasi saada ja et inimene saab oma karistuse siis. Internetis aga ei ole!

 

P.S Ei ma ei ole vahvlis tagasi , Stan viitas seda teemat minule.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ning mis pärast sina manray unbanned oled ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

JAh K-Cobain, see oli väga kahtlane, tema rääkis et kandja oli Onu, saaja oli onupoeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ning mis pärast sina manray unbanned oled ?

 

Sest superman kasutas oma "Minul on alati õigus ja teil ei ole" sitta ja bannis mind kuna ma hakkasin vastu ühes teemas kus kutsuti mind scammeriks mitte mingi tõestusega. Oh and did i forgot to mention he hates me? Talle on vahvel pähe läinud , märatses ära ja vaata mis nüüd toimunud on tema pärast.

 

Mind unbannisid teised moded / adminid kes teadsid et mina ei ole millesgi süüdi.

 

Detailsem jutt on liiga pikk.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tahaks et nad jälle mu õpetajale helistaksid vms, nagu eelmisel aastal ühe eksituse pärast oli :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle ta on 900.- sees. Keegi võiks pmida mullegi kui keegi ta andmed teada saab, politsei mingu perse.

 

---------- Postitused liidetud 14:36 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:43 ----------

 

Hahahahah.

Siin foorumis ennegi selliseid lubajaid olnud ,et tulen kappidega ukse taha, aga ainult need ütlusteks jäänud.

Oletame, sa tuled kappidega mulle ukse taha, teed oma kohut? Ma võin sulle sama teha, lasen jalga või mida iganes, ütlen ,et mingi lambi jobid tulid aeda vargile ja pidin ennast kaitsma kuna olite mitmekesi. Ja te juba jääte süüdi, võõra maale tungimise eest. Longate jala koju tagasi minna, kuulihaav jalas.

Alguses olite kapid, hiljem riiulid.

Aga ei, huumorit peab saama, lubajaid siin palju, aga noh pole minu teema, ei viitsi kirjutada ka enam, saage oma asjad korda ja järgmine kord olge targemad:)

 

Seda võibolla arvad sina et peab kambakesi kuhugi minema ja lihtsalt Sina vb netihiirotsed sel teemal. Anna mulle ta õige nimi ja aadress ning olen täna õhta tal juba ukse taga.

 

reimo rebane ? http://www.elavtoit.com/kontaktid ehk siit saaks tema kohta infi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida kuradit te mõtlete oma 14 aastase peaga ?

politsei muidugi tegeleb mingi kuradi paypali ostu müügiga ?

imege kerasi pls :D, tänapäeval ei püüta isegi sarimõrtsukaid kinni, ja teie loodate, et mingi foorumi sitase kasutajanime kasutamise eest saadetakse kinni ? HA HA HA :D

 

srsly , Lightpower, ma usun, et kui ma googeldan, siis leian 10 Lightpowerit foorumitest, kes on pärit kuskilt madalmaadest ja lasevad teisi üle, annad nemad ka menti ?

 

idiootne mõtlemine on teil ikka küll.

 

ja manipuleerimise kallalt niipalju, et ise olete nii lollid, ja jääte mingit ila uskuma.

PS! interneti kurjategija on see, kes levitab nuhkvara läbi interneti ning kasutab seda julmalt ära ( siis veel oleks mõtet menti minna, kui ta su krediitkaardi nr kätte saab ja kasutama hakkab, vastasel juhul sulle kustakse ülevalt alla. )

 

gl hf , ma helistaks CSI'sse ka ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PS! interneti kurjategija on see, kes levitab nuhkvara läbi interneti ning kasutab seda julmalt ära ( siis veel oleks mõtet menti minna, kui ta su krediitkaardi nr kätte saab ja kasutama hakkab, vastasel juhul sulle kustakse ülevalt alla. )

 

Kõik mis on ebaseaduslik on kuritegevus ja seega kõik kes sellega tegelevad on kurjategijad. Kui see toimub internetis siis on ka petjad netikurjategijad.

Aga sa mingi mõdettu spammer anyway et gtfo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt ma arvan kui mingite sittade kommentaaride eest otsitakse inimesi üles ja antakse trahvi vms (Ära sigatse, teisel pool ekraani on inimene), siis see on vähe tähtis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik mis on ebaseaduslik on kuritegevus ja seega kõik kes sellega tegelevad on kurjategijad. Kui see toimub internetis siis on ka petjad netikurjategijad.

Aga sa mingi mõdettu spammer anyway et gtfo.

 

mulle meeldis ka lapsena nightwish

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mulle meeldis ka lapsena nightwish

 

Aga sina ei saanud tasuta namechange Vahvlis endale. :D

 

---------- Postitused liidetud 23:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:17 ----------

 

Krt ma arvan kui mingite sittade kommentaaride eest otsitakse inimesi üles ja antakse trahvi vms (Ära sigatse, teisel pool ekraani on inimene), siis see on vähe tähtis?

 

100% nõustun sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mida kuradit te mõtlete oma 14 aastase peaga ?

politsei muidugi tegeleb mingi kuradi paypali ostu müügiga ?

imege kerasi pls :D, tänapäeval ei püüta isegi sarimõrtsukaid kinni, ja teie loodate, et mingi foorumi sitase kasutajanime kasutamise eest saadetakse kinni ? HA HA HA :D

 

srsly , Lightpower, ma usun, et kui ma googeldan, siis leian 10 Lightpowerit foorumitest, kes on pärit kuskilt madalmaadest ja lasevad teisi üle, annad nemad ka menti ?

 

idiootne mõtlemine on teil ikka küll.

 

ja manipuleerimise kallalt niipalju, et ise olete nii lollid, ja jääte mingit ila uskuma.

PS! interneti kurjategija on see, kes levitab nuhkvara läbi interneti ning kasutab seda julmalt ära ( siis veel oleks mõtet menti minna, kui ta su krediitkaardi nr kätte saab ja kasutama hakkab, vastasel juhul sulle kustakse ülevalt alla. )

 

gl hf , ma helistaks CSI'sse ka ;)

 

 

Esiteks : Sa ei tea teemat , NIIET HOIA OMA SUU KINNI , sa paned ikka väga mööda .

Teiseks : Pole 14 ja sa võid ise oma kanaajuga kuskile minna ja midagi imeda .

Kolmandaks : Me saame aru , et sul on tähelepanuvajadus , aga rahulda seda palun mujal .

Neljandaks : Me oleme enne ka neid 14 netiherosid näinud , eksole .

Viiendaks : Aga kes on siis inimene , kes paneb netis toime kuritegusid , kui ainult krediitkaardi vargus on netikuritegu ?

 

 

Edasised teemavälised postitused kustutatakse ja warnitakse .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidu veel see, et keegi rääkis et Reimo Rebane pole õige nimi vms, tglt ma arvan et on küll, sest kuna ma saatsin iPhone tema nimele, siis poleks ta kaupa kätte saanud kui sellise nimega ID kaarti ta ei omaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks : Sa ei tea teemat , NIIET HOIA OMA SUU KINNI , sa paned ikka väga mööda .

Teiseks : Pole 14 ja sa võid ise oma kanaajuga kuskile minna ja midagi imeda .

Kolmandaks : Me saame aru , et sul on tähelepanuvajadus , aga rahulda seda palun mujal .

Neljandaks : Me oleme enne ka neid 14 netiherosid näinud , eksole .

Viiendaks : Aga kes on siis inimene , kes paneb netis toime kuritegusid , kui ainult krediitkaardi vargus on netikuritegu ?

 

 

Edasised teemavälised postitused kustutatakse ja warnitakse .

 

1) kelle probleem see on, et sa oma mure põhjalikumalt ja selgemalt ei väljenda ?

nahhuj sa tuled siia halama, kui ei lase inimestel storyline teada ?

2) okei, pole 14 .. pubekas siiski.

3) usu mind, mul pole tähelepanu vajadusi :)

4) sain ma sellest õieti aru ?

5) saa aru, migni mängusisene / foorumisisene BSimine pole otseselt kuritegugi kullamees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pinnu, sinu vastused on samamoodi väga segased..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1) kelle probleem see on, et sa oma mure põhjalikumalt ja selgemalt ei väljenda ?

nahhuj sa tuled siia halama, kui ei lase inimestel storyline teada ?

2) okei, pole 14 .. pubekas siiski.

3) usu mind, mul pole tähelepanu vajadusi :)

4) sain ma sellest õieti aru ?

5) saa aru, migni mängusisene / foorumisisene BSimine pole otseselt kuritegugi kullamees.

 

Palusin ma kommentaari sellesse teemasse ?

Teema on isiku ja teiste petta saanute tuvastamiseks .

 

/ Warned .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lp moderaator Lightpower.

 

Pean ausalt kohe tunnistama, et süvenesin sellesse teemasse ridade vahelt lugedes. Kuid siiski, oleks minul ja ka teistel foorumi kasutajatel huvitav ja palju turvalisem tunne, kui sa ikkagi räägiks meile selle teema lahti. Oli ka minul vaja eile kiiruga Paypali raha vaja, kuna vahetasin kiiruga Austraalias panka, võtab pangakonto aktiveerimine seal 3-5 päeva (kuna meil on easter tähtis püha, siis ilmselt kauem). Ja oli ka plaan tulla seda just nimelt Vahvlist kiiruga ostma, kuna mul on eesti pangaarved avatud ja raha on peal, kuid mitte ükski arvelduskonto ei ole krediit/debiit kaardi näol. Kuid siiski viimases hädas sain teada et seb on võimalik ka teha virtuaalset krediit kaarti, oleks olnud suur võimalus ka mul sattuda järgmiseks ohvriks.

 

Minu meelest võiks sa just täpselt kirjutada mida antud inimene tegi ja kuidas ta skeem välja nägi, et edaspidi taoilisi insidente vältida ja sellistest inimestest eemale hoida.

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta petab inimesi:D Räägib et saadab venna,isa vms kontolt raha aga see kes raha saadab saab samamoodi tünga, nt ostis dollareid kellegilt, sama aeg rääkis mingile muule jorsile et too esimene sell müüb odavalt iphone, no vot, see muu jorss saadab raha sellele kes müüb dollareid/nn iphone, boss sai tasuta dollareid, esimene sell sai kll raha kätte aga ka kamarajura, ning too muu jorss sai lihtsalt vasta pükse. Ei oska paremini seletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ta petab inimesi:D Räägib et saadab venna,isa vms kontolt raha aga see kes raha saadab saab samamoodi tünga, nt ostis dollareid kellegilt, sama aeg rääkis mingile muule jorsile et too esimene sell müüb odavalt iphone, no vot, see muu jorss saadab raha sellele kes müüb dollareid/nn iphone, boss sai tasuta dollareid, esimene sell sai kll raha kätte aga ka kamarajura, ning too muu jorss sai lihtsalt vasta pükse. Ei oska paremini seletada.

 

Sellega on kõik öeldud vist .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lp moderaator Lightpower.

 

Pean ausalt kohe tunnistama, et süvenesin sellesse teemasse ridade vahelt lugedes. Kuid siiski, oleks minul ja ka teistel foorumi kasutajatel huvitav ja palju turvalisem tunne, kui sa ikkagi räägiks meile selle teema lahti. Oli ka minul vaja eile kiiruga Paypali raha vaja, kuna vahetasin kiiruga Austraalias panka, võtab pangakonto aktiveerimine seal 3-5 päeva (kuna meil on easter tähtis püha, siis ilmselt kauem). Ja oli ka plaan tulla seda just nimelt Vahvlist kiiruga ostma, kuna mul on eesti pangaarved avatud ja raha on peal, kuid mitte ükski arvelduskonto ei ole krediit/debiit kaardi näol. Kuid siiski viimases hädas sain teada et seb on võimalik ka teha virtuaalset krediit kaarti, oleks olnud suur võimalus ka mul sattuda järgmiseks ohvriks.

 

Minu meelest võiks sa just täpselt kirjutada mida antud inimene tegi ja kuidas ta skeem välja nägi, et edaspidi taoilisi insidente vältida ja sellistest inimestest eemale hoida.

 

M

 

 

täpselt, järgmine kord dollareid vajad, PM kõigest mulle, kui vaja siis olen HV id kaardiga ära identideeritud ja NEEoNEEtis ka suht mitu tehingu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ukraina2, eesti just hiilgab politsei poolest, üks euroopa parimaid on Eesti muideks.

kuidas asi lahenenud on?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.