Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ohtlik netikurjategija

Soovitatud postitused

Tegemist on siis kasutajaga Boss-

 

Asi on nimelt politseis , ta oskab inimestega manipuleerida ja seejärel neid tüssata .

Hetkel on teada kahju ligi 7000.- krooni väärtuses , kes teab võibolla enamgi + ta esines veel netis minu nime all .

 

Kõik , kellel on tolle isiku kohta informatsiooni . Palun saata private message .

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?55119-O-30-500-Hind-11-12-EEk-Tk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi hämas midagi, et Janek teab.

Niiet Janek kui teemat vaatad ja tõesti tead midagi siis räägi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii, teema on PayPali rahas?

Lightpower, sa saatsid raha talle ette ? Kui palju ?

Mul Onu on Uurija Politseis.

Lisa mind messengeri, [email:1yikeu46]Aavo_Turbo@hotmail.com[/email:1yikeu46]

Saaks kiiremini asja korda.

 

Minule võlgneb ta 4600.- krooni ligikaudu , ühele teisele 1100.- ja kolmandale 700.- , kui lubas kaupa neile saata kuid tegelikult seda ei teinud . Mina müüsin talle dollareid . Ja ta esines teiste inimeste varastamise ajal ka minu nime all . Niiet minu nimele tehti politseisse avaldus . Õnneks on mul tõendeid . Nagu näha siis ohvrite arv ei piirdu ainult sellega , neid on kindlasti veel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minule võlgneb ta 4600.- krooni ligikaudu , ühele teisele 1100.- ja kolmandale 700.- , kui lubas kaupa neile saata kuid tegelikult seda ei teinud . Mina müüsin talle dollareid . Ja ta esines teiste inimeste varastamise ajal ka minu nime all . Niiet minu nimele tehti politseisse avaldus . Õnneks on mul tõendeid . Nagu näha siis ohvrite arv ei piirdu ainult sellega , neid on kindlasti veel .

 

Olen sinuga, et neid ohvreid võib olla kindlasti veel...

Kui sina oled politseisse ära pöörtunud, saaksin ma ehk neid teisi aidata !

 

Ehk oleks need teised nii head, ja vaataksid seda teemat, või lisaksid msni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen sinuga, et neid ohvreid võib olla kindlasti veel...

Kui sina oled politseisse ära pöörtunud, saaksin ma ehk neid teisi aidata !

 

Ehk oleks need teised nii head, ja vaataksid seda teemat, või lisaksid msni!

 

Mina ei ole avaldust teinud , tema esines minu nime all ja too tüüp , keda ta üle lasi , tegi minu nimele avalduse politseisse , õnneks oli mul msni logi temaga rääkimisest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njah tegin ka temaga äri,aga sain oma raha kätte. Point on selles et see kes mulle raha kandis, tollel vennal tõmmati perse lohku. Ja nüüd mulle helistavad selle poisi vanemad ja nõuavad raha tagasi. Kui on infot isiku Boss kohta siis palun Pmige seda mulle ka.

 

Boss ütles mulle oma nimeks Ain Citro, aga see on suht kindlalt vale nimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurat, miks mina selle sita sisse astusin :(

 

Võimalik, et kannatanu saatis mulle raha, nüüd mina jään süüdi, kuid saatsin telefon teele Reimo Rebasele, olen öelnud ka, et kas see on scammer? Mulle vastas et võrus on 3 Reimot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra kui lollid inimesed ikka.

Tra netis müüa telefone ja huinamuinasi, mõtekam oleks käest kätte, praegusel ajal on vargad igalpool netis liikvel, aga mõni vend ei saa ikka aru

Kui üle saate siis oma viga juba, ja Janek, kui sulle saadetakse raha ühelt nimelt, telefoni kannad teisele nimele, siis see peaks juba kahtlane olema kui see vend ütleb ,et ostab ise endale.

te üritate kasumeid kokku lükata ja kiirustate aga näete, teid lolle kasutatakse ära ja keegi teine saab kasumit.

Veame kihla ,et reimol ei juhtu midagit? mendi poolest, uskuge mind:)

Tingimisi või midagi sellist saab, ja see jumala pohhui asi, laseb kellegi üle, saab veel tingimisi. Kuna mul üks sõbra sõber oli vahepeal selline, ta lasi neti teel pappi üle, anti menti, tüüp sai tingimisi ainult aga raha pettis ikka edasi, kuna lolle niipalju ja mendid ka midagit ei teinud:)

Lähed Reimole ukse taha, teed talle midagi, jama tuleb sul kaela, sina läksid teise inimese ukse taha lärmama, sa võid mentidele öelda ,et ta lasi sind üle aga omakohust ei või teha.

Ennegi nii juhtunud ,et on mindud ukse taha, saadud lõuga ja veel mendi nussi ka kaela.

Üks asi veel, ma vaatan ,et kõigil on mingid sugulased uurijad, lubavad aidata aga krt, kunagi midagi tehtud ei saa, mis nuss on?

Aga jah, ma ei imesta kui nüüd keegi warnima ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei kui mendis,siis saab ta juba kõvasti: scamm + iden. vargus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel vennal peab väga suur vihavaen olema mendiga siis.

Vaata netis ringi, paljud vennad tegelevad samasuguste vargustega, suuremad summad mängus. Ja mendid laksavad tingimisi ainult.

Niipalju kui ma uurinud olen, siis kõik vennad kes netis petnud on, on menti andnud, kõik on tingimisi saanud, laseb uuesti kellegi üle, saab uuesti tingimisi ja ongi kõik.

Olgu siis ident. vargused, raha vargus jne. Sest kui nii võtta, keegi loll ei käsi sul ette kanda vms?

Või on kusagil silt. sa pead ette kandma?

 

Reimo on sitaks palju scämminud, sitaks palju menti ka andnud, aga näed, poiss tegeleb edasi, ju siis mendid ei tee midagit.

Nii loll peab ikka olema ka ,et Reimo rebasele ette anda. No krt, ajuvaba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga üldse Light, kuidas saab nii loll olla, et mode saadab mingile tundmatule raha ennem, kui oma kauba kätte on saanud? Saaks aru, kui oleks mingi tuntud tegelane, aga no kamoon rsk.

 

Cobalt , ma sain oma raha kätte , kuid see oli varastatud raha , mina seda ei teadnud lihtsalt , segane lugu , ära jutusta , kui lugu ei tea .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui ment ei aitta lähed uksetaha, räägid vanematega, võtad paar kappi kaasa. kui elu armas siis maksab ära, raha peaksid sa ikka tagasi saama. Mine näitteks ******i, viljakuivati käest küsi, tuleb appi, saad laksult raha tagasi, ega siis elu 4600.- väärt pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahahahah.

Siin foorumis ennegi selliseid lubajaid olnud ,et tulen kappidega ukse taha, aga ainult need ütlusteks jäänud.

Oletame, sa tuled kappidega mulle ukse taha, teed oma kohut? Ma võin sulle sama teha, lasen jalga või mida iganes, ütlen ,et mingi lambi jobid tulid aeda vargile ja pidin ennast kaitsma kuna olite mitmekesi. Ja te juba jääte süüdi, võõra maale tungimise eest. Longate jala koju tagasi minna, kuulihaav jalas.

Alguses olite kapid, hiljem riiulid.

Aga ei, huumorit peab saama, lubajaid siin palju, aga noh pole minu teema, ei viitsi kirjutada ka enam, saage oma asjad korda ja järgmine kord olge targemad:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

muidu ta [email:30tvouit]lil_boss_tx@hotmail.com[/email:30tvouit]?

maitea ta k2is mulle kyll kunagi ette mingi 1200eeki vist isegi , tegin zeale talle .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
muidu ta [email:2mzp7bvu]lil_boss_tx@hotmail.com[/email:2mzp7bvu]?

maitea ta k2is mulle kyll kunagi ette mingi 1200eeki vist isegi , tegin zeale talle .

 

Jah , ta msn on [email:2mzp7bvu]lil_boss_tx@hotmail.com[/email:2mzp7bvu]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.