Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaspari photoshop works.

Soovitatud postitused

miola tra ptsi, lõpeta see kuradi beeskenees1213 spammimine siin ära ffs. oo for fck sake, tra, las kaspar ise harjutab, otsib ise tutoriale, kedagi ei koti mingid homod gfx foorumid gffbs1 .,,,...................................................................kotid

kenad signad muidu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis sul viga on? ma pole midagi halanud, sa ei jõua kuskile kui teiste soovitusi ei kuula ja mingit reppi üritad oma käkerdistest saada

Ega ma sinule ei teinud, et siin halama hakkad?

Inimene palus mult, et ma teeksin talle signa, tegin, erinevalt paljudest signategijatest, kes ei tee kellegile. Panin nurka ka väikselt oma nime, so Fucking what?

kui sa nende ''paljude'' all mind näiteks mõtled siis ma tegin vanasti päris tihti teistele aga mitte sittagi vastu pole saanud. on lihtsalt nii, et teistele tehtud signad tulevad alati kõige pasemad ja tõmbavad skilli maha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis kuradi skillist sa ajad? Ega see ei võta sult ju tükki külejst ära, kui teisele teed. Ega sa sitemaks sellepärast ei jää ju.. Ega mina ka temalt midagi vastu ei saanud, lihtsalt siin foorumis on paljud sellised inimesed, kes mingi 2 postiga tahavad saada signatuuri, mis seisab nende profiilil üleval 2 päeva. Keda see minu nimi seal väikselt segab? Palun, jäta oma crapp enda teada ja ära enam siia teemasse postita..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi skillist sa ajad? Ega see ei võta sult ju tükki külejst ära, kui teisele teed. Ega sa sitemaks sellepärast ei jää ju.. Ega mina ka temalt midagi vastu ei saanud, lihtsalt siin foorumis on paljud sellised inimesed, kes mingi 2 postiga tahavad saada signatuuri, mis seisab nende profiilil üleval 2 päeva. Keda see minu nimi seal väikselt segab? Palun, jäta oma crapp enda teada ja ära enam siia teemasse postita..

 

eraldi kellelegi teisele signatuur teha on kõige pointlessin asi üldse. lakewuft5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks ta pointlessim asi üldse on? Minu arvates oled sina maailma kõike pointlessim asi. Ei oota ka sinu postitusi enam minu teemas.. Suht masendav, et kõike mõtetumad inimesed foorumis leiavad mu teemad ülesse ja hakkavad whinema. Get a fkin life! GF


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

xzi räägib õiget juttu

Miks ta pointlessim asi üldse on? Minu arvates oled sina maailma kõike pointlessim asi. Ei oota ka sinu postitusi enam minu teemas.. Suht masendav, et kõike mõtetumad inimesed foorumis leiavad mu teemad ülesse ja hakkavad whinema. Get a fkin life! GF

 

osta ise elu ja tee oma paskasi signasi edasi, näha on et sa kuskile areneda ei taha ja ei arene ka.

mina ei rääkinud paska, mina rääkisin seda mida ma tean. sina ei tea signade tegemisest munnigi, minul aga on 3-4 aastane kogemus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teie tunduvamalt parem, nüüd soovitaks panna mingi taust, kas teed ise või võtad mõne stocki (mingi linnavaade vms) siis kasutad gradinent mappe , jamad nendega , lõpuks eemaldad kirja või muudad fonti ja leiad mindagi normaalset ja sobiks. Siis saaks isegi asja sellest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.