Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kirjelda inimest kes postitas enne sind!

Soovitatud postitused

VIP
Mats - Viimasel ajal üha on tema aktiivsemaks minu silmis siin väikeses vahvli foorumis muutunud. Tal tegeles kunagi/praegu runescape remake ehitusega Minecraftis, mis tuli tal vägagi hästi välja. Postitusi on oma aja kohta piisavalt palju. Ei ole nii Postcounter ega ka muudmoodi trollija jne. Korralik vahvlilane minusilmis vähemalt. Tehinguid on ta jõudnud teha kahjuks vaid 2, kuid arvan et nii palju kui neid juurde ka ei tuleks jäävad need alatiseks positiivseteks. Tema nime scammerite listist tulevikus ei leia. Loodan et oma viimases lauses ei peaks ma kunagi kahetsema. Ega muud midagi, edu ja jaksu sulle ning ole aktiivne edasi!

Ei tunne ära , maybe kasutaja nime vahetanud kuid Postitusi ei ole just kõige rohkem seega loodan/arvan et ei ole spammer :P


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Woah - Samuti ei tunne ära, kuid arvan et selle arusaamatuse lahendus on see, et tegutseme erinevates alafoorumites. Võib olla isegi selline lugu, et on nime vahetatud :D. Postitusi on oma foorumis viibitud aja kohta piisavalt, et ei pea teda spammeriks.Tehinguid on tal samuti piisavalt tõestamaks, et teda saab usaldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On vist Faust PVP serveri omanik (MineCraft), siis CSiga tegeleb ning muidu alles sai arvutikeelust lahti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea muusikamaitsega.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

m6uk - Ta on kõva tegelane minusilmis igasuguse programeerimise alal. Alati on silma jäänud vaid positiivselt. Ei ole spammer ega scammer. Keep up the good work!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Härra tegeleb serverite rentimisega. on olnud palju vastukaja tema hosti kohta, kuid on olnud kraps ning edasi hostinud.

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Norm, pole mingi spammer jms, kirjutada ka oskab, seega tubli!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Freeman fighter - mitmeid mitmeid kordi äri teinud, tehinguid ka omajagu ja normaalse jutuga vennike, 5+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üsnagi uus isik, kas isegi kuud vana. Postituste ja vanuse suhet hinnates ütleks, et vaevalt ta mingi eriline spammer on.

Avatari kuju pealt niipalju, et kindlalt ei ole tal mingeid kõrvalkaldumusi sooeelistuse suhtes.

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleme registeerinud samal aastal. Postituste põhjal päris spammer pole, kuid ei saa öelda, et ka üldse sinna poole ei kalduks :D. Muhe vana, vabateemas tunneb end vabalt. Rohkem tema kohta öelda ei olegi. Tahtis ükskord minu eest teise isiku kirjeldamist ära napsata, kuid jõudsin ette :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matiradik - Vahepeal tundus siin aktiivsem, kuid viimasel ajal näen üha vähem ehk on see tingitud sellest, et tegutseme erinevates alafoorumites. Andis mulle karvase kirjelduse eelmises postituses :D. Tehinguid piisavalt ning postitusi pole siin viibitud aja kohta ka spammerile kohaselt ehk siis ei ole spammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris värske kasutaja siin. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole kunagi enda teada siin foorumis kokku puutunud, ei oska nagu midagi öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole eriti kohanud, kuid nimi tundub millegipärast olevat tuttav. Tehinguid on vähem, kuid vähemalt on need positiivsed. Postituste kohaselt spammer ei tundu. Päris OK vahvlilane tundub minu silmis olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täis noob tegelintski ikka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Example - Täiesti tundmatu vahvel minu jaoks. Kui olen näinud, siis ehk mõnikord vabateemas. Spammerist asi kaugel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.