Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kirjelda inimest kes postitas enne sind!

Soovitatud postitused

VIP

Näen tihti CS alal tegelemas teda :)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegeleb CS'iga ja fännab c.r?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Annetaja, vapsjee spammer :D Vähem liige aga rohkem poste, no kannatab ära.

Tore mehike.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pole väga varem silma jäänud,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vist tegeles Minthostiga? Pole kindel, aga pani Villacraftile kodulehte.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Talle meeldib HardStyle niivõrd, et tegi lausa nime endale sellekohase. Nüüdseks aasta vahvel olnud. Siuke väheke deepim vend. Kasutab rõõmsaid smaile. Ütleks, et seltskonnas siuke rahulikum, aga üsna mõistlik vend. Ei joo ennast kunagi liialt täis. Hoolib oma tervisest. Pole just kõige enesekindlam, vb veidi häbelik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu ema :D

Vähe poste, palju tehinguid.

Mulleon palju silma jäänud (hästi)


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Creapy - spammer, rs0r, tegeleb kunstiga, LoLer jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Creapy - spammer, rs0r, tegeleb kunstiga, LoLer jne.

Ei ole rs0r :D Lihtsalt hakkan orjateenust pakkuma.

 

Sander on eeskujulik, tore vanake, kes kaotas oma avatari ära D:


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tunne Crapeyt väga aga olen tähele pannud , et pelab LoLi, tundub asjalik vend olevat

 

pelab LoLi, eile just oli hea mäng:D hetkel paneb nett rääigelt näkku:D ehk saab korda...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pidevalt on ta nimi LoLi viimase postija lahtris. Ta ei usu oma võimetesse endale sobiv dp teha. Kui järele vaadata siis 80% tema postitustest on LoLi alafoorumis ka tehtud. Kui tal juhuslikult identiteedikriisi ei ole, siis kasutab oma päris nime kasutajanimena. Võibolla pole piisavalt sotsiaalne, et ta oleks endale hüüdnime saanud või siis tunneb end kõige paremini Kristjanina. Kõige häirivam asja juures on see, et tema nimi on väikese tähega. Isegi suvalised kasutajanimed kirjutatakse suure tähega, aga sa oled oma (eeldatavasti) pärisnime kirjutanud väikese tähega, kas sul mingit lugupidamist ei ole enda vastu? Olen temaga isegi tehingut teinud. Sai siis 5% soodukaga RP-d jõuludel müüdud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pidevalt on ta nimi LoLi viimase postija lahtris. Ta ei usu oma võimetesse endale sobiv dp teha. Kui järele vaadata siis 80% tema postitustest on LoLi alafoorumis ka tehtud. Kui tal juhuslikult identiteedikriisi ei ole, siis kasutab oma päris nime kasutajanimena. Võibolla pole piisavalt sotsiaalne, et ta oleks endale hüüdnime saanud või siis tunneb end kõige paremini Kristjanina. Kõige häirivam asja juures on see, et tema nimi on väikese tähega. Isegi suvalised kasutajanimed kirjutatakse suure tähega, aga sa oled oma (eeldatavasti) pärisnime kirjutanud väikese tähega, kas sul mingit lugupidamist ei ole enda vastu? Olen temaga isegi tehingut teinud. Sai siis 5% soodukaga RP-d jõuludel müüdud.

 

tundub selline põhjalik ja normaalne vend olevat, olen tõepoolest temalt RPd ostnud(ega sul praegu pole müüa?) ning selle väikse tähe lasin ma ära parandada:D ise ei pannud tähelegi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõistab nalja, viitsib väikeste asjade nimel vaeva näha. Ja RP-d müün ma regulaarselt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus tulnuk aga muidu tore ja usaldusväärne tegelintski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uber Deep vend, eemaldas oma profiilipildi. Protestib mainstreami vastu. On aidanud mul korduvalt probleeme lahendada. Olen küsinud talt abi, kui kahtlen, kas tehingupartner on usaldusväärne. Kohe saab 300 tehingut täis ja 4000 postitust pole ka kaugel. Vahvli liige olnud juba üle 5 aasta. Võib öelda, et lausa vahvli süda või siis ntx vahtrasiirup vahvli peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga-väga usaldusväärne ja heatahtlik inimene.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.