Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kirjelda inimest kes postitas enne sind!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Awwwww, KIIIIIiiiiisuuuuuuuuu. Rõõmsameelne, rahulik. Positiivne. Äsja liitunud. Kahjuks on tema vanavanavanavanavanavanemad surnud :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimasel ajal olen näinud teda tihedamalt postitamas. Alati on tema postitused väga sisukad ning kohati ka väga huvitavad. Tal on viitsimist ikka neid postitusi nii pikalt kirjutada. Kiitus!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hindan kui inimene valib endale muheda nime ja postiljon on üsna õnnestunud nimi. Proofiilipilt on ka üsna isikupärane. Annetaja - pole kitsi ja austab teiste tööd või siis on bling talle tähtis. Tundub, et meeldib Far Cry 3, mis oli, olgem ausad, üsna hea mäng. Arvatavasti üsna mõnus vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aktiivne inimene igas mõttes, foorum + mängud jne. Kunagi vist msnis rääkinud ja jätnud endast viisaka ja sõbraliku mulje. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht siuke postcounter 300 tehinguga :D Norm vend, võiks pokkerit koos rohkem pelada, nagu vanadel aegadel kui rohi oli rohelisem ja sandri silmad olid sinisemad :D

Ahja, Iglesiase laaver.

Muudetud liikme 5LOOPS'i poolt

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nimeks Marko, pea 600 postitust, veits üle aasta tagasi liitnud, cs0r.

Muudetud liikme Sander'i poolt
läks törts lappama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nimeks siis Sander. Avatar ütleb rohkem, kui miljon sõna. :D Ei muidu on tundunud minu siin foorumis oleku ajal üsna usaldusväärne inimene ning samas ka kardan, kuna ta kurikuulus banhammer. Loodan et ma sinuga kunagi pahuksisse siis ei satu! On foorumis juba mädanenud kaua aastaid, millegipärast selle teksti liitumise ajal nägin, et liitumise kuupäev küll 2014 aastal, aga jah, läheme edasi. :D Tehinguid on tal siis 301, mis on ikka hiigel number. Postitustega hüppab varsti ka 4 tuhandeni välja. Mitmeid mitmeid kordi on vahetanud oma postitsiooni foorumi meeskonnas. Lõppkokkuvõttes siis seda, et igavesti usin banhammer ja ka naljasoonest tal puudust ei ole. Jäi ka kahjuks temaga üks tehing poolikuks, aga usun, et neid tuleb tulevikus veel kindlasti mitmeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On eelmise nimega Gladiaator (vist) Tegeleb MineCraftiga ning suurt midagi ma rohkem ei oskagi öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matsil on suur pats (nali, ära pahaks pane :D) . Tegelt oli vist dnb kuulaja, aitas kunagi foorumit veits tõlkida (?) ja niisama chill vend, respekt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banhammer. Veteran. Ööloom. Rohkem sõnu ma ei leia.. A ei käi koolis ka korralikult. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ülikõva fotograaf, käib vist 12s klassis ning muidu ka lõbus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaisakene...

Pildi järgi otsustades tundub olevat üks suur kassiarmastaja. :D Postitusi on 362, mis ei ole ka väga väike arv võrreldes tema foorumis viibitud ajaga. Viimasel ajal olen näinud teda rohkem just siin teemas ja vabateemas. Tehinguid ei ole, kuid pole vaja muretseda, küll neid tulevikus mõni ikka tuleb :D.

 

//Imelik, alati kui kellegist kirjutan, siis jõuab keegi kirjutamise ajal vahele segada :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Postcounter, nii palju poste vähese ajaga? :D

HostMe serveritega tegeleb äkki ? D:


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaisakene...

Pildi järgi otsustades tundub olevat üks suur kassiarmastaja. :D Postitusi on 362, mis ei ole ka väga väike arv võrreldes tema foorumis viibitud ajaga. Viimasel ajal olen näinud teda rohkem just siin teemas ja vabateemas. Tehinguid ei ole, kuid pole vaja muretseda, küll neid tulevikus mõni ikka tuleb :D.

 

//Imelik, alati kui kellegist kirjutan, siis jõuab keegi kirjutamise ajal vahele segada :D.

Praktiliselt aastaga 400 postitust, ei pea seda eriti paljuks. Mõni vend teeb siin paari kuuga selle ära. Crapey, aktiivne olnud viimased paar kuud minusilmis. Tegeleb vaikselt signatuuridega. Peamiselt olen näinud Meelelahutuse all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Crapey

 

On üks isik, kes ütles, et olen postcounter :D. Tehinguid 3, millest kõik positiivsed, vähe aga usaldusväärsuse latti saab juba kõrgemale tõsta. Avatar meeldib mulle, ei ole mingi suvaline pilt, mis võetud kusagilt suvaliselt(või on, ei tea :D). Ei ole eriti teda siin foorumis kohanud, kuid alati on ju esimene kord ning järgmine kord ei saa ma sulle nii enam õelda.

 

//Jälle kirjutamise ajal jõuti vahele segada :D.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jarmo on spammer, moderaator ja niisama normaalne vana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hidden Ninja

 

Tema on üks sellistest kasutajatest siin foorumis peale Sanderi, keda usaldaksin tehingu tegemisel 100%. On näidanud juba tükk aega, et suudab oma tööd teha ja vastutada. On vahepeal jaganud ka free "tumm" olekuid, kuid eksimine on inimlik ning seda on kõik teinud. Minu silmis selline positiivne isik. Olen palju kohanud teda ausalt õeldes igal pool. Huumorisoont jagub samuti!

 

// Omg, te ajate mind hulluks :D, jälle jäin hiljaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Postiljon aka Gladiaator. Ennem kirjeldasin sind, aga kirjeldan siis uuesti ning põhjalikumalt. :)

Nagu ma ennem juba mainisin siis su eelmine nimi oli Gladiaator. Tegeled MineCraft serveritega ning oled üpriski uus liige vahvlis kui aus olla. (Paar kuud pole mingi näitaja :D) Oled vist mingisugust väikest ära ajanud siin ning postitusi on 538. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mats

 

Tema elu siin foorumis ei ole olnud kõige rahulikum. Olen näinud mitmetes postitutes, kus on tema nime üle naerdud. Postitusi on palju võrreldes tema siin foorumis viibitud ajaga. Tehinguid samuti kaks, millest mõlemad on positiivsed. Viimasel ajal olen igal poole teda näinud tihedamini, kui varem. Kui oleks vaja tehingut teha, julgeksin ette käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Respect sellele kutile. Tegeleb internetikelmidega mis on väga 5. Tegeleb ka photoshopiga (?) ning muidu ka suhteliselt aktiivne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.