Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rootsi Kruiis

Soovitatud postitused

VIP

Jaaa meil klassiga 24. Mai minek:P:P Oiii ootan juba.

Norm lugesin, et Taavi l2heb ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jaaa meil klassiga 24. Mai minek:P:P Oiii ootan juba.

Norm lugesin, et Taavi l2heb ka:D

Vaata mu postituse aastat :D:D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pidasin enda sünnipäeva seal. Sain siis 19. Laev oli Baltic Queen. Oli reedene õhtu kell 6 pidi laev väljuma. Ennem seda sai poes käidud, ostetud head ja paremat, seejärel suundusime laeva. Laev oli tuttavaid täis, sealhulgas õde oma sõpradega. Algul nagu ikka, ei saanud vedama kuid veidi aja pärast kui esimsed õlled olid sees hakkas kõik sujuma. Tiphetk saabus õhtu kuskil kella 11 ajal, kus suundusime diskoteeki kus panime varajaste hommikutundideni pidu. Oli väga funn. Päeval kollasime Stockholmi peal ringi. Tagasisõites oli väga naljakas. Kuna mul oli sünnipäev, siis ma läksin saama enda šampust. Mis aga juhtus, oli see, et šampus mille ma pidin saama, osutus hoopis laste šampuseks! Nimelt ma olin seal lava ees koos ühe teise poisiga, kes heal juhul oli 14-15, ning ürituse juht ajas meid sassi, ning mina sain endale laste oma ja too tüüp sai pokaali päris šampust. Mul ja teistel oli ikka väga palju naermist, aga mis oli selle loo juures positiivne, oli see, et meil oligi pealekas otsa saamas. Ning mis viga mõõda laeva ringi käia laste šampuse pudel käes ja "midagi muud" seal sees. Ühesõnaga mulle väga meeldis see kruiis. Ning plaanin suvel uuesti selle teekonna ette võtta.

Edit: Kui minnes oli pangakontol rämedalt palju raha siis sai seda ikka nii merel kui ka maismaal kulutatud, aga kui olime jõudnud Tallinna siis tegin panka kõne ning alles oli jäänud midagi 10 eeku vms :D


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile öösel rünnati Rootsist Eestisse sõitval laeval noormeest ja tema kaaslannat.

16. mail kella ühe ajal rünnati Rootsist Eestisse sõitval laeval 22aastast noormeest ja tema 19aastast sõbrannat, teatas politsei.

Kahtlustatavana peeti kinni ja toimetati politseijaoskonda 21aastane Nikolai ja 26aastane Vyacheslav.

 

Tore, aga endal ka kuskil 28mai minek


kiksterrrrrrr.jpg

 

11705.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oot kuidas need kotid läbi seal vaadatakse?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oot kuidas need kotid läbi seal vaadatakse?:D

 

Olen kuulnud, et ei vaadata või lastakse xray-st vms läbi.

Tahaks ise ka teada, kuidas täpsemalt.

Võtaks 0,5l viina kaasa.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingeid kontrolle ei ole, loll jutt, võtate lihtsalt pudeli kaasa ja keegi ei küsi midagi.. laevas saate rootslastega sõpradeks, ostavad teile juua või joote lihtsalt nendega, kuna suht tihti nad on jõukamad ja ostavad kastideviisi alkoholi, eile käisin, siis 6-8 inimest pakkus õhtujooksul õlut jooma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mingeid kontrolle ei ole, loll jutt, võtate lihtsalt pudeli kaasa ja keegi ei küsi midagi.. laevas saate rootslastega sõpradeks, ostavad teile juua või joote lihtsalt nendega, kuna suht tihti nad on jõukamad ja ostavad kastideviisi alkoholi, eile käisin, siis 6-8 inimest pakkus õhtujooksul õlut jooma

 

Meil oli sama juhtum aga eestlasega :D Oli põhimõtteliselt kõrval kajutis meil ja kutsus alati Morganit jooma. No ei saanud ei öelda ju :P

Väga lahe tripp oli. Tahaks veel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai ka käidud 4H grupiga mingi 2008 vist. Ülikõva oli. Läheks veel heameelega. 25. Juuni tuleb Austria tripp. Ootan juba väga.

 

Mäletan, et öösel oli laeval jube lööma. Venelased vs Rootslased. Igalpool keegi kakles. Mind ja mu sõpra kutsuti ka appi Rootslaste poolele, lubati 2l rummi välja teha. :D Hommikul käisime ringi laeval ja vaatasime, kuidas verejälgi igaltpoolt koristati. :D

 

mingeid kontrolle ei ole, loll jutt, võtate lihtsalt pudeli kaasa ja keegi ei küsi midagi.. laevas saate rootslastega sõpradeks, ostavad teile juua või joote lihtsalt nendega, kuna suht tihti nad on jõukamad ja ostavad kastideviisi alkoholi, eile käisin, siis 6-8 inimest pakkus õhtujooksul õlut jooma

 

 

Ja kuidas veel kontrollitakse.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Hmm ? Meil küll ei kontrollitud, läksime sisse õllekastid olid kaasas...Alkoholi kohta ei öelda küll erilist midagi vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisime ka seltskonnaga natukene aega tagasi. Meil oli seltskonnas neli meest ning neli tüdrukut. Meeste marsuut oli siis Helsinki-Tallinn-Stockholm-Tallinn-Helsinki, muidugi Tallinnas ümberistumisega.

 

Mõnus oli, lõpptulemus selline(konkreetne pilt võetud ''Superstar'' TLN-HEL laevalt tagasitulekul):

sam0136g.jpg


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm ? Meil küll ei kontrollitud, läksime sisse õllekastid olid kaasas...Alkoholi kohta ei öelda küll erilist midagi vist.

 

Mul tuttav tõmmati rajalt maha tollis vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käidud.

Noo see küll pole mitte mingit moodi tõsi, et seal alkoga range kontroll vms...

Pmst laeva l2ksime siis mingi naine seisis seal koeraga ja koer nuuskis mõndasid ning enam ei olnud mitte midagi.

Laevas osteti, baarist sai pmst ise kätte jne...

Aga jah eile läks veits paljuks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi võiks Rootsis tuua mulle midagi :)


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei kontrollita midagi, koer nuusutab, kas narkot on kaasas või ei. Alkot olen viinud küll ja küll, kunagi pole probleemi olnud.

Üks väike pilt ka teile, mis sai kaasa võetud kolme peale:

0818210831f694.jpg

+ laevast sai veel Minttu ja Baccardi ostetud. :)

Stockholm on minusilmis koledaim linn, kus käinud olen, kõik kohad on ära risustatud ja mingid aborigeenid käivad linnas ringi & kerjavad. Laevas on ainult lahe, uued tutvused, klubi & shit.

Soovitan kõigil minna! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju, et Frosti laevas pole :(


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.