Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvli Kokkutulek 2010 .

Kas sina tuleksid kokkutulekule ? :)  

161 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sina tuleksid kokkutulekule ? :)



Soovitatud postitused

Irw suht lahe. Maksate mingi 200 vms majutuse eest jne, et saaks vahvli tüüpidega juua.

GeeL.

 

Tasuta lõunaid tänapäeval pole.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleneb täiesti sellest, kas teeme kokkutuleku:

 

1. majutusega

 

2. palja taeva all, telgid värgid särgid.

 

Sellest järgmine punkt oleks see, kes raha kogub, koha vaatab, transpordiplaani koostab jne.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleneb täiesti sellest, kas teeme kokkutuleku:

 

1. majutusega

 

2. palja taeva all, telgid värgid särgid.

 

Sellest järgmine punkt oleks see, kes raha kogub, koha vaatab, transpordiplaani koostab jne.

 

Oleks veits lahedam. Järve ääres jne:) Oleks tartumaa kandis siis ma oleks kindlasti kohtal:) Kuskile tallinnasse ei viitsi ronida:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oleks veits lahedam. Järve ääres jne:) Oleks tartumaa kandis siis ma oleks kindlasti kohtal:) Kuskile tallinnasse ei viitsi ronida:)

 

Näiteks Saadjärve ääres. (Y)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tartumaal oleks hea ja , sitaks j2rvi asju ka , mingi võrtsj2rve 22rde vms :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Poogen mis järv aga võiks olla selline koht kuhu ei hakkaks võõraid kohale töllerdama.

 

TEEVAD VAHVLISSE KASUTAJA! Või viskame välja nad lihtsalt oma territooriumilt. :D

Natuke organiseerimist ja üritus oleks (Y)...Kevadel moodustame organiseerimistiimi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui teha, siis lõuna eestis kusagil järve ääres ning majutus võiks olla puhtalt vabatahtlik, sest mina isiklikult ei soovi suvel sääskedega väljas taielda ja eelistaks seda varianti, kui saaks korraliku maja ja seal oleksid mingid magamiskohad. See annab ka selle võimaluse juurde, et need kes tahavad pkada võivad väljas larpi taguda ja need kes tahavad juttu puhuda ja viina võtta saavad olla rahus larbi poistest eemal.

Ma olen öelnud koguaeg, et ma oleks kindel käpp- kahjuks eelmine aasta eeskujulikega ei saanud me hakkama sellega. Ainuke kord, kui kokku saime kõik oli vist Laulupeo ajal? Samas, siis oli päris meeldib tiksuda ja hommikul kell 12 juba õlle juua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Lõpetage see enda kodukoha "nomineerimine" ära, nii ei jõua küll asi kuskile. :D

Üks tahab Tallinn, siis antakse nuiaga pähe, nõutakse Tartut, neljas tahab Kapa-Kohilas ja viies Novgorodis.

 

Tuleks koht paika panna, kus oleks hea minna ja siis küsida otse, kas tuleksid. Vastasel juhul me mõtleme siin suveni kuhu minna ja asi ei jõua kuhugi.

 

// lihtsalt aastad on näidanud erinevates foorumites et selle "kus kohas" vaidluse peale läheb suvi juba mööda, sest arvestage selle koha värgiga te kokkuleppele ei jõuagi, me ei saa pidada sadat kokkutulekut korraga, et igaühe kodukohas oleks. Eesti on niigi väike, poleks raske bussiga tunnike sõita, kui ikka väga suur soov on kokku saada. arusaadav kui tegemist oleks mingi Prantsusmaa või mis iganes muu riigiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tuleks teha hääletus, kuhu piirkondadesse tuleks kõige rohkem inimesi.

Ja minu arust oleks kuidagi jube imelik, kui tekiksid mingid 2 gruppi, ühed, kes lakuvad viina ja teised mingi 12a vms taovad larpi. Või. kui need 12a hakkavad kah tiksutama, kes nende eest siis vastutab.

Võik siis mingid mängud organiseerida vms, et oleks huvitavam.

Ise vbl tuleks, kui see toimuks kuskil Tartu lähedal, aga noh suht kedagi ei tea siit foorumist, nii et jh... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see ongi sellejaoks et uusi s6pru omandada :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhtkond võtab selle teema hiljemalt kevade lõpus üles...

Proovime paika panna toimumise aja, koha jne.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no maeitea, ausaltöeldes on minul suht suva kuskohas see kokkutulek toimub

eelmine aasta tulin pärnust tallinna kohale, võiksin lebolt sama trippi korrata.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suvel peale eksameid. Võiks kuskil linnas kokku saada, chillida pisut. Peale seda ehk pisike jalka/korvi mäng - kõik higised ja haisevad - UJUMAAAA!

Peale seda veel paar chilli kusagil ning aidaa koju magama.

 

vot ja siis hakkad sa mulle raha tagasi maksma mervyn või saad vastu molli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha, heajutt revo, siin mingi 30 vanti kes su peale väga vihased, vaata et ise lõuksi ei saa, no sa ei lähe kohalegi, see 100% kindel, jõuad 5 korda enne seda banni ka veel saada.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Spamspamspam! Teema läheb lukku or hakake normaalseid ideid välja pakkuma. :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vot ja siis hakkad sa mulle raha tagasi maksma mervyn või saad vastu molli

Räiged löögivennad.

 

haha, heajutt revo, siin mingi 30 vanti kes su peale väga vihased, vaata et ise lõuksi ei saa, no sa ei lähe kohalegi, see 100% kindel, jõuad 5 korda enne seda banni ka veel saada.

Kui siin tõesti oleks 30 sellist venda, siis oleks ta juba ammu saanud :)

 

Spamspamspam! Teema läheb lukku or hakake normaalseid ideid välja pakkuma. :)

tsau jann ;*.

 

OT// Ma ise tuleks lebolt kohale lastega mürama :)

ainult, et tingimus peaks olema selline, et kaasa tuleb ka voorumiväliseid inimesi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen 2 kotti lobstereid veel siis tulen. (Nb! Saan fishing 73 ka)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.