Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rares

Soovitatud postitused

VIP

LMFAO idioodi kari ikka...

Coinshare ei müü mitte midagi maha g/e-s, see ese muutub lihtsalt kullaks, lowest g/e pricega...

Sellest tulebki kõige rohkem raha runescapesse sisse....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LMFAO idioodi kari ikka...

Coinshare ei müü mitte midagi maha g/e-s, see ese muutub lihtsalt kullaks, lowest g/e pricega...

Sellest tulebki kõige rohkem raha runescapesse sisse....

 

hahahahahahahhaa idioot, sa teed ainult iseennast lolliks siin. sa ei taju mitte midagi.

Players receive the minimum Grand Exchange price for the item, while the item is placed on the Grand Exchange for medium price. This acts as a money sink, as the difference in price is removed from the game. Jagex claim the cost is worth the convenience. Players may disagree, as 5% (the standard difference between the midpoint and the minimum on the Grand Exchange) can be a large amount of coins for these valuable items.

http://runescape.wikia.com/wiki/Coinshare

 

loe, tainas. lmfaoooo

facepalm_4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega sellepärast ma inimene olengi, ma teen vigu, aga selle pildiga sa küll midagi ei saavutanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega sellepärast ma inimene olengi, ma teen vigu, aga selle pildiga sa küll midagi ei saavutanud.

 

HAHAHAHAHA, nüüd oled inimene, kes aga ennem karjus et idiootide kari ja sõimas teisi?

 

Aga jah, PvP tuleb kõige rohkem raha sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
coinshare t2hendab seda et see item l2heb otse GE-sse myyki ja te saate selle itemi lowest pirce share, nii et see ei too cashi juurde rsi

 

Oo , ty :P

 

Ma pole kunagi aru saanud mis vahe on loothsrael ja coinsharel . :ty:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.