Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Plaanis osta läpakas. [Soovitused igati teretulnud!]

Soovitatud postitused

ära osta dell läpparit mu kahel sõbral on olnud see yhel on katki ja teine sa synnaks mingi kuu aega tagasi ja tal ei loe cd lugejat aga mitte ka kõvaketast NB!mõlemad on windows 7

 

Las ma arvan Windows 7 süüdi jah? Minuarvates on Win7 väga hea, sest kui kaua sa enam XP-ga jamad see on mingi peaaegu 10 aastat vana.Ise tead kui jääd mingi vana pasa peale.


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu sõbrad hoidsid seda vägagi korralikult yks tahtis läpaka minukale võtta ( ta elab yle tee) aga ema ei luband ja ta pole kudust väljaski käind sellega

 

Siit võib vist järeldada, et ta on liiga väike, et ta saaks OMA arvuti isegi kaasa võtta => ta on ka liiga väike et osata arvutiga käituda korralikult(raudselt ajas igasugust pudingit ja kakaod peale).

Kellelgi siis on studio 1555(ATI videokaardiga?), tahaks teada mis mängud tööle läheksid konkreetselt, mitte oletustel põhinevatel arvamustel.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võin nüüd pisut eksida, aga peaks see : http://www.notebookcheck.net/AMD-ATI-Mobility-Radeon-HD-4570.13885.0.html videokaart olema. Kindlasti lähevad kõik vanemad mängud tööle, aga enamus uuemaid välja ei jooksuta.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.