Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Public Server 22+1 Slot Nüüd!

Soovitatud postitused

jobana urod ,

 

Tra mingi kooderite serveru ip saite ?

 

mhz siin poole siis ,

 

Kaido , PM'i mulle msn ja tee admin.

Üks kõik mis kella ajal sisse lähed kooderid sees , ainuke kellega läbi saan Martin siis ainukesena näinud , et bannib seal kedagi.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
jobana urod ,

 

Tra mingi kooderite serveru ip saite ?

 

mhz siin poole siis ,

 

Kaido , PM'i mulle msn ja tee admin.

Üks kõik mis kella ajal sisse lähed kooderid sees , ainuke kellega läbi saan Martin siis ainukesena näinud , et bannib seal kedagi.

 

Sorry sind ma küll ei tee adminiks, tead küll miks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tasemel nonneritest adminid teil ;).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tasemel nonneritest adminid teil ;).

 

Kusjuures enamus adminid on steamerid.

Ja mis häda sul nüüd oli?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain lampi banni :S

Kuna admin ütles mulle midagi ja ütlesin vastu :S

Ban kukkus . Irw

MIda juttu

 

 

 

Btw , Tahan adminniks osta.

 

Wonja on 5+ admin..nottt.Kui wh sees ja tema tiimist siis ei pane banni :S.Ta ei speci paneb lihtsalt tuimalt banni

 

+1...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mnjah, ise käin mängimas, aga eriti ei saa, sest kui adminni pole, on kohe kooder sees, ja adminib on ka nii newbsterid, kui kogemata kobistad hs läbi seina, bann kohe kukub ka.

 

Vaevalt sa täna lampi said ma terve päev sees olnud peaaegu :D

Ja ma bannisin ainult 3 vana kes spawnisid teise servu ip ja siis üks vend kes sõna otseses mõttes kasutas mu eelmist nime noh mis oli natuke aega tagasi minu nimi ja see pole selline tavaline nimi et mingi lampi kokkusattumus vms:D

 

Mis su nimi oli ?

 

Kuigi mind ennast sõimati täna ka kooderiks ilgelt moodi mingi nonnerite poolt kui wallbangisin kobina vendasid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg ega ta igat venda p2ris ei tee , oled mingi 13 kes ei vaata consoolist v6i kusgilt kas on stiimer ja litid savilt b2nne , on sel m6tet ? :O

 

mm dno, ma olen 16, suht kohe 17 ja pole mõtet kohe mõlisema kh hakata, kuigi atm ei tahakski veel adminniks:D

5 kuud ainult surfinud, pean skilli paika saama uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht hea teema käib.

 

Koodereid suht palju - kuid saab alati lahti neist. Võite ühendust võtta : [email:1ipu55g2]martin_k2@live.com[/email:1ipu55g2] kui probleeme serveris.

 

Kui teil on adminite vastu kaebusi, siis palun ärge kasutage sõna "adminid ...", kuna kõik ei tee seda mida sa vb arvad.

 

Btw, enamus adminid stiimerid, niiet pole mõtet sõimata kohe kooderiks, kirjutage konsooli "status" ja vaadake, kas on steam või mitte, ja kui te ikkagi ei suuda aru saada, et tegu võib olla kogenud mängijaga, siis rääkige peaadminiga.

 

Liiksel sõimamisel on adminitel õigus panna teile ajutine ban, niiöelda "cooldown periood", 20-60 minutit - kolmandal korral juba perm ban.

---

 

PELALE !


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Admin nimega Papuu pole just kõige parem. Sai ta läbi seina maha lastud ja oh imet. Kohe kukkus ka bann. 1 soovitus talle, enne speckigu ja siis alles bannigu mitte et kui keegi tema maha laseb siis kohe bann lendab.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin nimega Papuu pole just kõige parem. Sai ta läbi seina maha lastud ja oh imet. Kohe kukkus ka bann. 1 soovitus talle, enne speckigu ja siis alles bannigu mitte et kui keegi tema maha laseb siis kohe bann lendab.

 

see jah kahtlane admin ,r22gib suures kirjas ka koguaeg


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin nimega Papuu pole just kõige parem. Sai ta läbi seina maha lastud ja oh imet. Kohe kukkus ka bann. 1 soovitus talle, enne speckigu ja siis alles bannigu mitte et kui keegi tema maha laseb siis kohe bann lendab.

 

Mina ei speci :D ?`irw,

 

Küsi kaidolt , kas ma specin

 

Lohh.

 

see jah kahtlane admin ,r22gib suures kirjas ka koguaeg

 

Jääb ette et suures kirjas kirjutan ?

Miks ei ütle seda mulle vaid tuled siia whinema . :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Admin nimega Papuu pole just kõige parem. Sai ta läbi seina maha lastud ja oh imet. Kohe kukkus ka bann. 1 soovitus talle, enne speckigu ja siis alles bannigu mitte et kui keegi tema maha laseb siis kohe bann lendab.

 

Mnja ta enamus ajast specis. nii et ns ta ban ei tõmba. vb tundub vahepeal et ta paneb lampi aga osad vennad kes varem koodinud tulevad sama nimega tagasi ja ta viskab kohe pikemalt mõtlemata ban. See on täiesti õige tegevus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mnja ta enamus ajast specis. nii et ns ta ban ei tõmba. vb tundub vahepeal et ta paneb lampi aga osad vennad kes varem koodinud tulevad sama nimega tagasi ja ta viskab kohe pikemalt mõtlemata ban. See on täiesti õige tegevus.

 

Ma ei ütleks et assauldis läbi väikse ukse temale vastu spraymine on kood, aga kuidas kellelegi. Aga juba ta suhtumisest näha, et tavaline tatikas kes surma saamise peale banni väänab.

 

Mina ei speci :D ?`irw,

 

Küsi kaidolt , kas ma specin

 

Lohh.

 

Juba see, et sa tuled siin täiesti tavalise jutu peale kohe lohhiks sõimama näitab, et sul pole just kõik korras. Arvatavasti järgneb ka sellele lausele mingi mõnus sõimamist täis vastus, aga suhteliselt suva ka. Sinusugustele ei aita muu kui paar aastat elamist, siis hakkate tajuma juba mis õige ja mis vale.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ütleks et assauldis läbi väikse ukse temale vastu spraymine on kood, aga kuidas kellelegi. Aga juba ta suhtumisest näha, et tavaline tatikas kes surma saamise peale banni väänab.

 

 

 

Juba see, et sa tuled siin täiesti tavalise jutu peale kohe lohhiks sõimama näitab, et sul pole just kõik korras. Arvatavasti järgneb ka sellele lausele mingi mõnus sõimamist täis vastus, aga suhteliselt suva ka. Sinusugustele ei aita muu kui paar aastat elamist, siis hakkate tajuma juba mis õige ja mis vale.

 

Tatikas kes viskab esimese surma peale banni ? Not :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. Lask läbi seina, papu surnud

2. Möödub 5 sekundit mille jooksul ei toimu ühtegi killi.

3. Ekraanile ilmub kena rohelisel taustal olev kiri "You are added to banned list"

 

Eks iga üks teeb omad järeldused. Btw oli nagu oli, las jääb ka nii. Kasu siin jutustamisest niguinii enam pole ja unbanni ka pole vaja.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.