Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Public Server 22+1 Slot Nüüd!

Soovitatud postitused

VIP

Tervitus!

 

 

 

Niisiis Serveri ip: 212.7.7.78:27005

Uus teema, sest Eelmist teemat ei saa ma edit ida kui vaja.

Samas

Tegin teema ka selleks et müüa admineid. Tõesti Võite mõelda et siis läheb server p***** , aga jah hakkan müüma sest üksi on suhteliselt raske hoida serverit ja kui soovite serveri pikaajalisust siis on see üks asi mida selleks teha.

 

Serveris adminiks ostnud meelespea:

 

Reeglid:

 

1. Peab olema viisakas!

 

See tähendab , et kui olete admin siis olete te eeskujuks kõigile teistele.

Ei tohi ropendada! Kedagi laimata tema mängustiili tõttu! Ega kasutada mappide puudusi ehk Buge!

Tean , et võivad osad inimesed närvi teid ajada ja ka teid solvata. Parim kaitse selle vastu on kick. Kui jätkub solvamine siis oleks mõistlik bannida inimene 15 minutiks. Kui ta tõsine närvihaiglast põgenenu pole siis ta ilmselt ka rahuneb selle ajaga.

 

2. Amxmod i kasutus

 

Kindlasti oleks hea kui teil on olnud ka varasem admini kogemus, kuid mina pakun võimalust alustada meie (loe minu) serveris oma adminikogemust. Sest ometigi kuskilt peab selle saama!

Admini ostnud saab põhilised juhtnöörid minu käest msnis!

Kindlasti oma admini tööd tehes peab meeles pidama:

Mitte kick,slay,slap,ban Põhjuseta!!

Sammuti on ühe mapi kestvus määratud 30 minutit ja oleks sobilik kui laseksite mapil lõpuni olla. Vote võite teha 5 min enne mapi lõppemist!

 

3. Hoiatused!

 

Kui tõsiselt võtan mina kaebusi?

Väga tõsiselt! Nimelt 3 me suurema rikkumise peale võite oma administ ilma jääda raha tagasi saamata! nii et see peaks panema mõtlema enne kui teete midagi!

 

 

4. Koodimine!

 

Kui mõni Admin peaks koodima on admini eemaldamine kohene! Muidugi oma silm on kuningas ehk selleks on vajalik vähemalt 3 demo klippi administ. 1he demo järgi ei saa alati otsustada kuna võib tegemist olla juhusega mõni ette lask vms.

 

5. Admini maksumus:

Admini hind

Praegaseks Admini hinnaks määran 40 krooni 1ks kuu (täpselt ostmise päevast kuni järgmise kuu sama päevani)

Sammuti on võimalik maksta admini eest sols ja paypalpaypalis 4$ kuu ja sols 30 SOL kuu!

Mitte keegi ei saa immunitit! Miks?

Sest kui peaks keegi serveris ära pöörama vms siis saavad teised adminid midagi ette võtta!

 

Hetkel jätsin adminiks:

".:WinniPuhh.#"

"Wii `"

"JOHN CENA."

"Don`t Be Silly"

"@ Blue"

 

Need on Adminid kes on ja jäävad tasuta adminiteks , kuna nad on aktiivsed ja korralikud! Ja nad on olnud ka minu varasemates servudes pikka aega korralikud adminid!

 

Kontakt email: [email:3uxg3z3o]nsvl1990@hot.ee[/email:3uxg3z3o]

Msn: [email:3uxg3z3o]kaidokaljula14@hotmail.com[/email:3uxg3z3o] ja minu teine msn [email:3uxg3z3o]kaido.gaming@hotmail.com[/email:3uxg3z3o]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
GG, banned.

 

Jumala tõsiselt tead ette juu. wh või lan või vent aga jah. ette sa tead liialt isegi kui kobinat pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pelale rafas.

 

Kui on probleeme, võtke ühendust : [email:246vsdup]martin_k2@live.com[/email:246vsdup] ja/või siin foorumis, kas PMiga või postitades siia teemasse.

 

Tahaksin öelda veel seda, et kui olete saanud banned ja tulete siia teemasse sooviga saada unbanned, siis tuleb kõigepealt kutsuda see admin, kes bannis ja rääkida asjad selgeks.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnus publik, hea pelada.

Hea tabavus. 5+


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd ka mul bann maha läinud:D Admin enam pole, aga eks kooli ajal olekski aega väheks jäänud et specis istuda. Millalgi astun jälle läbi:)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

fakk , k2isin l2pakapelamas aga sellega halb , vb ei n2e mind 2n2dalat seal pelamas kuna suur arvuti katki :S aga tabavus on servul v2ga hea ;) adminid on normaalsed k6ik kes j2id hetkel :) ja t2nud et j2tsid ka mind :D :D aga jah tulge pelama.


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii klonzer , ma vaatan et sul päris head silmad orsmth , muideks ma pole serverist KEDAGI banninud , ainult kickinud reklaamivendasi

 

Teiseks , vaata ennast. kergelt 6 aastat ma peland pole aga 4 aastat veab välja PAUSIDEGAq, kui arvestada ainult pelamisega siis ikka 2-3 aastat. Ja ma olen ennem ka olnud admin.[EELMISEST TEEMAST]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii klonzer , ma vaatan et sul päris head silmad orsmth , muideks ma pole serverist KEDAGI banninud , ainult kickinud reklaamivendasi

 

Teiseks , vaata ennast. kergelt 6 aastat ma peland pole aga 4 aastat veab välja PAUSIDEGAq, kui arvestada ainult pelamisega siis ikka 2-3 aastat. Ja ma olen ennem ka olnud admin.[EELMISEST TEEMAST]

 

lampi panid ? misasja sasokid ? :D :D :D :D :D:wink:


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See vend mingi imelik või jaa?:D

 

aa muidu pelale pelale! :D

 

Otsin aktiivseid adminne!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
hahaha , polegi vaja enam sinna . adminid on wtj ja ei tõswta kedagi üle ka ma vist olin ainuke kes tõstis üle.

 

lol?:D

okei mine emotse kuskiil mujal ja ära reosta rohkem seda teemat palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

dvi siis , olime l2nis yhikas :) 4kesi seal serveris ja saime b2nni kuna k6igil yks ja sama ip :D paluks unban : 90.190.94.214 , ja tervitused sellele adminile kes b2nni pani


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dvi siis , olime l2nis yhikas :) 4kesi seal serveris ja saime b2nni kuna k6igil yks ja sama ip :D paluks unban : 90.190.94.214 , ja tervitused sellele adminile kes b2nni pani

 

Ühika plussid ja miinused, eh ? :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pelale pelale!

Otsin aktiivseid adminne!

 

Mina.

Olen aktiivne, eeskujulik mängija ning oman kogemusi adminina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eeskujulik mängija

 

 

Ei tasu nüüd liialdada ka.

 

Aga üldiselt normaalne kutt tundud. Arvan, et sobid adminiks pubi.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.