Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ropendamine

Soovitatud postitused

Hmm , kohati on see päris kohutav. Loen , loen rahulikult teemat ja siis järsku läheb vaidlusesks. Ja siis need sõnad.... Neid sõnu võib ju teada ,aga kasutamine võiks olla keelatud siin foorumis.

 

Moderaator või mõni kõrgem pealik võiks kohe "sellise" postituse eemaldada, ilma mingisuguse mõtlemiseta. Ehks on siis järgmine kord "sellel" postitajal arusaadav , mida on valesti tehtud. Ja arvatavasti ,kui "postitaja" soovib kindlasti oma teadet edastada, siis ta leiab selleks sobilikuma viisi.

 

Moderaatorid ja kõrgemad isikud peaksid reageerima kiirelt, sest nii kui keegi siin midagi halvasti teise kohta ütleb , läheb ka kohe jageluseks kätte. Ja siis saadetakse teisi sinna ja tänna.

 

See oleks , siis minu mõte ja kindlasti annab seda ka korraldada.

Mingisugune distsipliin võiks ju olla. Või ei ?

 

Kui sulle see mõte istub , postita siia "Jah, olen poolt" (Tuli välja ,et +1 ei või kasutada.)

Kui sulle see mõte ei istu ,siis kindlasti oled sa vähe arenenud ja pead veel vanemate käest küsima, kuidas käituda.

 

Ma ei ole mingi kannatanu siin, et mulle on halvasti öeldud vms, vaid need pubekad võiksid korralikumalt käituda =)


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu, et moderaatorid ja teised isiksused refreshivad kogu aeg vahveli pealehte ja vaatavad teemasi läbi kus oleks keegi ropendanud.

Ise olen muidugi poolt..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poolt olen.

Aga kui ma reportin postituse ära, keegi ei eemalda seda. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, olen poolt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sama,mis riks0wn ütles,vaevalt nad iga teemat vaatavad ja mis sinna postitatud on.

Aga sa mingi wannabe moderaator?

 

 

Nja mina loen sinu postitusest selle välja ,et sa pole üldse ideega nõus. Seega, mida pidid need tegema ,kes ei ole nõus ? , loe aga uuesti läbi.

 

Moderaatorite ülesandeks ongi mingi korra loomine, kuna nad on nõks kõrgemad tavakodanikest siin foorumis , siis on neil kõik vajalik olemas " delete " jms

 

 

Ja keegi ütles ,et peab pealehel olema ja refreshima ...?

 

Minu vastus:

 

EI PEA,!!! moderaatoritele saab ka tööd jaotada, et näiteks üks moderaator saab 5 suuremat teemat , teine samuti 5 , kolmas samuti 5 . Igal ühel oma ala. Nii ei pea midagi refreshima , vaid moderaatorid peavad lihtsalt iga päev olema aktiivsed ja risust räsust puhtaks teemad tegema.

 

Kristole : mitte mingit wannabe d siin pole , mingi distsipliin võiks ju olla? Sinu profiili põhjal on sul vanust 20eluaastat, mina küll sinu postituste põhjal nii pikka eluiga välja ei loe .


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole õelnud,et sinu ideega nõus pole,lihtsalt moderaatoritel siin on elu ka ja ei usu,et nad veedavad oma aja siin foorumis vaadates,mis teised kirjutavad.

 

Või teeks nii,et admin salvestab kuidagi hea hunniku roppe sõnu ja siis teeb nii,et ropu sõna asemel ilmuvad tärnid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma pole õelnud,et sinu ideega nõus pole,lihtsalt moderaatoritel siin on elu ka ja ei usu,et nad veedavad oma aja siin foorumis vaadates,mis teised kirjutavad.

 

Foorum on siis sinu arvates lihtsalt vaatamiseks? Või ikkagi ka midagi kõrva taha panna?

 

Eelmises postis ütlesin kenasti ära , et moderaatoritele saab tööotsi kätte anda.

 

Ja ära tule mingist elust siin rääkima, ka modedel on oma töö mida tuleks järgida.


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda ei saa teha, et roppude sõnade asemel tärnid, on varem olnud ja hakkab segama teisi sõnu kohe.

Noh pikem sõna ja mingi pool sõna seal sees roppu , siis kohe tärnid selle asemel.

 

Ja eriti ei huvita see, igaüks näitab enda ropendamisega, et missugune ta on.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
//Omg,sa mängid lolli?

Moderaatorid ei viitsi äkki VAADATA teemasid ja otsida roppe postitusi?

T*ra,mõned tahavad elu ka,ei tegele koguaeg foorumiga,see,et panevad nädala kasvõi pausi,pohhui ju,kõigil puhkust vaja võimis?

 

Nägin küll seda Ü ka seal tärni asemel. Palun lahku siit teemast , sa ei suuda isegi siin teemas rahulik olla. Teema pealkiri oli "ropendamine" ja sa lihtsalt tuled ropendama siia.


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma pole õelnud,et sinu ideega nõus pole,lihtsalt moderaatoritel siin on elu ka ja ei usu,et nad veedavad oma aja siin foorumis vaadates,mis teised kirjutavad.

 

Või teeks nii,et admin salvestab kuidagi hea hunniku roppe sõnu ja siis teeb nii,et ropu sõna asemel ilmuvad tärnid?

 

Kui moderaatoritel on nii hõivatud elu, milleks neid üldse siin foorumis vaja on?

Moderaatori töös ma saaks kiita Orcuti,Souli ja Kristjanit.

Ülejäänud on ei tea kus.

Kas tõesti on raske moderaatoril kustutada paar poste päevas mida reporditakse?

Mul on elu ka olemas, kuid külastan seda foorumit tihti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt! Need võiksid +1 warn punkti saada, kes ropendavad. Teeks nii? :D Noh, ropendamise kohta oleks see jama, aga tõsise sõimlemise ja vulgaarse sõnavara korral võiks küll keevitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega sellest ropendamisest lahti siin foorumis ei saa,sest siin neid nnim. netihiirosi täis.

Näiteks Bum´i postitused on kõik sellised,kus pu_s otsib t_ra taga.

Võiks lihtsalt kohe ära bännida need idioodid,kes ennast talitseda ei suuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis sellise asja kohta ütlema peaks?

Muidugi kuna ma olen moderaator siis ma peaks sellise asja pooldaja olema ja suruma maha kõik kasutajad kes proovivad natukenegi ropendada. Kuid ma arvan, et see teema siina ja see "hääletamine" on sama tõhus, kui sõelaga vett vedada.

Meil kõigil on mõistus peas, ning me kõik saame aru, kui on ületatud mingisugune piir. Pole mõtet hakata korraldama siin mingit roppuste holokausti, sest roppusi tuleb nii või naa.

Ma ise ropendan, ning ilmselt teen seda ka edasipidi, sest ma arvan, et, kui ma ennast viisakalt väljendan, ning annan edasi seda, mis ma tunnen, siis vahel pole võimalik ilma roppusteta. Muidugi minu roppused pole sellised nagu mõne klaviatuurikauboi arsenal siin, kuid ikkagi tehniliselt on see roppus.

See ei tähenda, et hakkame nüüd kõik ropendama ja vaatame kes vingem on.

 

Moderaatoreid on siin päris palju ja ma usun, et nad loevad foorumit. Kui kellelegi jääb silma järjekordne klaviatuurikauboi eneseväljendamise probleem, siis see saab kustutatud. Meil on mõistus peas, selle pärast me olemegi moderaatorid.

 

Kasutame report nuppu edasi ja oleme kõik õnnelikud.

Ma paneks hea meelega selle teema lukku, sest ma ei näe sellel "hääletusel" mingit mõtet, kuid las seda otsustavad teised, sest ma olen kindel, et minu arvamus ei kattu alati teiste omaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega sellest ropendamisest lahti siin foorumis ei saa,sest siin neid nnim. netihiirosi täis.

Näiteks Bum´i postitused on kõik sellised,kus pu_s otsib t_ra taga.

Võiks lihtsalt kohe ära bännida need idioodid,kes ennast talitseda ei suuda.

 

Mul käis ka see bannimise mõte läbi , aga siis ei jääks kasutajaid siia :D .

 

Ma arvan ,et saab ka muud moodi ehks siis modede töökoormust suurendada, olen kindel ,et osad neist ikkagi teevad oma tööd siin. Kuid võiks veelgi enam.


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama,mis riks0wn ütles,vaevalt nad iga teemat vaatavad ja mis sinna postitatud on.

Aga sa mingi wannabe moderaator?

 

ega köik kes HEA idee välja pakuvad pole mingid wannabe moded, niiet stfu

:ty

olen nöus^,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis sellise asja kohta ütlema peaks?

Muidugi kuna ma olen moderaator siis ma peaks sellise asja pooldaja olema ja suruma maha kõik kasutajad kes proovivad natukenegi ropendada. Kuid ma arvan, et see teema siina ja see "hääletamine" on sama tõhus, kui sõelaga vett vedada.

Meil kõigil on mõistus peas, ning me kõik saame aru, kui on ületatud mingisugune piir. Pole mõtet hakata korraldama siin mingit roppuste holokausti, sest roppusi tuleb nii või naa.

Ma ise ropendan, ning ilmselt teen seda ka edasipidi, sest ma arvan, et, kui ma ennast viisakalt väljendan, ning annan edasi seda, mis ma tunnen, siis vahel pole võimalik ilma roppusteta. Muidugi minu roppused pole sellised nagu mõne klaviatuurikauboi arsenal siin, kuid ikkagi tehniliselt on see roppus.

See ei tähenda, et hakkame nüüd kõik ropendama ja vaatame kes vingem on.

 

Moderaatoreid on siin päris palju ja ma usun, et nad loevad foorumit. Kui kellelegi jääb silma järjekordne klaviatuurikauboi eneseväljendamise probleem, siis see saab kustutatud. Meil on mõistus peas, selle pärast me olemegi moderaatorid.

 

Kasutame report nuppu edasi ja oleme kõik õnnelikud.

Ma paneks hea meelega selle teema lukku, sest ma ei näe sellel "hääletusel" mingit mõtet, kuid las seda otsustavad teised, sest ma olen kindel, et minu arvamus ei kattu alati teiste omaga.

 

 

 

No , aga pange ka enne täis ei saa kui auk on parandatud. Miks kohe käega visatakse ,et niguinii roppusest lahti ei saa. Asja tuleb natuke teise nurga alt vaadata ja kohe asja kallale asuda. See reportimis nupp venib ja venib, enne on pool foorumit jõudnud sõna sekka öelda. :)


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Putsi see on üks sitaks hea mõte . :)

Tglt mul pohuj ei koti ültse see ropendamine . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.