Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ropendamine

Soovitatud postitused

tähendab, selleks et inimesed vähem ropendaksid, peaksid ennekõige kasutajad ise pannustama.

moded saavad ainult tagajärge kustutada... põhjust ei saa...

 

Ega see nupp alati ei tööta, nii palju postitusi kui ma reportinud olen, ühtki neist polnud siiamaani ära kustutatud.

 

minu teada see nupp töötab, aga see ei tähendagi, et kõik reporditud postitused peab kohe eemaldama.

kui liiga kergekäeliselt suhtuda asjasse, võib kogemata pool foorumit ära kustutada. ma küll ei tea, mis postitusi sa raporteerisid, aga ära lõpeta.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega see nupp alati ei tööta, nii palju postitusi kui ma reportinud olen, ühtki neist polnud siiamaani ära kustutatud.

Emotime ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui scammitakse kedagi ntx,see ajab ju närvi,siis räägid pikajutu maha,mõni ropp sõna sees,kas siis mode kustutab terve teksti ära või ei tee midagi?

Eino siis tuleb pmst nii kirjutada "***** ei saa aru we ? ***** ***** *** ******* ***** **** ??? "


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kui scammitakse kedagi ntx,see ajab ju närvi,siis räägid pikajutu maha,mõni ropp sõna sees,kas siis mode kustutab terve teksti ära või ei tee midagi?

 

no vaata, moded ei pea tõesti lugema umbes sellist postitust:

"vittu, kuradi pärdik eile pidi kuradi acci ära ostma ja siis vittu lasi üle mult kogu pasa."

 

kasulikku infot on 0, aga sõnu kui palju.

mõistlik inimene on see, kes isegi adrenaliini laksu all, närvilises olekus suudab olla pädev ja andma edasi informatsiooni, mitte palju kasutuid roppe sõnu.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väga hästi öeldud Alex, ka mina olen selle poolt ,et ka muul viisil saab ennast selgesti väljendada , ilma ,et muud jora taha tuleks.

 

To Papa,

 

väheke vale teema ?

" ei tea, tundub suht mõnus, aga seda vist enam muuta pole mõtet sest varsti jõulud läbi ja tuleb vana theme tagasi vms ? "


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paneks nüüd teema kinni =]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleks ka siis sõna sekka kuna ennem pole siia sattunud.

Kui roppendamine keelata ega siis midagi ei muutu.

Tihti peale juhtub jah ,et ütled midagi ja siis sõimatakse nägu hoopis täis aga selline see foorum juba on, muidugi on see nõme ja ajad on näidanud ,et lahkutaksse ka selle pärast.

Me ei saa ju internetis neid kes siin roppendavad ümberkasvatada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.