Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: RS 126/138 - Pangas 300+ Milli / edit: got scammed

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

g93xxx ehk siis Gabriel Põdra on petis.

 

Nimelt ma ei saa enam seda kontot müüa, kuna Gabriel võttis selle tagasi ( Ehk siis esimene omanik )

 

Ning kuna ta kasutas täpsemaid recovereid, ei saa ma enam seda acci ise tagasi recoverida.

 

Ta ei vasta ka enam oma telefonile, võibolla see oligi ajutine number. Ja siis kui ma ta msnis kätte sain korra, eitas ta kõike ja enam pole online tulnud. Gabriel müüs selle acci uuesti edasi, kasutaja on tehtud memberiks, ning sellega arendatakse muid skille praegu. Kasutajanimi oli ka vahepeal muudetud..

 

seega vabandused kõigile, kes pidid kaua ootama selle müügi järgi, kuid jah.. enam seda ei toimu, ning võib teema Lukku panna.. :/

 

Kui kellelgil on mingit infot selle Viljandis elava Petturi kohta, siis saatke PM või meil [email:qfl4vpl3]info@nebulos.net[/email:qfl4vpl3] .. Ükskõik mis infi..

 

Tänud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna kasutaja algne omanik on siit foorumis keegi tuntud, siis palun kas sa ütleksid kes see on?

Kui antud Gabriel on see sama mode kes siin on, siis on asi jama, kuid, kui tegu on teise inimesega siis palun anna teada.

PM on ilmselt mugavam:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm, Nebulos, ma tean seda venda üsna päriselus, st olen teda 1x näinud.. ja ei taha uskuda, et tema seda tegi..sest esiteks, ta on AMMU runescapest eemal ning ta vaevalt viitsiks enda pead sellise jamaga enam vaevata..aga noh ma enda sõna ei anna, et ta 100% puhas on, kuid ma üsna üsna kindel, et tema selle asja taga pole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga ta on, sain teada, et ta on võlgades, ning müüs accoundi edasi, kuna ma nagunii ei mängi sellega..

 

Kui keegi teab, kus ta Viljandis elab, saatke PM

 

või meil [email:3mixyqht]info@nebulos.net[/email:3mixyqht]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm muide, aasta tagasi ma sain selle vennaga hästi läbi, aga siis ta lõpetas mängimise ja ta sõber mängis selle acciga üdlse.

G93xxx oli rsn? ta oli sitaks aus ja usaldusväärne tüüp, aga ta quitis ja lasi ühel sõbral mängida koguaeg, ja see võib olla see kes sulle müüs ja üle lasi.

Kuna see g93xxx oli minu arust ikka natukene vanem inimene?

Ei mäleta igastahes aga seda ma tean ,et ta hiljem jagas kellegiga acci, või õigemini ta mingine sõber ainult pelas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niipalju kui mina teda ammustest aegadest mäletan (olin temaga ühes ja samas Clanis pea 2 aastat "Imprecation" ) siis tüüp oli aus, ning isik ei petnud mind ka IRL tehingus kus ostsin talt Rs raha (100m).

 

Ma ei karanteeri kuid sa võid leida rohkem infot IRC kaudu " #imprecation "

http://www.swiftirc.net/index.php?page=chat

 

Rohkemat ei oksa midagi õelda.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ollu, ta ei käi enam seal.

Tal sõber pelab hetkel ka selle acciga kuna hiljuti see g93xxx acc tahtis kuhugile clanni liituda kuhu ma ka kavatsesin.

Ja see peaks olema ta sõber kes enne ka mängis.

krt ma sain selle vennaga jumala hästi läbi kes pelas hiljem selle acciga aga nimi enam ei meenuS:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.