Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:runescape acci cb 121/129 50m+ bank

Soovitatud postitused

Kuna olen seda kasutajat juba ennem siin foorumis müünud ja pole tahtjat olnud,siis otsustasin uue teema teha,sest keegi oli vana maha kustutanud:O.

 

Teen siis algse tutvustuse accoundist.

 

Account on umbes 4 aastat vana,reaalselt olen sellega mänginud kuskil 2 aastat kuna vahel tuleb pausi ka pidada,acci on hästi hoitud blackmargid praktiliselt puuduvad ainult 1 korra olen offensive language eest saanud reporti,aga see on mingi 0,5 blackmarki.

 

Kuna nüüdseks olen suureks kasvanud ja see mäng mind enam ei tõmba,otsustasin täielikult quitida ja sellest mängust eemale minna,kuna hobiks on uued hobid ja naised:P

 

Kui mult accounti ostate garanteerin,et saate kaasa esimesed salaküsimused,passwordid ja memberi numbrid ning kuna account tehti.

 

 

 

pilt1.png

 

pilt2.png

pilt3.png

pilt4.png

 

 

 

BTW! accoundi nimi on praegu Marti V1

hinna kohapealt oskan niipalju õelda,et 400-ga annan ära kuna eelmisest müügist asja ei saanud kui üritasin 500-ga müüa nii et hakake pakkuma:)

 

NB! pilte veel pole kuna pidin koolis uue teema tegema,aga kui koju jõuan lisan koheselt pildid.

 

ühendust saate MSN-i kaudu milleks on:oomikunn23@hotmail.com

 

või siis jätke teade siia posti või saatke privaatsõnum.

 

Btw! accoundi nimi on "Marti V1"

 

EDIT:attack on nüüdseks 99!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

70-90$ PayPalis


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.