Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Normal biit ,DDs pure,Road to Str 90

Kas teha siis pray 31 ?  

173 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas teha siis pray 31 ?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tänan , nii siis ,uus goal käsil ,attack 60 ja peale seda teen maget ja ranget !:P

 

Tegin ka vote ,ise ka ei suuda otsustada ja palun teha see valik mida sina teeksid mitte toppida suvalt :)

 

Attack 41 .lisan paari leveli tagant pilte :P

 

 

algqcp.jpg


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lolz. kui pray-d teed rikud pure ära. praegu 5p.

kui pray-d teen siis mõtetu.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sul raha on, siis on hea kui pray 31, see annab vähe combatit ja mõnusa eelise kui pray peal.

Kui sa oled vaene ja ei taha eriti pray pottidega jamada, siis ära tee.

Raha taga ainult asi, kui raha on, siis on mõtekam teha (15% str bonus vist ju) ja sa oled p2p ddser.

Hääletasin jah igastahes.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sul raha on, siis on hea kui pray 31, see annab vähe combatit ja mõnusa eelise kui pray peal.

Kui sa oled vaene ja ei taha eriti pray pottidega jamada, siis ära tee.

Raha taga ainult asi, kui raha on, siis on mõtekam teha (15% str bonus vist ju) ja sa oled p2p ddser.

Hääletasin jah igastahes.

 

Rahas pole küsimus ,praegu ,aga jätan pray 1 ,teen muid asju ,kunagi kui pkma põhiliselt hakkan teen pray 31. :)

 

Attack 45 :P

 

2romgyr.jpg


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hp 60 ja attack 50 !

 

10z5kd1.jpg

34zm5bs.jpg

 

Eks sa ise tead :D

F2p jah pray 1 mõnusam , sinu acc , sina otsustad .

9p

 

eks ma seda prayd ka kunagi teen ,aga mitte veel ,ennem goalid täide ja siis uuesti str üles ,mingi 90 siis pkma.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa oled sõnaotseses mõttes LOLL, kui sa teed pray 1 ddseri. Siuksed vennad ei oma mitte üldse, omal nahal tundnud ja said k0 need raibed. Pray 31 for sure, see et pärast parem maha ärida, on bullshit. Kui sa pkad P2Ps, on pray taastamiseks pray pottid, nii et nii kiirelt ta tühjaks ei saa. Ja need vennad, kes soovitavad pray 1 ddserit, ausalt, tehke ise üks, siis näete, kui loll on pray 1ga ddsi kasutada.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa oled sõnaotseses mõttes LOLL, kui sa teed pray 1 ddseri. Siuksed vennad ei oma mitte üldse, omal nahal tundnud ja said k0 need raibed. Pray 31 for sure, see et pärast parem maha ärida, on bullshit. Kui sa pkad P2Ps, on pray taastamiseks pray pottid, nii et nii kiirelt ta tühjaks ei saa. Ja need vennad, kes soovitavad pray 1 ddserit, ausalt, tehke ise üks, siis näete, kui loll on pray 1ga ddsi kasutada.

 

 

 

Kes on kes ei ole , eelmises postis on kirjas et ma teen prayd , aga mitte praegu sest ei ole veel nii valmis see pure et pkma minna :)

 

attack 55 ,homme kindlalt dds käes :P

 

2dma2vd.jpg


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled sõnaotseses mõttes LOLL, kui sa teed pray 1 ddseri. Siuksed vennad ei oma mitte üldse, omal nahal tundnud ja said k0 need raibed. Pray 31 for sure, see et pärast parem maha ärida, on bullshit. Kui sa pkad P2Ps, on pray taastamiseks pray pottid, nii et nii kiirelt ta tühjaks ei saa. Ja need vennad, kes soovitavad pray 1 ddserit, ausalt, tehke ise üks, siis näete, kui loll on pray 1ga ddsi kasutada.

 

ja kui aus olla ma olin p2p range/ gmauler.

 

pray oli 1.

ja ma ei tea ei kurdaks et ei omanud kuna mul oli söögi raha

siis oli arrowite raha ja oli ka g maule mitmeid igaks juhuks kui peaksin

surma saama.

ja oli veel 3m raha üle.

 

kui aus olla siis mulle meeldib pray 1-ga rohkem kuna siis ei pea nii palju papistama et kuna ma seda pray poti joon ja kas ikka on pray peal.

kui pray on 1 siis sa ei pea sellele muretsema ja sul on vastasest 5-6 str lvlit suurem või ma ei tea palju see pray cb annab.

 

aga ise tead.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ja kui aus olla ma olin p2p range/ gmauler.

 

pray oli 1.

ja ma ei tea ei kurdaks et ei omanud kuna mul oli söögi raha

siis oli arrowite raha ja oli ka g maule mitmeid igaks juhuks kui peaksin

surma saama.

ja oli veel 3m raha üle.

 

kui aus olla siis mulle meeldib pray 1-ga rohkem kuna siis ei pea nii palju papistama et kuna ma seda pray poti joon ja kas ikka on pray peal.

kui pray on 1 siis sa ei pea sellele muretsema ja sul on vastasest 5-6 str lvlit suurem või ma ei tea palju see pray cb annab.

 

aga ise tead.

 

 

eks jah ,rahast ei tule puudu ,eks ma ajan range ka up ja str ja siis lähen vaatan kas on hea või on halb :P

 

 

 

Nonnniii attack 60 ,nyyd teeb vajalikud lvlid ära ja homme saab ddsi n2ha. ja uut goali lähen muidugi t2itma ,Range 70 !

 

 

ehfbrb.jpg

 

Craft 31 :)

 

 

1c5li.jpg


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju range lased?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

varsti 70:)

edu sulle selle rangega.

9p


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks MMi ära ei teinud . :D dlongi vana. ise tead mis teed aga isegi soovitan ennem checki pvps maid ilma prayta.

Edu.Ruu


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.