Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi arutlus/showoff

Küsimus

Esiteks ütlen kohe ära, et see teema ei ole selle eesmärgiga et kedagi joinida või õhutada kedagi liituma endale kasu teenimiseks!

Niiet palun ärge seda tehke.

 

 

Nii, on keegi kursis sellega, kas ka Eestisse saab kunagi midagi sealt tellida? Ise olen teeninud tänaseni 190 punkti ausal viisil ja loodan tellida endale psp-d 200 punkti eest. Aga järjest rohkem hakkab tunduma et see pole võimalik .

 

Lisaks sellele sain umbes nädal või kaks tagasi Z-listi liikmeks ja siiani pole veel särk koju jõudnud.

 

Mis te arvate sellest? Kas jäävadki kõik riigid peale usa/canada tahaplaanile ?

On teist keegi särgi saanud? jne jne.....

 

 

Uuendus:

Sain täna särgi kätte. Tundub et tegu ei olegi scammiga :)

 

 

Hetkel tellitud asjad

ORDER RECEIPT

 

#0

 

4GB Shuffle - Black

Total PTZ value: 200 PTZ

Order Date: 11/23/09

 

Ning teine asi

 

ORDER RECEIPT

 

#8157817

 

Green Bracelet - 2 GB

Total PTZ value: 40 PTZ

 

Order Date: 11/23/09

 

 

Lisan ka pildid kui kohale jõuab!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

täna redeem .... vist


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Juba?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Lockerzi shopi isegi toodi kaupa juurde :D Need lockerz exclusives...sealt olid paljud enne otsas, aga jah, võiks juba shop meile ka tulla.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mul on state/province LAANEMAA 57 , ma ei mäleta kust ledisin selle , aga särgi olen kätte saanud (H)

 

Endal punkte : 2226 atm , ei viitsi enam sees käia , 1kord sattusid redeemile õige aeg peale , aga 2 min ja asjad läinud :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
küsimus :D

 

State/Province:

 

mis sinna panna tuleb ? :D

 

endal muidu 3477 PtZ-i koos, ps3 üritan tellida .:D

 

Maakond


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

tahtsin küsida et kuna shop eestise tuleb ja kas ta ültse tuleb.shop hea asi saab kõik ptz eest ka osta


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ise polnud päris pikka aega sees käinud, nüüd käisin ja vaatasin selle shopi ka üle. Need muideks pole seal kõrvaklapid, need on kõrvaklappide ümbrised.. Aa, ja kas nüüd redeemi lehel ütlebki koguaeg We are restocking right now? Varem oli ju Restock coming soon.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ise polnud päris pikka aega sees käinud, nüüd käisin ja vaatasin selle shopi ka üle. Need muideks pole seal kõrvaklapid, need on kõrvaklappide ümbrised.. Aa, ja kas nüüd redeemi lehel ütlebki koguaeg We are restocking right now? Varem oli ju Restock coming soon.

 

jah .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kust seda tead?

Ma tegelen shopini, kui see üldse kunagi tuleb. :S


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

5820 PTZ ja oma 100 videot vaatamata :D

Praegu saab ju 3x punkte ka veel...aga need faking videot mingi 10 min pikad..

 

Huge news! We're having special Retro Redemptions this month - that means the PTZ levels for ALL prizes in both June redemptions will go back to what they were a year ago. (Super low!) It's the one year anniversary of PTZ PLACE so we're inviting you to celebrate with us. Get a sneak peek at some of the prizes right here. Keep checking back to see more prizes - and get ready to party like it's 2009!

 

Et täna öösel siis arvatavasti tuleb ma arvan...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Oho, sellel redemptionil on isegi mõtet, pole pikalt sees käinud 1.8k mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lockerz tegi imesi.. Nimelt kunagi 3 kuud tagasi rotiti mu account ära, (nii ,et email vahetati ära, ja minu oma enam ei eksisteerinud) Suhtlesin supportiga päris pikalt. Eile tuli kiri, et account on sinule tagastatud. Peal oli küll ainult 1200 PTZ. Invited friendse oli 45 (fake emaile pole) :)


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See on viimane redeem kus proovin saada midagi, hinnad on on see redeem samad mis vanasti.

 

 

Due to popular demand, we've extended the deadline for earning 50 PTZ to get into the general Retro Redemption -- it is now June 21st at 11.59 p.m. EDT. All you need is to have earned 50 new PTZ between June 1-June 21 from doing anything on the site, including logging in, answering Dailies, sending accepted invites and watching videos in PLAY.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Võiks hinnad just kallimad olla, oleks parem, suurem võimalus äkki, endal kohe 7000 PTZ täis ja väga palju videosi vaatamata..


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Päris kena arv tuli ptzidega :P

289bq05.png


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.