Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gta san andreas SAMP Parim eesti server SARM

Soovitatud postitused

See on küll parim rohkuse poolest, kuid jääb RP poolest alla isegi 2 inimese serverile. 2 Inimese serveris peaks muidugi mõni hea RP tüüp olema -.- .

Lisaks Martin teeb kõik mida tahetakse seega see kipub fun server pigem olema.

 

ei lol, vaata Easylifesse.

praegult seal näiteks 52 mängijat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm praegu peaks juu 25+ olema sest pole öö?Ma näen ainult 12,kas ma pean prillid ostma või SEE ON LIHTSALT ÜKS HALE SERVER MIS FEILIB.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on küll parim rohkuse poolest, kuid jääb RP poolest alla isegi 2 inimese serverile. 2 Inimese serveris peaks muidugi mõni hea RP tüüp olema -.- .

Lisaks Martin teeb kõik mida tahetakse seega see kipub fun server pigem olema.

 

Seda tõesta.

 

SEE ON LIHTSALT MINA OLEN HALE MIS FEILIB.

edu,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saage ükskord aru et kõik kes siia üritavad omaarust mingit head serverit postitada feilivad nii või naa umbes nädala jooksul sest keegi ei oska hoida serverit normaalses seisukorras, bannitakse pidevalt kõikides mis siia postitatakse ja siis pole ime et mängijaid pole!

 

YOU FAIL!


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetu server, martin käseb noobidel spämmida ja hackida teistes serverites..

ühe korra veel tulete ELR'i jääte serverist ilma ;)

 

Mõttetu Techikene, kepi sa oma surnu kassi, keda sa nutad. Tõesta, et ma saatsin noobid spämmima? Ma pole mingi noobid saatnud spämmima/hackima. Äkki ise saatsid neid sinna?...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetu Techikene, kepi sa oma surnu kassi, keda sa nutad. Tõesta, et ma saatsin noobid spämmima? Ma pole mingi noobid saatnud spämmima/hackima. Äkki ise saatsid neid sinna?...

 

orly , nad tulevad serverisse spämmima sinu serveri IP'ga..

ja btw, tõesti mine parandusõppesse vms?

suht raske aru saada mida sa kirjutad


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saage aru, et igas serveris on selliseid kes on Non-RP. Ka easylife's on väga palju neid kes ei jaga IC'd ega OOC'd, powergame'ivad ja metagame'ivad. Oleks tore, kui teil midagi ilusat siin öelda ei ole siis palun hoidke siis üldse suu kinni. Tehke siis ise parem server kui arvate, et oskate ja see kui teile ei meeldi see server, ei tähenda, et see server halb või fail oleks. Just alles äsja oli ka 0 RR ja ootame huvilisi ja inimesi serverisse. Minupoolt hetkeks kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igas serveris ei ole : ) Ma tean vähemalt kahte, kus ma annaks 500.- kui sa leiaks sellise inimese kes ei jaga IC'd ja OOC'd, ei oska vahet teha /do'l ja /me' ning ei tea mis asi on ''react'' kakluses.

 

Tahad sa seda väita, et sinna serverisse uusi mängijaid ei tule? Kui tulevad siis kõik oskavad? Mina tahtsin enda jutus seda öelda, et igas serveris on keegi kes ei oska, seda sellepärast, et keegi kuskil sai täna endale esimest korda San Andreasi, hakkas SAMP'i mängima ja tuli sinna serverisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nüüd ei tea, kui palju sina tead välismaa ''headest'' serveritest.. Aga kunagi oli MTA's selline roleplay server nagu Concrete Gaming, seal oli lihtsalt ÜLE MÕISTUSE palju mängijaid ühe MTA serveri kohta, ning ma olen päris kindel et seal IGA TÜÜP oskas detail RP'd - Mis on pmst kõige parema roleplayer'i tunnused üldse.

 

Uute mängijate kohapealt seda, et sinna lihtsalt sa ei saanud enne mängima, kui sa olid teinud quiz'i registreerimisel, peale seda characteri aktiveerimisel testi ning IG roleplay test, milles sa pidid teadma piisavalt, et sa saaksid ILUSTI roleplay'da.

 

Oh olid ajad, igatahes Concrete Gaming läks kaheks --> Everlast ja Valhalla, kus mõlemas olid vanad Concrete Gamingu aegsed mängijad olemas, kuid Everlast läks umbes kuuke tagasi mängijate vähesuse ja omanike mitte viitsimise tõttu maha ( kõik mängijad olid 16+ ning lihtsalt hakkasid ''elu'' elama, ning ei viitsinud enam 5h per day roleplay'd taguda ). Valhalla peaks praegu veel alles olema nii SA : MP, kui ka MTA : RP, kuid ma pole kindel kuidas seal praegusel hetkel on roleplay tasemega lood ning üldse mängijaskonnaga.

 

Enivei, lõpetame offtopicu selle roleplay serveri teemas --> Sa võid vastata mu postitusele ( ma loodan, et ei vasta ), aga igatahes mina rohkem sõna võtta ei viitsi.. Igal inimesel on oma arvamus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tulge kõik!!!

 

Igapäev Sõbralikud adminid 25+ inimest öösel 10 +

 

http://www.upload.ee/image/247020/SanAndreaseRollim2ng2.png

 

 

Tellid serveri ja kohe parim?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

0.2x või 0.3a on peal?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saage aru, et igas serveris on selliseid kes on Non-RP. Ka easylife's on väga palju neid kes ei jaga IC'd ega OOC'd, powergame'ivad ja metagame'ivad. Oleks tore, kui teil midagi ilusat siin öelda ei ole siis palun hoidke siis üldse suu kinni. Tehke siis ise parem server kui arvate, et oskate ja see kui teile ei meeldi see server, ei tähenda, et see server halb või fail oleks. Just alles äsja oli ka 0 RR ja ootame huvilisi ja inimesi serverisse. Minupoolt hetkeks kõik.

 

perse küll sa oled kuradi retard

saad aru et mingeid kuradi servereid pole vaja???????

mida vähem servereid ,seda rohkem mängijaid on koos

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Martin oled nii lahe et teed mingi mõttetu /quote?

Wow you still suck.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
perse küll sa oled kuradi retard

saad aru et mingeid kuradi servereid pole vaja???????

mida vähem servereid ,seda rohkem mängijaid on koos

 

Retard oled siin ainult sina, närvidega probleeme siis palun aga pöördu arsti poole, sest tavalise inimese puhul, poleks keegi nii reageerinud.. Teiseks, sa tead mis tähendab KRIITIKA? Kui ei, siis palun hoia oma ''tark'' keeleke oma kollase reha taga kinni. Kui oleks ainult 1 server, siis inimesed küll mängiksid seal aga nad tüdineksid ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.