Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer eku

Soovitatud postitused

Nojah...Eku ei peaks banni saama, sest hoiatas ette, et on botitud kasutaja, kuid ma sügavalt kahtlen tema usaldatavuses, sest ta ütles, et midagi ei juhtu, aga tegelikult sai acc banni:%

 

Nõustun supermaniga, et eks see ole Eku enda otsustada, kas maksab (osa) rahast tagasi või mitte. Au küsimus.


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VB bottisid sina sellega ?

Mis sa sellepeale ütled ?

 

Isegi kui ta oleks 4 päeva bottinud 24/7 ei oleks isegi ta siis banni jõudnud saada. Tõesti, mis juttu üritad sa välja mõelda et sa süüdi ei jääks? Maksa talle tagasi.

 

Ükskõik kas kasutajaga on botitud või mida, korralik müüja peab vastutama enda poolt põhjustatud probleemide tekkes, Eku maksa talle 18.2$ usd tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Probleeme ei tekki" on nii lai mõiste, et seda võib tõesti igate pidi võtta, kuid ma arvan, et siinkohal pidas ta tõesti silmas seda, et seda ei võta tagasi, ega keegi teine ei mängi sellega.

 

Ma tõesti ei taha karm olla, kuid palun võta hetk ja mõtle nüüd, mis sul täpselt juhtus.

See pole NII raske välja mõelda, et tegelikult oli see äri juba alguses ohtlik, sest sa ikkagi ostsid ju botitud accoundi.

 

Ma arvan, et selle teema võib kohe lukku panna, sest siin ei jõua me mitte kusagile, kuna kõik räägivad juba mitmes lehekülg täpselt sama juttu.

 

Kuid, sul on paar võimalust veel:

 

a)Suck it up ja tunnista, et see pole kellegi süü, et nii juhtus, vaid see oli risk, mis ei tasunud ennast ära.

b)Vaidle edasi Eku´ga MSN´i kaudu, või PM-i teel, et too sulle su raha tagasi annaks.

c)Ja lihtsalt räägi ekuga normaalselt, sest ma olen kindel, et sa pole seda veel teinud.

Arutage asja omavahel ja ehk saate kokkuleppele.

 

Võibolla paku talle välja selline lahendus, et ta botib sulle umbes samasuguse accoundi, või vähemalt poole sellest.

Sa saad küll uuesti accoundi, mis on botted ja sul võib juhtuda sama, mis praegu, kuid siis ei jää sa vähemalt tühjade kätega.

 

 

Järgmine kord, kui hakkad sellist accounti ostma, siis mõtle hoolikalt läbi ja arvesta tagajärgedega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Probleeme ei tekki" on nii lai mõiste, et seda võib tõesti igate pidi võtta, kuid ma arvan, et siinkohal pidas ta tõesti silmas seda, et seda ei võta tagasi, ega keegi teine ei mängi sellega.

 

Ma tõesti ei taha karm olla, kuid palun võta hetk ja mõtle nüüd, mis sul täpselt juhtus.

See pole NII raske välja mõelda, et tegelikult oli see äri juba alguses ohtlik, sest sa ikkagi ostsid ju botitud accoundi.

 

Ma arvan, et selle teema võib kohe lukku panna, sest siin ei jõua me mitte kusagile, kuna kõik räägivad juba mitmes lehekülg täpselt sama juttu.

 

Kuid, sul on paar võimalust veel:

 

a)Suck it up ja tunnista, et see pole kellegi süü, et nii juhtus, vaid see oli risk, mis ei tasunud ennast ära.

b)Vaidle edasi Eku´ga MSN´i kaudu, või PM-i teel, et too sulle su raha tagasi annaks.

c)Ja lihtsalt räägi ekuga normaalselt, sest ma olen kindel, et sa pole seda veel teinud.

Arutage asja omavahel ja ehk saate kokkuleppele.

 

Võibolla paku talle välja selline lahendus, et ta botib sulle umbes samasuguse accoundi, või vähemalt poole sellest.

Sa saad küll uuesti accoundi, mis on botted ja sul võib juhtuda sama, mis praegu, kuid siis ei jää sa vähemalt tühjade kätega.

 

 

Järgmine kord, kui hakkad sellist accounti ostma, siis mõtle hoolikalt läbi ja arvesta tagajärgedega.

 

 

lulwut is tekki ???!?

 

anyways, see kaheotsaga asi. Eku hoiatas, et on bottinud ju, pmst peaks ta süüst puhas olema siis ju? See oli mihkeli enda mure, et ostis boted acci;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njah, päris keeruline lugu.

Minu arusaam sellest on selline..

 

Kui müüja ütles et kasutajaga on bottitud, ja võib olla banaani oht.

Siis on su enda asi kas riskid, ja ostad kasutaja.

Kui müüja ei teavita ostjat, et kasutaja on bottitud ja banaani oht on, siis on müüjal kohustus tagasi maksta, kui ostja saab banaani.

 

Muidugi on erandeid, nagu see 2 nädalane asi vms.

Kõik jääb müüja enda taha.

 

Ja üldse RWT on üldse täiesti mõttetu, parem tee ise kasutaja. :cool:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.