Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer eku

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Aga tema lubas mulle, PROBLEEME EI TEKI, sealhulgas ka banni saamine

 

no kui ta raha tagasi saadab annan passi temakätte, las mängib siis oma banned kasutajaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellest rahast sa võid usaldada, nii ei saa raha tagasi nõuda muideks + pane bm pilt , kus ikka kasutajanimi ka peal, vb muutsid sa hoopis kasutajanime ära ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raha tagasi,või scammer.

Easy,


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra siin ikka erilised maunod koos, mida ta tagasi maksma peab? Kui tra ta võttis riski,ega Eku ka ei saanud 100% kindel olla ,et acc bänni ei saa, ta lubas ,et ei saa, aga sina võtsid suurema riski mihkel, kuna ega tema ei saa öelda kas acc saab nüüd bänned või ei vms?

Sa ise võtsid selle riski.

 

Aga nohm siin nii targad tüübid ka koos, mul oleks pohhui, bänn oleks pohhui asi, alati saab uue acci teha, ja ega neid ei tehinguid ka kaua ei tee siin:)

 

Eku, minu soovitus:D Pohhui see, alati saad uue acci teha, nkn sa enam rsi ka ei pela ju:P Saad siis saad bänned, jas see tüüp saab aru ,et järgmine kord ärgu ostku botitud acci.

Bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koguaeg on olnud,kui keegi müüb botitud acci ja saab kahe nädala jooksul uue omaniku käes banni macro eest siis müüja peab raha tagastama.Kuskil oli sama värk,Soul vist siin foorumis müüs acci ja acc sai paari päeva pärast banni ning niipalju kui ma aru sain siis ta tagastas raha.

Cobaini jutus on iva sees ju Egert,isegi kui ei maksa ära.Alati saad uue kasutaja teha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra siin ikka erilised maunod koos, mida ta tagasi maksma peab? Kui tra ta võttis riski,ega Eku ka ei saanud 100% kindel olla ,et acc bänni ei saa, ta lubas ,et ei saa, aga sina võtsid suurema riski mihkel, kuna ega tema ei saa öelda kas acc saab nüüd bänned või ei vms?

Sa ise võtsid selle riski.

 

Aga nohm siin nii targad tüübid ka koos, mul oleks pohhui, bänn oleks pohhui asi, alati saab uue acci teha, ja ega neid ei tehinguid ka kaua ei tee siin:)

 

Eku, minu soovitus:D Pohhui see, alati saad uue acci teha, nkn sa enam rsi ka ei pela ju:P Saad siis saad bänned, jas see tüüp saab aru ,et järgmine kord ärgu ostku botitud acci.

Bye.

 

See on sama nagu euronõuetegagi!

Kui neti teel ostetud kaubaga ei ole rahul, on kliendil õigus 14päeva jooksul raha tagasi nõuda!

 

Tema võttis küll riski aga sinul oli teemas kirjas, et PROBLEEME EI TEKI, see tähendas ka seda, et kasutaja EI SAA banni. Aga näed, kasutaja sai banni.

 

Ning ole normaalne, ükski botitud kasutaja ei saa 4 päeva jooksul banni peale bottimist.

 

Kahju küll aga kui sa raha ära ei maksa, saad sa siit banni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei teki probleeme võib võtta kuidas tahad, mina mõtlesin selle alla, et ei võeta tagasi jne. JA KUS ON KIRJAS, ET KUI BOTID EI SAA BÄNNI 4 PÄEVA JOOKSUL ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

säästa ennast bannist ja saada raha tagasi. kas siis BAN ei ole probleem? misajast BAN pole probleem? on küll probleem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei teki probleeme võib võtta kuidas tahad, mina mõtlesin selle alla, et ei võeta tagasi jne. JA KUS ON KIRJAS, ET KUI BOTID EI SAA BÄNNI 4 PÄEVA JOOKSUL ?

See on siililegi selge.

Jagex ei banni kunagi ennem ühte nädalat peale flagged olemist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei teki probleeme võib võtta kuidas tahad, mina mõtlesin selle alla, et ei võeta tagasi jne. JA KUS ON KIRJAS, ET KUI BOTID EI SAA BÄNNI 4 PÄEVA JOOKSUL ?
Siis peadki kirjutama, mida sina mõtled selle all. Kuidas saad sa üldse anda garantiid, et ei teki probleeme, kui oled varem bottinud acciga? Järelikult sind ei saa usaldada=/

 

Kuigi ma nõustun, et Mihkel ise tegi natuke lollisti, et ostis acci, kui teadis, et on botitud. Siiski pole see tema süü, et banni sai, tema ju ei bottinud. Seega tuleks siiski vähemalt osa rahast tagastada. Vend ei jõudnud mängidagi üldse, kui juba banni sai, sest eelmine omanik oli bottinud...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsine draama, kuid see on arusaadav, sest keegi on oma rahast ilma.

 

Täiesti kahe otsaga asi, nii, et kõik jääb inimeste aususe taha kinni. Sellele tuginedes ennustan ma, et keegi ei maksa raha tagasi ja kannatajaks jääb selpuhul ostja.

 

Nimelt, kui ostu teemas on mainitud, et account on botted, siis ostja võtab endale selle riski, et account võib bani saada.

See, et accoundiga pole mitu nädalat botitud ei mängi mingit rolli, sest teoreetiliselt isegi siis, kui sa korraks botid mõne minuti on Jagexil sinu account ära bannida- Need on nende reeglid ja me ei saa sinna midagi teha.

Ja, kuna ostja teab, et see account on botitud ja müüa teab seda ka, siis ostja võtab riski sellega, et see account võib iga hetk bani saada.

 

See, et mõned inimesed ei saa kunagi bani, mõned saavad paari nädalaga, või isegi kuuga, ei mängi kahjuks siin mingit rolli, sest kuna botti on kasutatud, siis on kasutaja juba riskigrupis.

 

See ajaline vahe, mil ei botitud ei oma tähtsust, nii nagu ka ei oma mingit tähtsust see, kui mitu päeva see kasutaja sinu käes oli olnud.

 

Siinkohal saab ainult siis mingit raha tagastada, kui Eku on piisavalt mees ja tunnistab, et ostja tõesti langes väga halva kogemuse osaliseks. Kui ta ise aru saab, et kellegile on liiga tehtud, siis ehk südametunnistus annab tunda ja ta annab raha tagasi, sest ega ka tema vist ei taha, et temaga nii juhtuks.

Kuid reaalsus on see, et tema sai enda raha kätte ja teda ilmselt ei huvita, mis sinuga juhtus- kahjuks.

 

 

Banni ei saa panna kellegile, sest pole otseselt kedagi üle lastud ju, või mis?

 

 

Ma lugesin selle teema väga, väga kiiresti läbi ja tõesti ei süvenenud, kui kellelgi peaks olema midagi, mis minu jutu ümber lükkab- näitaks see, kui ostja andis alles PEALE müüki teada, et account on botitud, vms- siis saab Eku raha mittetagastamisel kohe bani- simple as.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsine draama, kuid see on arusaadav, sest keegi on oma rahast ilma.

 

Täiesti kahe otsaga asi, nii, et kõik jääb inimeste aususe taha kinni. Sellele tuginedes ennustan ma, et keegi ei maksa raha tagasi ja kannatajaks jääb selpuhul ostja.

 

Nimelt, kui ostu teemas on mainitud, et account on botted, siis ostja võtab endale selle riski, et account võib bani saada.

See, et accoundiga pole mitu nädalat botitud ei mängi mingit rolli, sest teoreetiliselt isegi siis, kui sa korraks botid mõne minuti on Jagexil sinu account ära bannida- Need on nende reeglid ja me ei saa sinna midagi teha.

Ja, kuna ostja teab, et see account on botitud ja müüa teab seda ka, siis ostja võtab riski sellega, et see account võib iga hetk bani saada.

 

See, et mõned inimesed ei saa kunagi bani, mõned saavad paari nädalaga, või isegi kuuga, ei mängi kahjuks siin mingit rolli, sest kuna botti on kasutatud, siis on kasutaja juba riskigrupis.

 

See ajaline vahe, mil ei botitud ei oma tähtsust, nii nagu ka ei oma mingit tähtsust see, kui mitu päeva see kasutaja sinu käes oli olnud.

 

Siinkohal saab ainult siis mingit raha tagastada, kui Eku on piisavalt mees ja tunnistab, et ostja tõesti langes väga halva kogemuse osaliseks. Kui ta ise aru saab, et kellegile on liiga tehtud, siis ehk südametunnistus annab tunda ja ta annab raha tagasi, sest ega ka tema vist ei taha, et temaga nii juhtuks.

Kuid reaalsus on see, et tema sai enda raha kätte ja teda ilmselt ei huvita, mis sinuga juhtus- kahjuks.

 

 

Banni ei saa panna kellegile, sest pole otseselt kedagi üle lastud ju, või mis?

 

 

Ma lugesin selle teema väga, väga kiiresti läbi ja tõesti ei süvenenud, kui kellelgi peaks olema midagi, mis minu jutu ümber lükkab- näitaks see, kui ostja andis alles PEALE müüki teada, et account on botitud, vms- siis saab Eku raha mittetagastamisel kohe bani- simple as.

 

Vähemalt kellegil on mõistus peas.

Btw tal oli teemas kirjas ,et acc botitud, ta ei öelnud hiljem:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eku ütles et Banni ohtu ei ole, ja kasutajaga ei teki probleeme. usaldasin teda tema suurte tehingute tõttu.. ja nüüd vaadake mis juhtus, banhammer, ja ma rahast ilma, nüüd tahan ma raha tagasi

 

ega ta ise sellega midagi ei kaotanud, tema ei teinud seal accis mitte kui midagi ütleme nii..

 

saatku kasvõi 18$ tagasi, authist on savi suht, aga 18$ see 200.- mõne jaoks on see piisavalt suur summa, selle eest saab lausa 19 õlut, 1g kansat, 3 pudeli viina või midagi muud head..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult nagu superman ütles,

on jah 2 otsaga asi.

 

Jällegi kui ta tõesti väitis, et banni ei saa, peaks mihkel raha tagasi saama.

 

Eku, kas sul tõesti nii palju südametunnistust pole, et raha tagasi maksta?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mihkel, ma saan aru, et sa oled rahast ilma, kuid vaata nüüd:

1) SINA ostad acci, teades, et sellega on botitud

2) SINA tead, ning ka ostja, et acc võib saada ükskõik, mis hetkel bani, isegi võibolla tehingu ajal.

3) Kas Jagex lubas sulle, et sa ei saa bani?

 

Ma arvan, et, kui sa mõtlema hakkad, siis ei olegi tegelikult väga raske aru saada, et sa ise võtsid selle riski ja see ei tasunud ära.

 

Muidugi on halb tunne rahast ilma jääda, kuid sa oleksid pidanud natuke rohkem ehk mõtlema enne, kui sa ostu sooritasid?

 

E/ 1g kivi maksab 300.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mihkel, ma saan aru, et sa oled rahast ilma, kuid vaata nüüd:

1) SINA ostad acci, teades, et sellega on botitud

2) SINA tead, ning ka ostja, et acc võib saada ükskõik, mis hetkel bani, isegi võibolla tehingu ajal.

3) Kas Jagex lubas sulle, et sa ei saa bani?

 

Ma arvan, et, kui sa mõtlema hakkad, siis ei olegi tegelikult väga raske aru saada, et sa ise võtsid selle riski ja see ei tasunud ära.

 

Muidugi on halb tunne rahast ilma jääda, kuid sa oleksid pidanud natuke rohkem ehk mõtlema enne, kui sa ostu sooritasid?

 

E/ 1g kivi maksab 300.-

 

Aga mida tähendab see lause siis et kasutajaga ei teki probleeme ?

tema võib nüüd valetada et oi see tähendas seda ja seda ,aga kui ta veel ütles et acc banni ei saa ?


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

...Ise võtsid selle riski, et botted kasutaja ostsid, sulle öeldi et see botted. Eku ei andnud sulle mingit garantiid, et maksab raha tagasi. Ta arvas et kasutaja ei saa banni, aga vot sai.

Enda viga ^^.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuidas sa aru ei saa,lausestKASUTAJAGA EI TEKKI PROBLEEME

 

Mulle ta ütles et banni ei saa, olin kindel sellest, millest te aru ei saa, ta LUBAS MULLE ET BANNI EI SAA, aga sai banni, valetas mulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mihkel, kanepit saab 200 1g tavaliselt siis kui hulgi ostad?

Kuid tglt oleneb kes müüb ka, vb segu või mida iganes.

Aga muidu ta lubas ,et ei teki, aga ega ta pole jagex.

 

Süüdi oled nii sina kui ka tema. Sina võtsid riski, tema selles vb ,et lubas ,et ei teki.

Ja tema ei näinud vaeva acci puhul? Ta bottis, temal kulus aega näiteks panna bot tööle, elektriarve? Kuna vb oleks arvuti väljas olnud, aga pidi boti pärast järgi olema, nii ,et ta ei saanud seda acci for free::)

 

Ja sa uskusid kui ta ütles ,et bänni ei saa? ON TA JAGEX ;ET SAAD TEMAS 100% kindel olla? VÕI ÜTLES JAGEX ;ET SEE ACC EI SAA KINDLALT BÄNNED?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No õis ja leht oli see mis ma sain.. Mina ostsin kasutaja, mina sain üle, ei ole rahul kaubaga, nõuan raha tagasi, annan kauba tagasi, tahan 75% ainult tagasi niiet jääb plussi isegi

 

helistasin rsbots.net, sain jutule, sain uue authi omale, tema auth banned, ootan ikka 18.20$

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.