Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teie esimene vahekord

Soovitatud postitused

siin 90 protsenti spamm, aga kirjutan ikkagi ise,

olin siis 15 aastane / elasin läti piiri ääres, lätis selline linn nimega Ape, vastlapäeval on nagu 2 küla ühise vastlapäeva teinud, sain temaga tuttavaks 13-14 aastaselt, siis ta oli juba väga ilus, ta oskab eesti keelt ka (isa eestlane ema lätlane) kohe peale 15 aasta sünnipäeva oli jaanipäev, ja ma olime koos telgis, ja veetsime seal mõnusasti aega :) tore asi on see et meil mõlemal oli see esimene kord :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siin 90 protsenti spamm, aga kirjutan ikkagi ise,

olin siis 15 aastane / elasin läti piiri ääres, lätis selline linn nimega Ape, vastlapäeval on nagu 2 küla ühise vastlapäeva teinud, sain temaga tuttavaks 13-14 aastaselt, siis ta oli juba väga ilus, ta oskab eesti keelt ka (isa eestlane ema lätlane) kohe peale 15 aasta sünnipäeva oli jaanipäev, ja ma olime koos telgis, ja veetsime seal mõnusasti aega :) tore asi on see et meil mõlemal oli see esimene kord :)

 

ma olen su üle kade -.- for real.

tahaks ka tunda seda, kui mõlemal oleks asi esimene ... can say that eluaeg unistus olnud :D aga kahjuks jah, nüüdseks purunenud unistus lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha meil oli mõlemal esimene:D ega esimese korraga ei tulnud välja hästi :P aga kuidas see ongi harjutamine teeb meistriks :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma niukene seksmaniakk et te ise ka ei usu mitu korda olen keeranud.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja pinnar ma arvan et 90 protsenti siit foorumist pole naise tissegi näinud

 

Aitab sellistest lausetest juba. Kui ei usu ära tee välja. Postita endast midagi. Pole vaja kommenteerida, eks?

Sellisele suhtumisele on ka nimi, PUBERTEET.

 

Ise 14 ja süütu:D

Ei tunne vajadust ka eriti:) Terve elu ees, küll jõuab:P

On muudki elus olemas kui sex:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olin vist mingi 15...naine oli 26, väga suurt midagi ei mäleta, kuna oli kõva pidu...aga hommikul oli kll selline tunne et keegi oleks mune koorinud, väga ei kahetse, aga oleks võinud ikka esimene kord kellegi erilisega olla, paar aastat peale seda kolisin tallinna, ja seal oli väga palju juhuseksi, ka seda ei kahetsenud...nüüd jälle maha rahunenud,.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
need enamus on reeglina pixelhuggerid :)

 

Irw mis sõna...

*facepalm*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas arvan mina, et kes tõesti on vahekorras olnud, ei räägiks seda siin. Ise olen süütu. Väga suurt vajadust pole ka selle järgi. Kui võimalus on, siis ikka. ;)

 

Sõbral oli esimene vahekord fun. Ta ise oli siis 14-15 ja oli mingi 20 aastase eidega. Siis mingi tiik/oja/jõgi vms ta on, seal ääres kõrkjates tegid ära. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minul oli esimesel korral nii, et sõbra sünnipäev oli , ja siis olime maal ja õõbisime telkides , seal olid siis kaks võõrast 18 aastast üks oli peaaegu 19. ja siis ma sebisin neid ja sebisin selle peaaegu 19 aaastase ära .. ja siit pole vaja rohkem midagi edasi vaja kirjutada ise muideks olin siis 16 ja pool nüüd 17a.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.