Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RS naljad!

Soovitatud postitused

Teeks siis teema, kuhu kirjutaks kõik naljad!

 

[align=left:21pqhjqo]Alustan siis, kunagi kui sõber tegi tutoriali, siis oli see smeltimis värk, pani tinni ja cooper ahju siis ja tuli välja bronze bar. Seejärel ta karjus: Fakk see ahi andis mulle sitatüki.! :D[/align:21pqhjqo]


Nali naljaks, kusi kaljaks, naised paljaks .:)

 

 

Rauno .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andsin ühele tüübile 50 noted trouti ja mõtles et miks ta neid süüa ei saa :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Läksin noted shrimpidega wildi, et süüa. Mingi 3 aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ükskord tradesin traderiga, et tradeda temaga ja siis tradesime ja siis ma pidin tradema noted lobsteri, aga ma tradesin hoopis tavlise lobsteri hahahahah!!!!!111!!!!111!1!11!111

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin raw lobsteritega pkmas GDS'is.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raw fishidega on päris paljud pkmas käinud vast :D

Kunagi kui pelasin, oli nii, et pool tundi üritasin üht trapi disarmida vms ja tuli välja peale poolt tundi nussi, et mul pole thieving lvl piisavalt kõrge. Mingis questis oli.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omasin kunagi mingi black full venna ära, vennal olid noted ja uncooked troudid.

Vend karjus omfg my black full :(:(:(:(::

Küsis miks ta süüa ei saanud.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

otsisin pangast fury't ja bgsi taga üli kaua , vahelpeal vaatsin g.ese ei olnud siis uuesti panka siis läksin üli närvi mõtlesin et quitin siis võtsin pangas oma 1m ja läksin g.e ette et oma viimase raha ka maha dropida kuna mõtlesin et mingi vant teab mu pwd ja scammis asjad ära nii siis olin g.e ees ja ohh seda imet mul oli bgs ja fury hoopis peal , aga rahva seas ma ei näind ennast . :D

See oli mingi 1-2 aastat tagasi . D:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui alustasin väga ammu mängimist, olin mam ingi 1h seal varrockis kus guardid on, teised killisid neid ja ma korjasin coinse, et raha teha. Pärast panin nad 1 haaval panka, sest paremklikist ei teadnud midagi.

 

 

Läksin wildi enda arust, seal olid need black knightid eks, hakaksin ühte killima, tapsin ära, siis 5min pärast vaatan et, OMFG uuesti see sama vend....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegin Mourning's End Part II kunagi 3 aastat tagasi ja olin juba suht questi lõpus, kui 1 kristalli vms asja valesti panin.Pidin suht algusest alustama.

Edit:See ei olegi mingi failide teema, vaid naljade oma.Ignore this.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui alustasin väga ammu mängimist, olin mam ingi 1h seal varrockis kus guardid on, teised killisid neid ja ma korjasin coinse, et raha teha. Pärast panin nad 1 haaval panka, sest paremklikist ei teadnud midagi.

 

Läksin wildi enda arust, seal olid need black knightid eks, hakaksin ühte killima, tapsin ära, siis 5min pärast vaatan et, OMFG uuesti see sama vend....

Türa irv;d.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

üritasin 3-4 a tagasi w1 ühte tüüpi üle lasta trades, aga pmst ma vajutasin valesti ja tema lasi minu üle ...nii et kokkuvõttes müüsin rune b axi mingi 500 gp ega vms ...siis sain aru, et sa ei olegi nii kerge :) ja peale seda hakkasin asja põjalikumalt harjutama ...nt müüsin 100 lobsterit 1,5m ja mingi 10 r scmi 2m minu parimad saavutused olid need :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui alustasin väga ammu mängimist, olin mam ingi 1h seal varrockis kus guardid on, teised killisid neid ja ma korjasin coinse, et raha teha. Pärast panin nad 1 haaval panka, sest paremklikist ei teadnud midagi.

 

 

Läksin wildi enda arust, seal olid need black knightid eks, hakaksin ühte killima, tapsin ära, siis 5min pärast vaatan et, OMFG uuesti see sama vend....

 

Irww :D

 

Ma scammisin mingit tüüpi nii, et ta tahtis obby cape osta aga ma muutsin selle tavalise cape peale mis on punane vms .

 

No ja sellega on ka palju tehtud, et asi maksis 4m .. panin siis 4m , siis 400k , siis 40k ja lõpuks 4k ; D

 

See oli see aeg kui see hüüumärk oli juba . Noh kui mingi asja ära võtad siis hakkab vilkuma .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irww :D

 

Ma scammisin mingit tüüpi nii, et ta tahtis obby cape osta aga ma muutsin selle tavalise cape peale mis on punane vms .

 

No ja sellega on ka palju tehtud, et asi maksis 4m .. panin siis 4m , siis 400k , siis 40k ja lõpuks 4k ; D

 

See oli see aeg kui see hüüumärk oli juba . Noh kui mingi asja ära võtad siis hakkab vilkuma .

Ise tegin kunagi verac setiga. Panin helmi asemele skirti ja sain 1m kasumit vist :D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.