Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane:Rolverts & Range

Soovitatud postitused

Ise te keerate enda sitale TAHA vot krt votaks ma tean heirokest suht kaua to pole mind kunagi yle lasknd!!!

 

kle rolv. 16m talle voi ban peale siin foorumis.. juba koik on meie poolel.... eile oli msnis v2gagi pikk jutt ja isegi middleman ja BRINE aitasid meid et noh sinu valik : KAS BAN SIIN FOORUMIS VOI 16m ja seda naq ei ole olnudki!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelt ma ise ka ei usu et rolverts scammib

 

admin teab kus elab ... :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja pealegi admin teab kus mina kah elan mis arvate et admin ei teeks mulle midagi kui ma foorumi maine alla lasen we?

Pealegi ma ei ole mingi hale scammer kes scammib kui raha on vaja kui ma raha runes tahan siis laenan sõpradelt või ma ei tea. Aga scammima ma ei hakka:S

 

 

 

Ise te keerate enda sitale TAHA vot krt votaks ma tean heirokest suht kaua to pole mind kunagi yle lasknd!!!

 

kle rolv. 16m talle voi ban peale siin foorumis.. juba koik on meie poolel.... eile oli msnis v2gagi pikk jutt ja isegi middleman ja BRINE aitasid meid et noh sinu valik : KAS BAN SIIN FOORUMIS VOI 16m ja seda naq ei ole olnudki!

 

Ja kle miks te seda 16m nii peale surute üldse ? uurige ennem asja kas meie oleme üldse süüdi ja mina võin ilma kahtluseta väita et mina ei ole:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma rolverts ja range poolt


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellised eriarvamused, et jube ;S

Ma ei oska kohe midagi uskuda.

Kui seda Rolverts tegi, siis seda ma küll sinsut oodanud poleks.

Aga ma siirelt lodoan, et Mõned siin eksivad, ja Rolverts ei ole süüdi.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jaja...kuulge TAHATE ma saada nteile Rolvertsi,minu ja Range Logi Filmitud ja tänase filmi kus on kirjutatud et Tessandi recoveryd on valed mida Rolverts mulle andis!Tahate??Addige MSN ja kirjutage et te tahate:MSN [email:23evfecu]heiroke@hotmail.com.Ma[/email:23evfecu] kaitsen oma venda lihtsalt.Tema käes pole min***d 16M nagu Rolverts väidab.Ja täna Gabriel kysis Heirokeselt kui Tessant Scammiti ja heiroke full rune peale pani et miks ta seda tagasi tahtis??Kuulge siin miagi kahtlast väga?Ta tegi pildi kh?Ja Range ytles et see raha on haitunud...kuulge siis on mdiagi lahti...Tahals Rapidloadi ARVAMUST TEADA.SEST SIIN FOORUMSIT JUBA HEIROKESEL SIIS KOKKU SCAMMITUD YLE 600KR...ja see ei ole naljakas inimesed...

 

YKS ASI VEEL MIKS HEIROKE BANNI SAI KUI PriitM teadis et mul on kasutaja.Rolverts pani et topelt-identiteet.Kuid heirokesel ei olnud.Heirokesel hakkasid asjad siin sujuma kuni Rolvertsini.MM peaksid olema usaldusväärsed mitte nagu Rolverts et ei vicinud Recce kontrollida.Selle pärast ongi see jama k8ik nyyd.Kuid tema kyll Valetab 16M kohta.See on kas tema v8i Range käes....

 

Kas nüüd Range Või Rolverts valetavad.Heiroke oleks pidanud tegema ruunist pilti kui Rolverts Ytles et Range tuli tema ukse taha yhe sõbraga ja andis valida Kas Peksa V8i 16M...Rolverts oli sellepeale vasdanud Kui mul oli valida peksa v8i 16M siis ma valiks 16M.Ei ega minu ema ja isa on kh pahased et siin 600kr läinud.Nüüd ema ja isa ytlesid t kui ei lahene see asi siis menti ja Elvase lähme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vaadates seda videot ,siis on seda tõesti kerge järgi teha,kuigi rolvertsi vastu on tõendeid ei oska a veel midagi arvata........


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rolluvrkbs4yw5.jpg

 

Kle kas sa oled-gi see scammer :O kas mitte plastikult ei scammitud tema msne seal hulgas heavy_the_best vms ... miks plastiku vana msn sinu käes on ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on tunne, et need peavad banaani saama kes siin seda juttu ajavad. Ja rolverts ja range on täiesti puhtad sellest. Tahetakse lihtsalt neile ****a keerata. Mina olen ka nende poolt, sest mina olen tessanti kõige esimene omanik :) ja alustasin seda täitsa lvl 3-st kuni cb 111-ni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.