Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Suht rare account.

Soovitatud postitused

VIP

joujou, müün siis maha mingi kasutaja.

Acc on Tutorial Islandil ning on vöimalus saada mining 1(need 2 asja on rare shit nüüd)

 

091004141838.png

 

Kasutajal on suht rare nimi, jne..

:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
wtf? ei saa sellest aru eriti, mingi pointless teema ju?

igaüks võib teha uue kasutaja ju ?

siin pole mitte midagi rare-i ?? x'O

midaiganes :D:D

 

tee endale account, kus oled tutorial worldis ja mining jääb 1 ?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tee endale uus acc, sind ei suunata enam tutorial islandile:P vaid kuhugi keldrisse, ning kui ära teed selle keldri värgi saad endale mining 4:P

 

see acc on aga tutorial islandil ja mining jääb 1.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vabalt, jummmala kerge teha ju, mis siin rare-i on ?! x'O

 

sa oled midagi tarvitanud w? :D:D ^,

 

Aga hakka tegema siis... (H)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ja ei tea mida sa peaksid saama selle eest? Saan aru hp 10 , mage 99 acce. 1 puresid, kuigi nad ei oma,

aga mida vittu ma teen selle acciga?

 

eks ise tead mis teed sellega, lihtsalt, see peaks kunagi sama rare olema nagu 9hp accid olid:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jobu ... sul on wc 2 oleks 1 siis vbl oleks migi rare vms ...uue tutorialiga saad sa valida kas saad mining or wc xp ...v2ga m6tetu sa mulle 10.- peale maksaks siis v6in olla uus omanik

 

kl3 s4 nagu 31 0sk4 vict yldce kirjut4da www?????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türa te osad pasakotid olete nii jobud. SAATE ARU ET NÜÜD ON UUS TUTORIAL ISLAND KUS ENAM EI SAA KOIK 1 ACCOUNTI VAID PEAB TEGEMA WC VÕI MINING 4.

Ja kas nii pole vanas tutorial islandil et kui sealt ära l2hed siis l2hevad koik statsid 1?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kl3 s4 nagu 31 0sk4 vict yldce kirjut4da www?????

 

tyra v2rdjas vitt tatt raisk, t2naval vastu tuled saad vasta tatti ja kannaga p2he...putsi debiil kuidas sa aru ei saa mul on uk t2he asetusega klaviatuur mul pole neid fucking eesti keelseid t2ppidega t2hti siin, ja nii fucking peas mul kah see eesti T2he asetusega klaviatuur pole ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tyra v2rdjas vitt tatt raisk, t2naval vastu tuled saad vasta tatti ja kannaga p2he...putsi debiil kuidas sa aru ei saa mul on uk t2he asetusega klaviatuur mul pole neid fucking eesti keelseid t2ppidega t2hti siin, ja nii fucking peas mul kah see eesti T2he asetusega klaviatuur pole ...

 

Ai rsk, eriti kõva löömamees, nüüd ähvardad mind ka?

Sellised kõvad tagujad ongi sellised kes tavaliselt ei suuda sittagi, sõnadega sellised tüübid ,et ise ka ei usu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:O. mining 1? mul purel ka rofl..big deal...

 

Jälle 1 idioot...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.