Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Jagex co Fail again :(

Küsimus

ban%20lampi.bmp

 

 

 

et siis täiesti lampi öeldi et ma marcosin kuigi ma ei ole ja ütlen veel kord EI OLE SELLE ACCIGA BOTTIND!!!!!!:dead::dead::dead: lampi ban:( andke nõu kuhu pöörduda v kelle poole ilgelt tahaks natuke põhjalikumat seletsu vms sest ma eiole tõesti bottind selle acciga. :?:O


Royals Pumpz : klge

Royals Pumps : keegi saab p2p pinni laenata?

 

xD megairw :D

 

Päevik =)

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?50238-Ahmris16-se-seiklused-virtuaalmaailmas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ju siis bottisid teise acciga ja said selle ka banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Tüüpiline botter.

Botib nii kuis jaksab ja kui ban saab, siis tuleb nutma, GF jagex bääääää.....

 

Mida sa botid siis kui tead, et niikuinii banni saad.

 

Pigem on sinupoolne fail mitte jagexi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Loe Reegleid Rs kodulehelt :D

Kui Macrod oma kodus ühe acciga ja siis mängid samas ka Mainiga ( no Boting ) siis nad bännivad sinu IP kasutajad . Seal pole midagi imeliku . -.-

Gl . Ja Gf .

 

Endal küll kui acc permed sai, teised jäid alles :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mis fail MA POLE 4 kuud botiind mida vittu te vigisete netihiirod see oli täiesti unfair ja kui mõni pedekas ei mõista niipalju eestikeel lugeda et ma palusin abi et kelle poole pöörduda vms siis hoidke oma pedekad kommentaarid endale ei huvita üldse mis te ütlete ma pole 4 kuud bottind and that's it ja edaspidi paluks kommida ainult nendel kes vähegi aidata oskavad v niisama tarka juttu ajavad mitte mingeid pedekaid gf botter jne komme + ma olen selle 4-ja kuu jooksul umbes 6 korda ip-d vahetanud kuna oma ruuter ja ei jaga kellegiga nii et mnjah gf nerd get back to nolifeing mitte minu teemat rämpsuga üle ujutama ja poste koguma :S


Royals Pumpz : klge

Royals Pumps : keegi saab p2p pinni laenata?

 

xD megairw :D

 

Päevik =)

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?50238-Ahmris16-se-seiklused-virtuaalmaailmas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
mis fail MA POLE 4 kuud botiind mida vittu te vigisete netihiirod see oli täiesti unfair ja kui mõni pedekas ei mõista niipalju eestikeel lugeda et ma palusin abi et kelle poole pöörduda vms siis hoidke oma pedekad kommentaarid endale ei huvita üldse mis te ütlete ma pole 4 kuud bottind and that's it ja edaspidi paluks kommida ainult nendel kes vähegi aidata oskavad v niisama tarka juttu ajavad mitte mingeid pedekaid gf botter jne komme + ma olen selle 4-ja kuu jooksul umbes 6 korda ip-d vahetanud kuna oma ruuter ja ei jaga kellegiga nii et mnjah gf nerd get back to nolifeing mitte minu teemat rämpsuga üle ujutama ja poste koguma :S

 

Sa peaksid pöörduma jagexi poole? Saada appeal ära, saad denied ja ole õnnelik. Pohhui ju, et ei bottinud, selliseid juhtumeid on olnud varemgi ja polegi tagasi saadud acci.


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
See, et sa ühe acciga botid EI MÕJUTA TEISI ACCE!

 

Loll jutt suhu tagasi...

 

Kui keegi sind repordib siis läheb sinu ip jagexile.

Nad võtavad sinu ip pealt mingi normaalse acci ja bannivad ära.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

bongshot , mõtle loogiliselt... kui sa botid arvuti klubis, 20matsi mängib seal oma accga , nad kõik saavad banni??? ja teine asi, wifi, 10 matsi mängivad ntx virukeskuses wifiga rsi, 3 neist bottib,need saavad banni ja siis ülejäänud 7 saavad ka banni??? mõtle peaga ! jagex ju teab et kõik inimesed ei mängi kodus... ja et osad kellel pole arvutit mängivad avalikes raamatukogudesgi jne... djsiisus... geeniused reas siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Loll jutt suhu tagasi...

 

Kui keegi sind repordib siis läheb sinu ip jagexile.

Nad võtavad sinu ip pealt mingi normaalse acci ja bannivad ära.

Ema sul bannitakse.

Banni saab see acc, millega sa botid ning mis acci on reportitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ema sul bannitakse.

Banni saab see acc, millega sa botid ning mis acci on reportitud.

 

Siin vahvlis on lugematuid kordi olnud niimoodi et üks tüüp botib oma lvl 3mega ja main saab banned.

 

Endal täpselt samamoodi juhtunud.

http://www.vahvel.net/probleemid/35886-kaei-pu-si-jaegex.html

 

Mul oli ka alguses mingi "WHAT THE FUCK, MIS TOIMUB" ,

Inimesed seletasid asja ära ja mulle jõudis kohale see asi.

 

Teile pole vist midagi kohale jõudnud veel...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Umbes aasta pärast saad acci unbanned.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mnjaaa...gf for me =( aga ma tõesti ei bottind ja eriti ei koti mida siin mõni vaimselt haige inimene mõtleb.


Royals Pumpz : klge

Royals Pumps : keegi saab p2p pinni laenata?

 

xD megairw :D

 

Päevik =)

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?50238-Ahmris16-se-seiklused-virtuaalmaailmas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.