Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Go Live!!!!!

Soovitatud postitused

sellist asja pole olemas nagu liiga vana, sa ära parem egotse. mina nägin seal täiesti korralikke peresi ja ka muidu stiilseid 30+ mehi jne jne. niiet ära tule targutama vanusega.


pk_range_64.png

MSN: Loodla_2@hotmail.com on ainuke msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sellist asja pole olemas nagu liiga vana, sa ära parem egotse. mina nägin seal täiesti korralikke peresi ja ka muidu stiilseid 30+ mehi jne jne. niiet ära tule targutama vanusega.

 

Lol hästi paned.. aga minu arvates tundub ka , et see üritus pigem noorematele , kui 18 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sellist asja pole olemas nagu liiga vana, sa ära parem egotse. mina nägin seal täiesti korralikke peresi ja ka muidu stiilseid 30+ mehi jne jne. niiet ära tule targutama vanusega.

 

Ega ma ei egotsegi, see oli noortepidu: asi lõppes kell 22.00 ja täielik alko keeld oli kogu teritooriumil, külastajate keskmine vanus oli umbes 14-15... mul oleks seal tõsiselt igav.

Arvestades, et ma olen juba kõiki neid esinejaid teistel üritustel ka kuulda ja valvata saand. :P


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mnjh seda küll, aga kui inimene tunneb ennast noorena ja tahab ka ülepika aja musa kuulata ja nata niisama aega surnuks veeta, siis ei peaks selle vastu midagi olema. Olen ise 17, ega ma ei tahagi kedagi kaitsta jne.lihtsalt tahan öelda, et see on rohkem inimese enda teha kus ta on vms vähemalt toob raha sisse. olen ise ka kõikide esinejatega kokku puutunud etc etc, ega polnud suures vaimustuses, lihtsalt pidin mõne inimesega kokku saama seal :)


pk_range_64.png

MSN: Loodla_2@hotmail.com on ainuke msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sellist asja pole olemas nagu liiga vana, sa ära parem egotse. mina nägin seal täiesti korralikke peresi ja ka muidu stiilseid 30+ mehi jne jne. niiet ära tule targutama vanusega.

 

kas mulle tundub või on ta tõesti kalduvustega ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.