Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida muudaksid enda juures?

Soovitatud postitused

Kui sa linnavahel küsid, kindlasti saaksid sellised sinised ja kohati ka lillad?

Sobivad iga näotüübiga, mul on paar korda olnud.

Aga kui tegemiseks läheb, las teevad kaks, ühe sangaga prillid pole enam moes.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei taha kunagi võõras seltkonnas olla.Kui olen tuttavatega siis sitax julge.Tahaks enesekindlust ja suhtlemisoskust.Tahaks ,et vunzzz ei kasvaks nii kiirelt:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ühe ninakarva lõikaks maha


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ühe ninakarva lõikaks maha

 

oi sa oled naljamees.. ühel ilusal päeval õpetatakse sulle koolis , et need on vajalikud asjad tegelikult ;D

 

 

enda puhul ei muudaks ma ilmselt välimust , sest olen mis olen ja muud pole vaja..

aga laiskuse võiks küll välja juurida .. 8-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eriti ei kurda, paks pole, feiss on proper aga krt juuksed võiksid sirged olla :D

koppa viskab juba mingi mütsi pähe panemine peale peapesu vms, vähendab veits lokke vähemalt, juukseid maha ka ei aja kuna siis nõen tõesti nagu mongol välja, lühikesed juuksed mulle lihtsalt ei sobi.

ärge nüüd arvake, et ma olen mingi mikrofonipeast lõngus, juuksed vaevu üle kõrvade ja alt on veits lokkis, aga mind tra häirib


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Silmanägemist tahaks paremaks. Muu on kõik OK.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eriti ei kurda, paks pole, feiss on proper aga krt juuksed võiksid sirged olla :D

koppa viskab juba mingi mütsi pähe panemine peale peapesu vms, vähendab veits lokke vähemalt, juukseid maha ka ei aja kuna siis nõen tõesti nagu mongol välja, lühikesed juuksed mulle lihtsalt ei sobi.

ärge nüüd arvake, et ma olen mingi mikrofonipeast lõngus, juuksed vaevu üle kõrvade ja alt on veits lokkis, aga mind tra häirib

Tean mida sa tunned :D proovi lühemaid juuksed ja hairgellllllllllllllatonni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.